Неймовірні факти та історії. Дивні люди чи істоти?

неймовірні факти

Дивні люди або неймовірні факти та історії

Як ви розумієте вираз “дивні люди“? Досить тяжко знайти того, хто на всі сто відсотків задоволений власним життям та зовнішністю на всі сто процентів. Але знаходяться такі люди, яких усе влаштовує. Дуже часто, вони набираються сміливості та міняють все кардинально. І як правило їхні вчинки можна віднести до категорії абсолютно неймовірні факти та історії.

В рамках проекту #top5ua, вам пропонується розглянути неймовірні факти та історії із життя деяких людей, які кардинально змінили власне життя. Як правило, вони роблять добрі вчинки та живуть трохи не так як інші. Диваки відрізняються від загальноприйнятих норм та цим привертають до себе увагу суспільства. Давайте ж поглянемо, хто ж попав в цей список.

Дивні люди

  • Канадець, 52 літній Штефан Вольшт.

Перетворився на 6літню дівчинку. Чоловік прожив у шлюбі із своєю дружиною 23 роки і у них є семеро дітей. Але жінка не признавала його транссексуальність і поставила його перед вибором. Чоловік недовго думаючи почав життя заново як шестилітня дівчинка познайомившись із літньою парою, яка дозволила йому жити разом із собою. Вражаюче? Це тільки початок і неймовірні факти та історії з ТОП 5 UA продовжать вас дивувати. Давайте ж продовжимо.

  • Британський музикант Нейл Ендрю Мегсон.

Разом із своєю подругою Жаклін вирішили довести один одному власне кохання та лягли разом під ніж пластичного хірурга. Шляхом хірургії вони стали максимально подібними. Вони підкоригували собі груди, очі та ніс, вставили собі імпланти в щоки. На операції в подружжя пішло більш ніж 200,000$.

  • Брайан Зембік.

Надзвичайно азартний хлопець із Канади Брайан Зембік, який захоплюється нардами та грою в блек джек. Неймовірну популярність Брайану принесла готовність сперечатись на абсолютно любі речі. Так в 1998 році він погодився вставити собі грудні імпланти та проносити їх цілий рік. Мало того, що він виграв це парі так він і по сьогодні продовжує носити вставні груди. Він одружився та став героєм книги: “Чоловік з грудьми за 100,000$”.

  • Емма Орбах.

Випускниця Лондонського університету надзвичайно далека від казкових мрій. Дочка успішного музиканта і мати трьох дітей свідомо надала перевагу проживанню на природі та відкинула усі можливі матеріальні цінності. Жінка вже 15 років живе без водопроводу в землянці як справжній персонаж чарівної казки.

  • Шведка Піксі Фокс.

Вона проживає в США повністю змінила власну зовнішність за допомогою пластичної хірургії. Вона перенесла 15 пластичних операції та видалила 6 нижніх ребер для того, щоб зменшити обсяг своєї талії до 35 сантиметрів. Піксі із дитинства хотіла бути схожою на персонажа нуар романів про кролика роджера – Джессіку Реббіт.

Facebook Comments
Неймовірні факти та історії. Дивні люди чи істоти?
Догори