Блокчейн стартапи варті уваги

Інтернет є чудовим місцем для тих хто хоче розвивати власні бренди. Надзвичайно низький бар’єр для входу в інтернет бізнес, зробили його супер популярним у всіх країнах світу. Якщо ти молодий, розумний та енергійний то з великою вірогідністю що ти маєш бізнес в мережі інтернет. А що ж являє собою бізнес в мережі інтернет? На сьогоднішній день це блокчейн стартапи. Їх на сьогодні дуже багато і зараз ми поговоримо про самі кращі з них.

Кращі стартапи на технології блокчейн

Сьогодні маркетилоги постійно в пошуках цільової аудиторії. Вони цілий час видумують нові способи просування різноманітних продуктів. Тут їм на допомогу приходять блокчейн стартапи побудовані на самих новітніх технологіях. Які основні переваги даних компаній? Це передусім дві речі що виділяють їх серед конкурентів: повна прозорість та децентралізація. Блокчейн технології принесли багато користі в розвиток сьогоднішньої IT індустрії. І я впевений що ця користь буде подвоюватися з кожним роком розвитку даної технології.

10) TV-TWO (tv-two.com)

Дана компанія, створена двома молодими німецькими програмістами, символізує розрив між традиційним телебаченням та чимось абсолютно новим в даній сфері. Вони створили власний токен TTV, який буде слугувати своєрідним мостом між рекламодавцями та кінцевими споживачами. Якщо ви хочете дізнатися про цей проект то можете перейти на офіційний сайт TV-TWO. Там ви можете ознайомитися з цікавою інформацією безпосередньо від розробників. Якщо ж ви хочете прочитати про мої персональні враження від ttv то переходьте за лінками де знаходяться наступні статті.

9) Friendz (friendz.io)

Ви можете задатися наступним запитанням. А для чого ж призначений стартап Friendz? Відповідь досить проста. Цей стартап призначений для об’єднання брендів та їх лояльної аудиторі в Facebook, Twitter чи YouTube. Співпраця яку пропонує Friendz це симбіоз із взаємовигідних відношень. Зараз поясню максимально просто. До прикладу ви йдете в торговий центр і купуєте джинси популярної торгової марки. Далі вам треба відправити вашу світлину в цих джинсах через додаток Friendz. Модератори її апрувлять і ви отримуєте винагороду з даного додатку у вигляді криптовалюти. Бачите друзі, навіть так можна заробляти криптовалюту в наш час. Сама ідея цього додатку досить крута та доречна. Завдяки їй інвлуенсери з Instagram втратять левову чпстку власних доходів і вона перейде до звичайних людей.

8) Verasity (verasity.io)

Стартап Verasity поставив перед собою мету. Він націлений на поєднання глядачів, людей що створюють контент та рекламодавців. В цього сервісу є криптовалюта яка називається VERA. Якщо про українськи то просто Вєрочка 🙂 Ну якщо серйозно то криптовалюта VERA дозволяє користувачам бути винагородженими перегляди відеороликів та реклами. Їх ідея пересікається з ідеєю додатку TV-TWO який винагороджує глядачів криптовалютою ttv. Це здорова конкуренція і вона завжди була корисна будь якому ринку. Будемо бачити хто буде пропонувати користувачам кращий користувальницький досвід та додаткові корисні фішки.

7) Birdchain (birdchain.io)

Компанія Birdchain дає людям можливість заробляти на власних соцмережах та СМС повідомленнях. Блокчейн стартапи на кшталт Birdchain є надзвичайно корисними для користувачів. Їх ідея може змінити життя багатьох людей на краще. Давайте розглянемо як працює Birdchain на простому прикладі. До прикладу ви користуєтесь Life і ваш тариф має 150 смсок. Коли ви останній раз писали смски? Я давно і тому можна з радістю продати ці смски та заробити за місяць 50-70 долларів США. Для заробітку на абсолютному пасиві це є досить непогано. А в як вважаєте? До речі про цей блокчейн стартап я вже писав раніше. Якщо хочете ознайомитись з цією статтею то переходьте по лінку Заробити на СМС з Birdchain.

6) AlphaNetworks (alphanetworks.io)

Розважальна платформа яка сама себе ініціює як Netflix на блокчейні. AlphaNetworks поєднує в собі платні відео за які ви платите криптовалютою. Як на мене то досить цікаво, а ви як гадаєте? Дана платформа взяла саме краще від Netflix і ми отримали досить непоганого його конкурента але на основі новітніх технологій. Ця платформа базується на основі штучного інтелекту від IBM. Він робить функціонування AlphaNetworks більш продуманим та логічним.

5) Geon Network (www.geon.network)

Такий тип маркетингу є принципово новим на ринку криптовалют. Зараз поясню в чому ж полягає суть роботи дадатку Geon Network більш детальніше. Все досить просто. Ви встановлюєте собі додаток на смартфон та вмикаєте геолокацію вашого місцеположення. Перед вами відкривається карта те розкидані ціла силенна кристалів які потрібно зібрати просто підійшовши до кристалу. Підійшовши ви отримуєте відповідну кількість криптовалюти і ваш баланс в дадатку від Geon поповнюється на цю сумму. Окрім цього ви зможете також проводити маркетинг компанію користуючись цією аплікухою. Ви просто купуєте трохи місцевої криптовалюти і мисливці за кристаласи приходять до вас самі. Хіба не круто задумано?

4) Grayll (grayll.io)

Читаючи про даний стартап він привернув мою увагу тим що обіцяє $1000 за декілька тижнів користування власним додатком. Не можу говорити з впевненістю що так воно і буде але сама ідея мене м’яко кажучи зацікавила. Так от, що ж я дізнався про Grayll перейшовши на іїхній сайт. Grail пропонує новітню послугу яка буде за вас торгувати криптовалютами. Досить скептично як на мене довіряти чесно зароблені Bitcoin або Ethereum будь кому. Але фішка в тому що за вас це буде робити штучний інтелект. Він складається з 4х алгоритмів що мають дивні чоловічі імена: Arkady, Balthazar, Kaspar та Melkior. Власне вони і будуть вас збагачувати торгуючи вашою криптовалютою. Розробники обіцяють що ніяких збитків тут просто бути не може тому я б довірив цим “чувачкам” біткоіна на пару сотень гривень.

3) Buttrfly (buttrfly.net)

Ще одна компанія що вносить щось нове в сьогоднішній розвиток маркетингу. Якщо говорити по простому то такі блокчейн стартапи як Buttrfly міняють саме розуміння маркетингу із середини. Дана компанія пропонує інтернет інфлуенсерам знаходити бренди з якими вони хочуть співпрацювати. Людина просто гортає додаток та дивиться перелік усіх можливих брендів з якими вона може співпрацювати. Коли рішення прийнято то вона вибирає бренд який відповідає її потребам на необхідностям на усі 100%.

2) Killi (killi.io)

Компанія Freckle IOT створила додаток Killi з абсолютно інноваційною ідеєю. В чому ж його інновація? Вона полягає в тому що ви повністю контролюватимете яким брендам будуть потрапляти ваші персональні дані. Я думаю для вас не буде секретом що такі бренди як Google, Apple або Facebook постійно збирають нашу персональну інформацію і застосовують цікаві рішення для реалізації цього проекту. А персональні дані це найцінніша інаформація на сьогоднішній час. Тому ви можете самостійно обрати кому продати власні дані та заробити на цьому непогані гроші.

1) FluzFluz (fluz.app)

Наступна компанія пропонує послугу cashback але у формі криптовалют. Щось нове, чи не так? Блокчейн стартапи на кшталт FluzFluz повність переосмислюють таку річ як кешбек. Цей стартап співпрацює з багатьма брендами серед яких Adidas, Apple Music, Delta, Disney, Shell, Uber та багато інших. Зробивши покупку в одній із цих торгових мереж ви матемете можливість отримати винагороду у вигляді криптовалюти. Без жодних проблем ви зможете вивести цю винагороду у фіатні гроші, такі як американський доллар або українська гривня.