Серіал Чорнобиль від HBO

серіал Чорнобиль

Культовий серіал Чорнобиль та 10 його основних теле-героїв

Серіал «Чорнобиль» став своєрідним феноменом, про який заговорив весь світ. Він розкаазує про справжніх кіногероїв нашого часу з яких дійсно можна брати приклад. На сайті IMDb він набрав 9,6 бала з 10, і це виводить картину на перше місце в рейтингу світових серіалів. Своїм успіхом вона переплюнула всесвітньо відому “Гру Престолів”. В основу сценарію лягла книга білоруського автора, лауреата Нобелівської премії з літератури Світлани Алексієвич «Чорнобильська молитва».

В цьому дописі я покажу вам справжніх історичних особистостей, яких втілили в кінострічці талановиті актори. Між іншим, хоча героїня Емілі Уотсон Уляна Хомюк була вигаданим персонажем, але її образ – це реальне втілення декількох вчених, які взяли участь в ліквідації аварії.

10 героїв серіалу Чорнобиль в реальному житті

Я вважаю, що ця картина обов’язковою до перегляду хоча б для того, щоб люди пам’ятали цей найважливіший урок з нашого недавнього минулого і не повторювали більше таких помилок. І щоб вони побачили та зрозуміли як людям жилося при Совку. Я думаю що багатьом це відкриє очі та дасть моральний поштовх щоб рухатися в сторону Європи і НАТО а не рашки з її Жопоблоком. Одним словом, серіал Чорнобиль від неперевершених майстрів з HBO – категорично рекомендую для перегляду!

10) Валерій Легасов / Джаред Харріс

Валерій Легасов в серіалі Чорнобиль

Член Академії наук СРСР, що займалася фізичною хімією, увійшов до складу урядової комісії з розслідування причин і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

9) Михайло Горбачов / Давид Денсік

Серіал Чорнобиль Михайло Горбачов

Генеральний секретар ЦК КПРС. Радянський і російський державний, політичний і громадський діяч.

8) Василь Ігнатенко / Адам Нагайтіс

Василь Ігнатенко в серіалі Чорнобиль

Пожежник-ліквідатор техногенної катастрофи на ЧАЕС, командир відділення воєнізованої пожежної частини міста Прип’ять

7) Людмила Ігнатенко / Джессі Баклі

Людмила Ігнатенко

Дружина Василя Ігнатенка, ліквідатора технонної катастрофи на Чорнобильській Атомній Електростанції. Була з чоловіком в лікарні в останні дні його життя.

6) Віктор Брюханов / Кон О’Ніл

Віктор Брюханов в серіалі Чорнобиль

Директор Чорнобильської Атомної Електростанції

5) Микола Фомін / Едріен Ролінз

Микола Фомін

Головний інженер на Чорнобильській Атомній Електростанції

4) Олександр Акімов / Сем Тротон

Олександр Акімов

Начальник нічної зміни, яка працювала на 4 енергоблоці АЕС

3) Анатолій Дятлов / Пол Ріттер

серіал Чорнобиль Анатолій Дятлов

На момент катастрофи заступник головного інженера з експлуатації Чорнобильської АЕС. Один з винуватців смертей та хвороб багатьох сотень людей по всьому СРСР та за його межами.

2) Леонід Топтунов / Роберт Емс

Леонід Топтунов в серіалі Чорнобиль

Старший інженер управління реактором Чорнобильської АЕС

1) Борис Щербина / Стеллан Скашгорд

Борис Щербина

Заступник голови Ради Міністрів СРСР (1984 – 1989), очолив урядову комісію з розслідування причин і ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Він ініціював евакуацію населення Чорнобиля і Прип’яті та жителів усіх населених пунктів в межах 30-кілометрової зони.

Facebook Comments
Серіал Чорнобиль від HBO
Догори