Як заробити великі гроші на криптовалютах з бітконект?

Продовжуючи тему заробітку на криптовалютах, я б хотів зупинитись на такій темі як реєстрація на сайті бітконект та початок заробітку на криптовалютах. Отже, криптовалюта – це зручний спосіб проведення розрахунків і для деяких осіб заробітку. В цій статті я постараюсь максимально детально та по простому пояснити всі ці моменти. І так почнемо з реєстрації на сайті.

До речі, в Google Chrome є така опція як автоматичний переклад сайту силами самого Chrome, але я б не рекомендував нею користуватись бо цей переклад трохи “кострубатий”. До того ж, це лишня можливість покращити свою англійську 🙂 І так, давайте ж почнемо з реєстрації на сайті бітконект в його англомовній версії.

Реєстрація на сайті Бітконект (Україна)

Перше що вам потрібно зробити це перейти на сайт бітконект та заповнити всі ці поля. Заповнивши їх, ви зможете перейти у вашу адмінку та почати заробляти ваші біткоїни. І так, давайте попорядку розкажу шо до чого із заповненням цих даних.

 1. Ваше Ім’я
 2. Ваша Фамілія
 3. Ваш email
 4. Ім’я користувача
 5. Пароль
 6. Підтвердіть пароль
 7. Номер телефону
 8. Людина шо запросила вас на сайт
 9. Дата вашого народження
 10. Ви погоджуєтесь з усіма правилами сайту
 11. Підтвердіть шо ви не робот клікнувши сюди
 12. Фінальний крок. Натисніть цю кнопку та підтвердіть ваш акаунт в пошті, яку ви вказали в полі номер 3. Все ви маєте акаунт на bitconnect.

Позичте ваші біткоїни роботу бітконект та отримуйте до 45% вигоди кожен місяць

І так, ви маєте активний акаунт в системі та готові заробляти гроші на курсі криптовалют. З чого ж почати? Як зробити першу позику в системі? Зараз я все максимально детально спробую пояснити. Думаю після прочитання статті, ті проблеми та питання з якими ви стикались на початку будуть розсіяні.