Karbowanec – перша Українська криптовалюта

Український біткоін “ Karbowanec “

Вам не передати який же я був здивований, коли почув що в Україні з’явилась власна криптовалюта, яка називається Karbowanec. Це було щось з чимось, якщо зважати на те що я в цій темі вже досить довго. Я добуваю біткоін, шляхом майнінгу та беру участь в лендинг програмі від бітконект. Даний заробіток дає мені додаткові кошти щодня. І коли мені на очі трапилась новина про карбованець то я одразу ж вирішив перейти на офіційний сайт та більш детально ознайомитись з усією інформацією про дану валюту, що в далекій перспективі потіснить паперову гривню. Ну, в крайньому разі я так вважаю 🙂

Karbowanec запустили 30 травня 2016 роки як першу криптовалюту, орієнтовану на Україну. Вона заснована на протоколі CryptoNote і підходить для майнінгу як на CPU, так і на GPU. Сьогодні в Україні є кілька обмінників, на яких здійснюють операції з Karbowanec. Також є декілька онлайн магазинів, які приймають карбованець в якості оплати.

Ще в березні поточного року за один Karbowanec давали 0,4 грн, а сьогодні його вартість перевищила $ 1 за даними CoinMarketCap. Якщо нинішні темпи зростання збережуться, то через пару років українська криптовалюта може подорожчати до $ 100.

Особливості нового українського

крипто-карбованця

Головною особливістю даної криптовалюти є той факт, що вона має алгоритм CryptoNight. Цей алгоритм захищає Карбованець від пристроїв ASIC. Завдяки новизні ця віртуальна монета має низьку вартість, що означає, що ви можете купити її вже зараз і в майбутньому заробити на зростанні її курсу.

До інших особливостей можна віднести:

Специфікація Karbowanec (KRB)

Для тих майнерів, у кого з’явився інтерес до даної криптовалюти, важливо знати її специфікацію:

  1. Назва – Karbowanec (скорочено KRB).
  2. PoW-алгоритм – CriptoNight.
  3. Мінімальна комісія за переказ складає 0,0001 KRB.
  4. Нагорода за розблокований блок становить 38 монет. При цьому варто відзначити, що кожний наступний блок дає кожен раз трохи меншу винагороду.
  5. Всього передбачено 10 000 000 KRB. Це означає, що зростання вартості однієї монети буде поступово збільшуватися, і буде залежати від того, скільки валюти залишилося не видобутої.
  6. Курс KRB на сьогоднішній день постійно скаче і може змінюватися протягом одного дня. Тому можна вказати лише нинішній стан – мінімально 1 KRB пріравнівався до 1,6732USD, максимально 1,9720 USD. В середньому – 1,8 доларів США за один Карбованець.
  7. Час між блоками – 4 хвилини.

Прочитавши цю інформацію, я одразу ж поліз встановлювати собі електронний гаманець від даної криптовалюти. Все почалося з того, що на комп’ютер досить довго встановлювалась система блокчейн. Це було досить довго. За моїми підрахунками десь 3 години. Ось, ну а потім вже почався сам майнінг. Намайнити хоча б один карбованець мені не вдалося, бо маю не самий новий ПК. Ну що ж, пора обновлятись А тим, у кого топовий ПК то раджу звернути увагу на цю валюту, адже вона така рідна для всіх українців 🙂