До того як стати популярним | Андрій Хливнюк гурт “Бумбокс”

андрій хливнюк

Андрій Хливнюк

Андрій Хливнюк Бумбокс Live 2015 Злива Вахтерам Бумбокс Наодинці Boombox ● ТОП 5 UA

До того як Андрій Хливнюк став популярним, він навчався в бізнес коледжі на графічного дизайнера. До того як стати популярним він був учасником таких гуртів як, Dust Mix, Мандариновий Рай та Акустик Свінг Бенд. До того як Андрій став популярним, він мріяв бути воєнним перекладачем.

Андрій Хливнюк та його коротка біографія

Андрій Володимирович Хливнюк народився 31 грудня 1979 року в місті Черкаси. Хлопець цікавився музикою із самого дитинства. Андрій Хивнюк вже в юному віці поступив в музичну школу та дуже серйозно зайнявся вокалом.

Андрій Хливнюк

Початок музичної кар’єри Андрія Хливнюка

Майбутня зірка українського шоубізу навчалась в бізнес коледжі на графічного дизайнера. Звідси і можна пояснити його любов до малювання. Після навчання в цьому коледжі він поступив на навчання в Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького.

Під час навчання в данному учбовому закладі Андрій починає грати в музичному гурті Acoustic Swing Band де і здобуває перший досвід виступів на великій сцені.

Більше інформації ви можете почерпнути з цього інформативного відеоматеріалу. Хливнюк є досить відомим як в Україні так і за її межами. Тому, рекомендую оцінити це відео усім поціновувачам його музики.

До речі оцініть також наступні відео, в яких ви зможете знайти для себе факти про таких відомих українців як Олег Фагот Михайлюта, Сашко Положинський, Женя Галич та багато інших крутих українців та українок. Дані відеоматераіли були створені спеціально для ютуб проекту #top5ua. Запрошую ознайомитись з цим ютуб проектом та віднайти для себе багато цікавих фактів рідною українською мовою.

Facebook Comments
До того як стати популярним | Андрій Хливнюк гурт “Бумбокс”
Догори