Факти про біткоін

цікаві факти про біткоін

Які факти про біткоін знаєте ви особисто?

Додому » Факти про біткоін

Біткоін – це інноваційна інтернет-валюта. Вже сьогодні вона визнана революцією в світі фінансових операцій. Як і будь-якие проривне явище, дана криптовалюта породила велику кількість інформації яку я пропоную вам переглянути в даному пості під назвою “Цікаві факти про біткоін“. Ознайомившись з даним матеріалом ви будете знати багато цікавих речей про біткоін що додасть вам бажання заробити на криптовалюті та стати фінансово незалежним уже сьогодні.

Топ 10 фактів про біткоін

10) Засновник біткоін (BTC)

Творця bitcoin звуть Сатоши Накамото. Ніхто не знає, реальна це особистість або псевдонім однієї людини або групи з декількох людей. Так сталося тому, що Сатоші від самого початку створення біткоін зберігає повну анонімність.

9) Перша транзакція мережі BTC

Перша транзакція з використанням просунутої віртуальної валюти була здійснена 21 січня 2009 року. Саме в цей день Сатоши зробив перший переказ на суму в 100 біткоінів своєму колезі Халу Фінні. Такі факти про біткоін цікавлять багатьох криптоентузіастів усього світу бо на даний момент ця сумма була б більш ніж

8) Спроби розсекретити засновника

Особистість творця BTC викликає безліч питань і створює чималий ажіотаж. Робилися численні спроби розкрити цю таємницю, проте жодна з них не привела до позитивних результатів а Сатоші Накамото продовжує зберігати приватність та спокійне життя криптомільярдера.

7) Криптовалюта яка росте найшвидше

Біткоіни – сама «швидкозростаюча» в ціні світова криптовалюта. Всього лише за кілька років її вартість збільшилася з 0 до понад дві тисячі доларів. В грудні 2017го вона досягла свого піку та становила більш ніж 20,000 американських долларів.

6) Перший мільйон BTC

Перший мільйон віртуальних монет був створений Сатоши і, швидше за все, до сих пір знаходиться на одному з його гаманців. Багато зацікавлених людей намагаються знайти це багатство, однак сам Сатоши вважає за потрібне не виходити з тіні.

5) Обмеження кількості біткоінів

Творець інноваційної системи ввів обмеження на кількість BTC, яку можна добути за допомогою майнінгу або процесу дешифрування блоків. Обговорювана вище кількість становить 21 мільйон монет, а на сьогоднішній день вироблено близько 17 500 000 біткоінів. Спеціально розроблений алгоритм отримання зменшує в два рази кількість існуючої валюти кілька років посміль, тому процес носить нерівномірний характер. При цьому було підраховано, що близько 2140 року буду отримана остання віртуальна монетка.

4) Відносно простий код функціонування

Незважаючи на свою популярність, дана блокчейн-система містить всього 80 тисяч рядків коду, при цьому більшість з них написано на мові програмування C ++. Якщо дивитис по сучасним міркам то система біткоін є дуже невеликим проектом. Так, код ядра системи Linux містить близько 15 мільйонів рядків кодованої інформації.

3) Курйози з використанням біткоін

Кумедні факти про біткоін включають в себе історію одного британця. Джеймс Хоуелс, житель Великобританії, випадково викинув жорсткий диск, на якому був ключ від аккаунта однієї з популярних криптовалютних бірж. На електронному гаманці містилося близько 7,5 тисячі біткоіни. Дізнавшись про це, багато людей пробували знайти цей жорсткий диск але їхні старання не увінчалися успіхом.

2) Валюта неурядових організацій

Біткоіни є основною валютою для багатьох неурядових організацій. Так ресурс WikiLeaks оперативно перейшов на отримання пожертвувань в біткоінах після того, як був відрізаний від фінансової допомоги під тиском урядів багатьох провідних держав світу.

1) Біткоін в освітній системі

Блокчейн-система, на снові якої існує біткоін, має чималий рівень конфіденційності. Однак, якщо показати ключ від власного аккаунту, то шахраї можуть відразу ж викрасти всі ваші заощадження. Неприємний сюрприз чекав журналіста Bloomberg, який випадково показав свій ключ від гаманця онлайн: його гроші тут же викрали. Однак по доброті душевній їх все-таки повернули через досить короткий проміжок часу.

Facebook Comments
Факти про біткоін
Догори