10 причин боротись за незалежність України

агресія росії проти україни незалежність україни

10 причин, чому варто боротись за незалежність України від московської федерації

Гортаючи кожен день стрічку новин у Фейсбуці, ти мимовільно починаєш для себе формувати відповідь на више вказану тезу. Відповідь може бути очевидна. Бути нелажежними від московії і все! От хай живуть собі окремо від нас, віддадуть Крим та Донбас і звалять собі на свою територію. А ми собі розберемось тут і без них. Україна окремо та Росія окремо. Але от у мене за роки агресії склався в голові список з 10 пунктів чому нам треба обовязково боротись за незалежність України від московії.

Причини боротись за незалежність держави

незалежність україни

10) Спершу українська мова, потім усі інші!

Першою причиною, буде питання мови. Це дійсно дуже важливо тому, що мова і є такби мовити ядром української ідентичності. Якщо ви володієте рідною мовою то це одна з багатьох причин для того, щоб вас могли назвати українцем. Росія ж нав’язувала братським республікам власну мову і погляньте, що зараз стало із Білоруссю. Там державною мовою володіє дуже малий відсоток людей. Говорити по білоруськи в Білорусії якось “немодно”. Тому всі говорять російською бо саме московія усіма правдами та неправдами навязувала білорусам власну мову.

9) Правильні моральні цінності, відмінні від “духовних скреп” московитів.

Коли в мене поганий настрій то я вмикаю російський зомбоящик. Для когось це може здатись дуже дивним але мені це подобається. Так, мені дійсно подобається дивитись як росіян наче свиней годують байками про “великі духовні скрєпи” та “особливий генний код”. Цим лайном росіян годує кгебешна церковна братва на чолі з Кирилом Гундяєвим. Він говорить, що жити в бідності це абсолютно нормально але сам собака має іномарки, яхти та цілі палаци.

8) Релігійне питання та повна автономія Української православної церкви.

Дана проблема особливо загострилась у вересні-жовтні 2018 року, коли україні було вирішено надати автономію від російського патріархату. Штука в тому, що раніше в Україні був російський патріархат і він свого роду опікувався усіма церковними питаннями, які були в Україні. А між московським патріархатом та московитським КГБ можна сміливо ставити знак дорівнює. Тобто в період агресії у нас в державі керували московські виродки. Це ще одна з причин, чому варто боротися за незалежність України. Геть мовсковських попів.

7) Витіснення російського бізнесу з України

До періоду агресії, росія мала більшу частину в бізнес середовищі України. Це питання виживання і коли стався цей надрив у 2013 році, то російський бізнес під тиском факту агресії почав покидати українську територію. Один за одним, Україну почали покидати мережі автомобільних заправок, бренди одягу, банки та заклади харчування. Але тим не менше в Україні ще дуже багато російських бізнес структур, які мають великий вплив у тій чи іншій сфері діяльності.

6) Вічні вороги росії скрізь!

Це досить анекдотична ситуація, яка місцями доходить навіть до абсурду. Проглянувши російське ТВ можна із “жахом” запримітити, що ворогами росії являються американці (піндоси), загниваюча гейропа, українські бандерівці, марсіанські прибульці та багато кого іншого! Їм дай тільки відмашку і журналісти та телеведучі почнуть годувати цим лайном усю свою аудиторію і їм буде всеодно, що ж вони говорять. Вороги росії скрізь і це ще одна причина, чому нам треба боротись за незалежність України. Треба бути поруч з адекватними людьми а не придурочними наркоманами, які несуть таку фігню що й на голову не налізе.

5) Інтеграція України

Злобний кремлівський карлик навязує Україні, що потрібно інтегруватися у їхній митний торговий союз разом з Білоруссю та Казахстаном. Тут виникає питання, а не пішов би він куди подалі? Ми самі в змозі вирішити своє майбутнє та будемо жити так, як нам самим необхідно. Навіть не дуже далекій людині при вигляді цього “об’єднання” робиться трішечки не по собі і вона розуміє, що за Європою та Америкою сила і рухатися треба в їхню сторону.

4) Незалежність України з вітчизняним ТВ та радіомовленням

Питання мови, яке тісно повязано із телебаченням та радіомовленням. Реально, згадати 2012-2013 рік та всі інші роки незалежності України. Коли вмикаєш будь який телеканал або радіохвилю, і з вірогідністю 70% почуєш звідти російську мову. Ми в якій країні взагалі живемо? Нічого не маю проти російської мови, але хотілось би бачити більше української з радіо та телеканалів. І моє бажання по трохи виконується, що не може не радувати. Без мови нема народу. Цитата неточно але в ній уся суть цієї проблеми.

3) Боротьба з корупцією у вищих гілках влади

Ось з цим пунктом у нас ще й досі є проблеми. Звичайно ж, наші депутати та міністри не дивляться на когось коли крадуть мільйоні бюджетних гривень. А мені дуже хотілося б. Правда щоб вони за приклад брали не московитських депутатів та інших людей при владі а європейських. Щоб наші депутати чітко розуміли, що їхній срок обмежений і вони прийшли у Верховну Раду та Міністерства щоб служити людям, а не набивати власні кишені. З часів Революції Гідності невеликі переміни все ж таки є, але все ж залишається багато моментів, які потребують вирішення.

2) Енергетична незалежність

Одне із самих болючих та необхідних питань, що потребують вирішення. Україна від самої своєї незалежності сиділа “на газовій голці” Росії. У випадку будь яких непорозумінь та конфліктів, керівництво держави одразу ж лякали тим, що перекриють нам газ та зроблять “холодомор”. Подібні інциденти траплялися в часи Кучми, Ющенка та Януковича. Президентство Порошенка стало не вийнятком і нас 4 роки лякали відключенням газу. Дуже добре, що ми з горем пополам та відмовилися від російського газу і подібні залякування нам не страшні. Україна на разі експортує газ від партнерів з Європи та Азії. Рашка-підарашка залишилась ні з чим. Маю рожеву мрію, коли в майбутньому ми усі будемо мати електромобіль Тесла або ж БМВ а про енергетичну залежність України від Росії будемо згадувати як страшний сон.

1) Окремо творити власну історію

Незалежність України, як її можна визначити? Для мене особисто це можливість самому творити власну історію в незалежності від думки сусідів. Бути самому відповідальним за власні вчинки та бути незалежним від будь кого іншого. Провести власні вибори за власними законами і не бути залежними від чужої думки. От це і є справжня незалежність України для мене. А що це значить для Вас?

# Агресія росії проти України

P.S. Я не є націоналістом та не підтримую жодні націоналістичні угрупування. Я розумію, що в Росії окрім величезної “ватної маси” населення є багато цілком нормальних людей, що розуміють хто є Путін та до чого він веде їхню країну. Вони це розуміють та виходять на одиночні пікети в Москві, Санкт-Петербурзі, Єкатеринбурзі та інших містах. Але таких людей критично мало і сіра “ватна маса” переважає. Тому, тут є правдивим блатний принцип “З вовками жити по вовчи вити”. Його в даній ситуації я і дотримуюся. Дякую за прочитання даного поста. Діліться власними думками в коментарях.

Facebook Comments
10 причин боротись за незалежність України
Догори