До того як стати популярним | Женя Галич гурт “оТорвальд”

Женя Галич
View this post on Instagram

✖️

A post shared by Jenia Galich (@jenia_galich) on

Женя Галич Интервью Акустика ● O’torvald Eurovision Євробачення 2017 Time ● ТОП 5 UA

До того як Женя Галич став популярним, він проживав у Казахстані. До того як Женя Галич став популярним, він був шкільним діджеєм. До того, як Женя Галич став популярним – він зібрав свій перший гурт будучи ще в старших класах.

Женя Галич та його коротка біографія

Женя Галич народився 29 квітня 1984 року в місті Біла Церква. 8 років його родина провела в Казахстані, так як його батько був військовим. Власне саме після цього періоду, родина Галича повернулись до України та осіли в славному українському місті Полтава.

Початок музичної кар’єри Жені Галича

Льбов до музики та жага визнання взяли своє. В 1994 році хлопець знайомиться в дворі свого будинку із Денисом Мізюком. Він стає його найкращим другом та майбутнім гітаристом гурту оТорвальд. З того часу і по сьогоднішній день вони грають разом на одній сцені. З 1999 по 2005 рік вони грали в Полтавському рок гурті “Крути Педалі”. Саме в 2005 році і було створено гурт oTorvald.

Евген Галич був студентом Полтавського військового інституту зв’язку. Там він отримав військове звання лейтенант запасу та спеціальність інженер телекомунікаційних систем та мереж.

На останніх курсах Євген вже працював на радіостанції. Навчання в інституті остаточно запевнило його в тому що в свому житті він буде займатись лише музикою.

Дивіться більше у цьому крутому та цікавому відеоматеріалі. Євген – справжній рок герой нашого часу. Музикант, актор та просто мега крутий чувак. До речі, також не забудьте переглянути більше про таких людей як Олег Фагот Михайлюта, Сашко Положинський, Андрій Хливнюк та багатьох інших людей.

Кожен із цих постів вміщає коротенький текст із самою цікавою інформацією про людину та змістовний відеоролик який треба переглянути, якщо бажаєте отримати плюс до карми 🙂 Цей матеріал та інші подібні матеріали бути створені спеціально для ютуб відеоканалу #top5ua .

Facebook Comments
До того як стати популярним | Женя Галич гурт “оТорвальд”
Догори