Марк Цукерберг : 10 цікавих фактів про мільярдера

марк цукерберг

Макс Цукерберг : Цікавинки з життя багатої людини

Цукербергу на даний помент всього 35 років. Він створив та очолює найбільшу соціальну мережу в світі – Facebook. Фінансове благополуччя Марка Цукерберга оцінюється в 62.3 мільярдів доларів, більшу частину з яких він хоче віддати на благодійність. Такі високі статки він здобув завдяки природній необхідності людей до спілкування а також їх звичному прагненню до популярності.

 1. Як він допоміг батьку-стоматологу будучи дитиною?

  Створив для нього програму ZuckNet

 2. Яку вакансію він міг би займати?

  Він міг би працювати в Microsoft

 3. Які нестандартні смаки він має?

  Однією з таких особливостей є його літературні вподобання

 4. В чому нестандартний одяг Марка Цукерберга?

  Він дорожчий аніж здається, наприклад його сірі футболки коштують 300-400$.

 5. Чи Цукерберг витрачає гроші даремно?

  Він не витрачає гроші даремно і полюбляє шукати необхідні товари на Craigslist.

 6. Які хвороби має Марк Цукерберг?

  Він хворіє на дальтонізм.

 7. Чи мають його тварини сторінки в Facebook?

  Його собака звір (beast) має сторінку в Facebook.

 8. Кому він відмовляв у продажі Facebook?

  Yahoo, Microsoft, Google та багато інших технологічних гігантів отримали вінд нього відмову в питанні продажу Фейсбук.

 9. Якими видатними людьми він захоплюється?

  Марк Цукерберг захоплюється Пікассо та Ейнштейном.

 10. Скільки людей ведуть його персональну сторінку?

  Його власну сторінку в Фейсбук ведуть 12 людей.

Ось цікаві факти, яких ви могли не знати про цю прекрасну людину, що постійно робить вчинки які ви від неї не очікували. Даний пост я назвав коротко і ясно ” Марк Цукерберг : історія успіху, Фейбук та інші цікаві факти

10 фактів про Марка Цукерберга

10) Він написав програму для батька-стоматолога

Коли Марку виповнилося 12 років, він створив мессенджер під назвою ZuckNet. Програма допомагала його батькові-стоматологові дізнаватися, що до нього прийшли пацієнти.

9) Марк міг би працювати в Microsoft

У коледжі Марк Цукерберг створив додаток для прослуховування музики Synapse Media Player, який відстежував улюблені пісні і створював плейлисти. Microsoft хотів придбати його, але Цукерберг і його товариш відмовилися від продажу.

8) У нього нестандартні смаки

Однією з його улюблених книг є «Енеїда» – поема, написана між 29 і 19 століттям до нашої ери. Ще він любить серіал The West Wing («Західне крило»), в якому розповідається про роботу вигаданої команди президента США. До речі, його творцем є Аарон Соркін, який є автором сценарію фільму «Соціальна мережа».

7) Його одяг коштує дорожче, аніж здається

Всі знають, що Цукерберг ходить в сірих футболках, толстовках, джинсах та кросівках Nike. Він не хоче витрачати час на вибір одягу, а заощаджений час витрачає на прийняття по-справжньому важливих рішень, пов’язаних з роботою та благочинністю. Але все не так просто, як здається. За словами італійського дизайнера Брунелло Кучінеллі, сірі футболки Марка коштують від 300 до 400 доларів.

6) Марк Цукерберг не витрачає гроші даремно

Він має великий будинок, в якому працює електронний дворецький з голосом Моргана Фрімена. Але для його пошуку засновник Фейсбук не користувався послугами дорогого ріелтора. Замість цього він сам вивчав варіанти на сайті приватних оголошень Craigslist.

5) Хворіє на дальтонізм

Марк не може розрізняти всі кольори, він плутається у відмінностях червоного і зеленого. Саме тому для Facebook обраний синій колір, який добре видно йому.

4) Його собака також має сторінку в Facebook

Собаку звати Beast (Звір). Вона – угорська вівчарка. І в неї є своя сторінка в Facebook, на яку підписано понад 2,6 мільйона користувачів. Якщо що, їй навіть можна відправити повідомлення.

3) Багато раз відмовлявся продавати соцмережу №1

Багато IT-гігантів хотіли купити соціальну мережу до її виходу на біржу. З пропозицією зверталися NewsCorp, MySpace, Viacom, Yahoo, NBC, Microsoft, Google та інші. Марк всім відмовляв бо Фейсбук не продається.

2) Він захоплюється Ейнштейном та Пікассо

Марк Цукерберг любить цитувати Альберта Ейнштейна: «Все слід спрощувати до тих пір, поки це можливо, але не більше того», а з Пікассо йому подобаються слова: «Всі діти – художники. Проблема в тому, щоб залишитися художником, коли ти виріс ».

1) Сторінку самого Цукерберга ведуть більше 12 осіб

Ціла команда фахівців займається веденням сторінки Марка. Вони стежать за публікацією заходів, контролюють коментарі, роблять публікації, постять фотографії.

Facebook Comments
Марк Цукерберг : 10 цікавих фактів про мільярдера
Догори