Мотиваційні цитати на кожен день

мотивація

Мотиваційні цитати які змусять викладатись на всі 100

Можете думати що я зійшов з розуму, але правильні мотиваційні цитати можуть змусити вас діяти уже зараз. І це дійсно правда, можете мені повірити на слово. Є такі дні, коли я особисто сижу і просто дивлюся у вікно та ні про що не думаю. Мені не хочеться нічого робити і я просто байдикую. Але варто мені лиш взяти свій до рук свій Сяомі та погортати Інстаграм і я обовязково побачу саме той контент, який змусить мене працювати не відкладаючи роботу на завтра.

Взагалі то це нормально відчувати недостачу мотивації. Але довго перебувати у стані прокрастинації не може собі дозволити ні одна людина, що хоче досягти успіху та якихось результатів в тій чи іншій справі. Вона обов’язково змусить себе змусити до роботи бо такими речами як байдикування багато фінансів не заробиш.

Мотиваційні цитати що надихнуть Вас до нових звершеньClick To Tweet

Даний список  де зібрані кращі мотиваційні цитати дає мені можливість перезавантажити власний мозок та зрозуміти, що життя душе швидке і треба дуже багато встигнути. Ви згодні?

10) Гарні речі трапляються з тими, хто лізе із шкіри щоб жити краще – Анаїс Нін

Гарні та приємні речі не можуть з тобою трапитись просто так. Це нереально. Гарне життя не прийде до тебе в руки просто так. За це треба боротись. Хочете почати по справжньому працювати? Тоді починайте уже зараз і не витрачайте марно час на безглузде очікування. Просто дійте і все.

мотиваційні цитати про успіх

Ця цитата була сказана видатною американською та французькою письменницею Анаїс Нін, що є прикладом справжньої мотивації для усіх людей нашого часу.

Гарні речі трапляються з тими хто лізе із шкіри, щоб жити краще - Анаїс НінClick To Tweet

9) Пам’ятати що ми всі смертні є найкращим шляхом щоб уникнути думки, що ви можете щось втратити. Зрозумійте прямо зараз, що нема причин щоб не слідувати поклику власного серця – Стів Джобс

Це в певній мірі жорстоко але тут варто зрозуміти, що нічого в цьому світі не смертельно. Навіть якщо ви прогоріли в бізнесі або сталось якесь інше лихо, то при бажанні можна досягнути іще більших результатів чим були раніше. Варто лише підняти власну дупу з дивану та почати працювати.

стів джобс мотиваційні цитати

Мотиваційна промова Стіва Джобса в останні роки життя надихає мене в ті моменти, коли я боюся що люди подумають про мій новий пост або нове відео для #top5ua. Передивившись його промову, я розумію що треба щось робити і якщо ти повен ідей то треба їх втілювати.

Пам'ятати що ми всі смертні є найкращим шляхом щоб уникнути думки, що ви можете щось втратити.  Зрозумійте прямо зараз, що нема причин щоб не слідувати поклику власного серця - Стів ДжобсClick To Tweet

8) Всі наші мрії стануть можливими, якщо ми будемо мати сміливість слідувати за ними до кінця – Уолт Дісней.

Дані слова звучать особливо правдиво від того, хто робив мрії мільйонів людей по всьому світу рельністю. Такі мотиваційні цитати як дана думка всесвітньовідомого художника-мультиплікатора доводять, що усі мрії можуть стати реальністю. Все що необхідно це всього лиш цього захотіти та нехай маленькими кроками але йти до цього не зупиняючись.

мотиваційні цитати уолт дісней

Нехай ця мотиваційна цитата буде вашим ключем до успіху. Я бажаю вам, щоб ці слова піднімали вас з ліжка кожен день і заставляла робити вашу справу щоб досягнути успіху в найближчому майбутньому.

Всі наші мрії стануть можливими, якщо ми будемо мати сміливість слідувати за ними до кінця - Уолт ДіснейClick To Tweet

Читати Більше:

7) Найкраща помста це всеосяжний успіх – Френк Сінатра

В цих словах прихована сама сутність кожної живої людини на планеті земля. Не потрібно робити якісь протизаконні речі, якщо ви хочете щось довести колишньому шефу. Це по меншій мірі неправильно. Краще досягнути успіху у вашій справі цим забезпечивши безбідне життя вашої родини на багато років вперед.

френк сінатра мотиваційні цитати

Повторюйте про себе ці слова як мантру, коли працюєте над якимось проектом. Повторюйте кожен день і робіть усе можливе, щоб досягнути своєї цілі.

Найкраща помста це всеосяжний успіх - Френк СінатраClick To Tweet

6) Секрет успіху не полягає в тому, щоб не робити помилок. Помилки робити можна. Головне не робити одну і ту ж два рази – Джордж Бернард Шоу.

Що тут можна додати? Я і не знаю по правді кажучи. Живіть, учіться та набирайтесь нового досвіду і застосовуйте його в досягненні вашої особистої цілі.

Джордж Бернард Шоу Мотиваційні Цитати

Дана думка висловлена видатним Ірландським драматургом та публіцистом повинна надихати вас кожен день на тернистому шляху до вашого успіху.

Секрет успіху не полягає в тому, щоб не робити помилок. Помилки робити можна. Головне не робити одну і ту ж два рази - Джордж Бернард ШоуClick To Tweet

5) В момент прийняття будь якого рішення, краще що ви можете зробити це правильне рішення. Наступне правильне рішення ви можете зробити, якщо зробите помилку. Але найгірше в будь якому рішенні це взагалі нічого не робити – Теодор Рузвельт.

На своєму життєвому шляху ви можете зустрічатись із багатьма тяжкими рішеннями. Я бажаю щоб в кожній із ситуацій ви робили якесь рішення. Нехай часом воно і буде помилковим але бездіяльність вам не дасть ніякого досвіду.

мотиваційні цитати теодор рузвельт

Такі мотиваційні цитати як оця, повинні стати вашими щоденними супутниками в прийнітті будь якого рішення. Ви повинні знайти для себе якийсь шлях та не відступати від нього щоб там не сталось.

В момент прийняття будь якого рішення, краще що ви можете зробити це правильне рішення. Наступне правильне рішення ви можете зробити, якщо зробите помилку. Але найгірше в будь якому рішенні це взагалі нічого не робити - Теодор РузвельтClick To Tweet

Читати Більше:

4) Ми добилися б набагато більше, якщо б не рахували що це неможливо – Вінс Ломбарді

Дуже мотивуюче сказано незрівнянним Вінсом Ломбарді, який був відомим футболістом і тренером. Не потрібно боятися тих чи інших речей. Треба знаходити в собі силу для того, щоб діяти.

вінс ломбарді мотиваційні цитати

Прочитавши це я зрозумів, що треба діяти. Якщо у вас виникла ідея то необхідно діяти. Це неправильно думати про неможливі речі. До прикладу якщо ви хочете без сторонньої підтримку купити квартиру, автомобіль Тесла чи поїхати в якусь теплу країну. Треба в це просто вірити і не боятись і все у вас обовязково буде. Головне в будь якій справі є діяти.

Ми добилися б набагато більше, якщо б не рахували що це неможливо - Вінс ЛомбардіClick To Tweet

3) Деякі люди хочуть щоб це сталося, деякі бажають щоб це сталося а деякі просто роблять це реальністю – Майкл Джордан

Всесвітньовідомий баскетболіст Майкл Джордан зробив власні мрії реальністю. Те саме можете зробити і ви. Такі мотиваційні цитати доводять, що все на цьому світі є можливим. Критичним є бути зарадженим на перемогу.

Майкл Джордан Мотиваційні Цитати

Майкл Джордан є великою людиною і він міг сказати розумні мотивуючі думки, що будуть заряджати на дію сотні тисяч людей по усьому світу. Основний посил від цієї думки є те, що треба діяти. Потрібно бути зарядженим на те, щоб зробити фінальний переможний кидок та перемогти у вирішальній грі.

Деякі люди хочуть щоб це сталося, деякі бажають щоб це сталося а деякі просто роблять це реальністю - Майкл ДжорданClick To Tweet

2) Не потрібно боятися віддати щось хороше для того щоб отримати щось чудове – Джон Рокфеллер.

Хороше це завжди добре. Хороше це без сумніву джерело прибутку яке підтримує вас та вашу родину. Але як на рахунок чудового? Дійсно, такі слова міг сказати тільки справжні бізнесмен та філантроп як Джон Рокфеллер.

джон рокфеллер мотиваційні цитати

Прошу вас тримати цю цитату в голові, якщо ви хочете зробити наступний важливий крок у розвитку вашої кар’єри та вашого майбутнього.

Не потрібно боятися віддати щось хороше для того щоб отримати щось чудове - Джон Рокфеллер.Click To Tweet

1) Якщо ви йдете через пекло то не зупиняйтесь – Вінстон Черчиль

Гарна мотивація для будь якої людини. Всім нам потрібно зрозуміти, що при виконанні будь якого завдання ви можете пройти через насправді важкі часи. Але головне то ніколи не зупинятися і йти до своєї мети.

Вінстон Черчіль Мотиваційні Цитати

Великобританія мала багато відомих синів але Вінстон Черчіль займає серед них своє особливе місце. Розуміючи що це за людина і чого вона досягла, ви можете повністю довіряти його досвіду і  тому що ви зараз бачите прямо перед своїми очима.

Якщо ви йдете через пекло то не зупиняйтесь - Вінстон ЧерчильClick To Tweet
Facebook Comments
Мотиваційні цитати на кожен день
Догори