Питання | F.A.Q. | Запитання – Відповідь

Питання

Вітання усім користувачам мого блогу. Зараз хотілось би відповісти на усі загальні питання, які могли б у вас виникнути про використанні мого будь якого з розділів yasinski.com.ua. Надіюся, що після прочитання цього коротенького розділу запитань та відповідей, ви отримаєте необхідну для вас інформацію. В разі якщо необхідної відповіді ви не отримали то прошу звязатися зі мною за допомогою емейлу або будь яких інших соцмереж.

Запитання – відповідь

 1. Що це за сайт / блог ?
 2. Якого він формату ?
 3. Що за розділи він пропонує ?
 4. Хто є автором цього блогу ?
 5. Як ви можете зв’язатись зі мною ?

питання відповідь faq

Що це за сайт / блог ?

Yasinski.com.ua це мій персональний блог, який ведеться лише однією особою. Він створений для популяризації українського контенту в мережі Інтернет.

Якого він формату ?

Блог є вільного формату. В ньому є перелік тем на які я з сталою переодичністю закидаю ту чи іншу тему для обговорення. Якщо ви хочете побачити перелік постів усього блогу то переходьте на мапу сайту. Всі записи подані у виді списку з 10 пунктів. До прикладу “10 приладів від Сяомі, що вас зацікавлять” або “Кращі українські стартапи“.

Що за розділи він пропонує ?

Блог пропонує такі теми для обговорення як:

 1. #top5ua – онлайн сторінка мого одноіменного каналу на YouTube. В даному розділі забрані записи, які є обговорюють відеоролики створені мною особисто для глядачів каналу #top5ua
 2. Наука – цікаві статті з претензією на їх науковість. Серед головних підтем можна виділити такі як: технології, інтернет, люди, космос та багато чого іншого, що без сумнівів здатне зацікавити читача.
 3. Загальні Знання – метою цього розділу, є нагадати про ту чи іншу інформацію яку ви могли пропустити у школі або університеті. В цілому, то він дає відповідь на загальні питання із шкільної програми і не тільки.
 4. Суспільство – в цьому куточку мого блогу можна знайти теми на найгарячіші теми для обговорення що існують на сьогоднішній день. Тут зібране все, що може зацікавити будь яку дорослу людину (політика, релігія, кримінал та інше)
 5. Містика – різноманітні історії, легенди та приказки що не мають будь якого логічного пояснення. Все це та навіть трохи більше ви можете побачити в самому містичному розділі мого блогу.
 6. Стиль Життя – саме цікаве про стиль життя зібране в цьому розділі. Ви можете прочитати про їжу, подорожі, здоров’я та спорт якщо перейдете в цей стильний закуток yasinski.com.ua
 7. Розваги – на прикінці даного списку самий розважальний розділ мого блогу. Читайте тут про ігри, кіно, музику, мистецтво та про багато інших розважальних тем.
 8. Онлайн Заробіток – один із самих актуальних розділів мого блогу,  де я буду ділитись своїми думками про гроші які ви можете отримати в онлайні.

Хто є автором цього блогу ?

Ясінський Тарас Ярославович. Мені 31 рік і я працюю у сфері інтернет маркетингу. Цікавлюся такими речами як:

 • Оптимізація сайтів під пошукові системи (SEO) та лінкбілдинг
 • SEO копірайтинг та створення вірусного контенту
 • Створення відео для YouTube
 • Біткоін та альткоіни (Birdchain, TTV, BAT, заробіток на криптовалютах і тд)

Дізнатися про мене більше ви зможете на сторінці про автора. Якщо ж ви зацікавлені співпрацювати зі мною, то прошу перейти на сторінку реклама та співпраця.

Як ви можете зв’язатись зі мною?

Ви можете звязатись зі мною просто написавши листа на електронну скриньку [email protected] або на будь яку іншу із соціальних мереж. Всі лінки подані безпосередньо на головній сторінці блогу.

Догори