ПРО АВТОРА

Ви мабуть думаєте, а хто ж я такий? А все просто. Я самий звичайний українець, один з тих кого ви можете бачити коли гуляєте з друзями або йдете на футбол. Я нічим не відрізняюся від 45 мільйонів інших українців, що ви спостерігаєте на вулиці кожен день. Метро, автобус, тролейбус або театр. Ми могли зустрітись будь де.

Пару слів про себе

Я не буду втомлювати вас довгими тирадами, про місце свого народження або навчання. Скажу лише те, що народився я у Львові. В першому класі переїхав в Луцьк. Отримав освіту філолога в місті Київ, але за спеціальністю ніколи не працював.Чому? Та все просто. Навчання дітей, то не моє.

Дуже довго я шукав себе. Працював в логістиці, рекламщиком, копірайтером, контент-менеджером, перекладачем і тд. Можу сказати лише, що кожна з цих професій мені сподобалась, та залишила певний слід в моєму житті. Вона поміняла мене як людину. Вона поміняла мене як українця. Якби це не пафосно звучало, але це правда.

Для чого ж я веду цей блог?

Це мій персональний сайт, моя персональна сторінка в Інтернеті де я буду писати свої думки, постити цікаві відео або картинки. Діло в тому, що я люблю писати а свій сайт це чудова можливість написати про цікаве та розповісти про це людям. Окрім цього, тут ви побачите наступне.

Я думаю, що вам прийде до смаку контент даного блогу. Залишайтесь. Тут буде цікаво. Тут буде по українськи.

P.S. В моїй вимові можуть зустрічатись русизми та суржик. Тому, завчасно прошу за це вибачення 🙂 Я ніколи не говорив на 100% правильною українською. Я всього лиш вчуся.