Кращі мессенджери для iOS/Android

Повільно, але впевнено світ відходить від SMS та MMS. Це почалося декілька років тому з виходом на платформи android / ios популярного мессенджера WhatsApp. Звичайно ж були інші і їх з кожним роком ставало все більше та більше. Але які додатки можна по праву рахувати кращими мессенджерами сьогодення? У цьому чарті я розкажу про кращі мессенджери для платформ iOS та Android.

ТОП 10 самих популярних мессенджерів в усьому світі:

10) Discord

Discord – вважається одним з кращих додатків для геймерів. Він має крос-платформену підтримку між більшістю мобільних телефонів і комп’ютерів на різних операційних системах. Додаток підтримує голосові дзвінки, велику кількість чатів, GIF-анімацію та багато іншого. Хоча месенджер розрахований в основному на геймерів, проте, інші користувачі використовують його через зручний інтерфейс і великі можливості для чату.

9) Snapchat

Snapchat – один із найбільш унікальних додатків для обміну повідомленнями. Він має багато функцій, і в їх числі голосові виклики, відео-, фото- і текстові повідомлення. Сервіс видаляє повідомлення після їх прочитання. Це означає, що немає абсолютно ніякої історії переписки. Є також функція Snapchat Stories, яка дозволяє зберігати повідомлення 24 години. Багато функцій програми копіюють функції з інших додатків. Міє іншим, незабаром очікується велике оновлення Snapchat.

8) Kik

Kik – іще один популярний додаток для Андроїд. В цьому додатку можна заборонити показувати ваш номер телефону. Досить зручна функція що є відсутня в деяких інших аналогічних сервісах. Додаток особливо популярний серед гравців Clash of Clans та інших багатокористувальницьких ігор. У додатку також є наклейки, смайлики, групові части і теми оформлення. В магазині Kik, можна, купити додаткові наклейки та інші подібні речі.

7) Facebook Messenger Lite

Facebook Messenger є одним з найпопулярніших додатків для обміну повідомленнями. Для цього у Facebook є два додатки. Звичайний що включає в себе всі функції, такі як групові чати, відеодзвінки, наклейки та багато іншого. Версія Lite – це просто додаток для чату і голосових викликів, без будь-яких надмірностей. Проте, якщо ви не хоче щоб телефон швидко розряджався, то повинні звернути увагу на версію Lite. Це хороший варіант для обміну повідомленнями, тому що більшість людей, яких ви знаєте, вже є в Фейсбук. Окрім цього, компанія розробляє власну криптовалюту Libra на яку варто звернути особливу увагу.

6) Slack

Суперпуполярний серед офісних працівників Slack – це один з кращих корпоративних месенджерів. Додаток має стриманий та професійний зовнішній вигляд. Можна створювати канали, здійснювати голосові виклики та багато іншого. Додаток також підтримує сторонні додатки, такі як Dropbox, Google Диск, Salesforce та інші. Користувачі, також можуть підключатися до декількох серверів Slack Messanger.

5) Google Allo або Google Hangouts

Кращі мессенджери від Google мають інтеграцію з асистентом і такі поширені речі, як наклейки, підтримку GIF-анімації та багато іншого. Allo також підтримує Google Duo і режим інкогніто з чатом маючим функцію самознищення. Google Hangouts більш старіший додаток. В ньому є такі функції як відео і аудіо дзвінки, а також багато інших цікавих можливостей. Ви точно не помилитеся з вибором, тому що обидва ці додатки варті уваги.

4) Skype

Можу праву назвати додаток Skype одним із найбільш впізнаваних додатків для обміну повідомленнями та здійснення відеодзвінків. Всі знають, що таке Скайп і для чого він. Ви можете відправляти текстові повідомлення, здійснювати відео- і голосові дзвінки між іншими користувачами цього сервісу. Ви також можете телефонувати на реальні номери телефонів, за невелику плату. У додатку є кілька додаткових функцій, які комусь можуть корисними, а комусь марними. Це залежить від ваших уподобань і потреб.

3) Telegram

Лише кращі мессенджери на кшталт Telegram гарантують повну конфіденційність. Telegram має 256-бітове симетричне AES-шифрування, 2048-бітове шифрування RSA і багато іншого. Це робить додаток одним з найбезпечніших месенджерів. Додаток також має крос-платформену підтримку, груповий чат, підтримку GIF-анімації, обмін мультимедійними файлами багатьох форматів і багато іншого. Окрім вищезазначеного, компанія Telegram працює над випуском власноі блокчейн платформи Ton.

2) Viber

В деяких країнах Viber не користується особливою популярністю. Тим не менш, це один з найпопулярніших месенджерів у світі. В нього є величезна кількість функцій, в їх числі: повідомлення, дзвінки, самознищуваний чат, групові чати, відео-повідомлення, відео-чати і багато іншого. У Viber є також такі функції як наклейки, новини і багато чого іншого. Більшість наборів наклейок коштують реальних грошей.

1) WhatsUp Messenger

Всі знають WhatsApp. Зрештою, це найпопулярніший месенджер в усьому світі. В нього є маса переваг, яких немає в інших месенджерах. Однією з таких переваг є досить часті оновлення. WhatsApp включає голосові і відео чати, текстові чати, підтримку більшості мультимедійних файлів, таких як GIF, відео і т.д. Це найпотужніший, доступний і популярний месенджер в усьому світі.