Кращі моменти PS4 | The last Of Us

Кращі моменти PS4 The Last Of Us

Кращі моменти PS4 ексклюзиву The Last of US

Я проходив цей ПС4 ексклюзив не один раз і кожного разу знаходив тут для себе щось нове. Ну скажіть, як можна робити такі ігри? Хіба можливо таке щоб ти на декілька днів пропадаєш з життя і відволікаєшся тільки на поїсти, поспати і сходити в туалет. Я впенений в тому що для того щоб робити такі ігри потрібно бути справжнім талантом. Ким власне і є головний сценарист даного шедевру Ніл Дракман. В даному дописі я розкажу вам про самі кращі моменти PS4 ексклюзиву “The Last Of us Remastered”. Хотів додати що це моя особиста думка і вона може відрізнятися від вашої.

10 кращих моментів пс4 ексклюзиву The Last Of Us

Власне я вже писав раніше про самі кращі ігри на пс4 які мені довелося пограти. А зараз хотів би детальніше зупинитися на моїй улюбленій ps4 забавці “The Last Of Us”. До речі українською це перекладається як “Останні із нас” По моєму досить епічненька назва, як гадаєте?

10) Гра починається із трагічної смерті меленької Сари

Хочу почати із похвали головному сценаристу цієї чудової забавки Нілу Дракману. Закрутити сюжет так щоб захопити гравця на змусити повірити в те що він бачить на екрані. Та запросто! Для цього треба почати сюжет з драми. Щоб змусити гравця співпереживати потрібно вбити одного із героїв та показати сльози і негативні емоції людей навколо. Ніл Дракман вбиває Сару, після того як пошесть із кордіцепса поширилась містом. Я сам граючи цей момент в перший раз просльозився не на жарт. Заради цікавості подивився в YouTube як дівчата реагували на цей момент. Якщо говорити коротко то це було як Хатіко 2. Тобто сльози текли рікою.

9) Перша зустріч Тес та Джоела із мутантами

Джоел і Тес подорожують по місту яке патрулюється десятками воєнних. Атмосфера безвиході через апокаліпсис здавалося б відчувається на дотик. Цивільних людей на вулиці не багато, а якщо і є то вони намагаються скоріше покинути відкритий простір. Тес і Джоел мусять знайти їхнього спільного друга щоб обговорити з ним деякі справи. І власне під час цього, їм випадково трепляється група заражених. Так як це The Last Of Us то я реально злякався. Мені було м’яко кажучи не по собі коли група людей їла вбитого ними чоловіка. Що я можу сказати? Ніл Дракман і компанія робили свою справу я справжні професіонали і наганяли сильні емоції буквально кожну хвилину.

8) У Еллі виявився імунітет до загадкового вірусу

Наступний момент який мене вразив, був пов’язаний із маленькою але відважною дівчинкою Еллі. Це було в той момент коли їх зупинив патруль. На той момент вони вибралися в заборонену зону і патрульним було цікаво що вони тут роблять та чи не заражені вони. Перевіряючи їх, вони взнали що дівчинка заражена. Але як? Як вона могла прожити так довго і не заразитись. Джоела і Тес мучило це запитання. Еллі в свою чергу говорила що із цією заразою вона прожила цілих три тижні та в неї нема абсолютно ніяких симптомів.

7) Тес зустріла свою смерть одразу після виходу з підземелля

Ніл Дракман, ти чортів геній! От вмієш здивувати та нагнати негативні емоції в найнесподіваніший момент. Джоел, Елі та Тес пробиралися через місто а потім через каналізацію. Дойшовши до великого будинку і зачинившись, Тес розказала Джоелу що вона заразилась. Тільки не Тес! Вона ж крута як Ксена, ну як так. Ти такий сидиш, дивишся як Джоел прибитий горем покидає Тес та іде разом з Еллі до виходу. Я думаю конкретно цю ситуацію можна по праву віднести до кращі моменти ps4 усіх часів та народів. Як гадаєте?

6) Засада заражених людей та раптова поява друга

Після смерті Тес, Джоел та Еллі перебили багато заражених негідників. Їм траплялися і звичайні бандити, яких вони також вбивали. Добравшись до ще одного міста, вони обережно починають обшукувати територію навколо та збирати припаси. Ось вони заходять в якусь будівлю та Джоел потрапляє в пастку. І гра перевертається з ніг на голову. Ну це в буквальному сенсі. Джоел відстрілюється від заражених, не забуваючи про цьому точними пострілами допомагати Еллі. Пам’ятаю як я перший раз грав цей момент то реально раз 10 його проходив. Одним словом, в розпал цього “мочилова” появляється товариш Джоела по імені Біл та рятує ситацію. Він забирає їх з собою в свою секретну схованку.

5) Мотель Бейтс та зустріч з Генрі та Семом

Джоел та Еллі прощаються з Білом та їдуть вже на власній машині . Там головні герої отримують купу проблем через велику кількість бандитів. Але вони з боєм прориваються далі та зустрічають ще одну парочку героїв. Це Генрі та Сем, рідні брати які також намагаються вижити. Разом вони йдуть в їх схованку де можна трохи перепочити від бандитів та заражених покидьків.

4) Яскрава втеча з міста через смертельні підземелля

Наступний момент також сподобався мені просто нереально. Друкуючи ці рядки на своєму лептопі я наче заново переживаю ті емоції що дав нам сценарист Ніл Дракман в конкретно цій ситуації . Власне і як же такі кращі моменти ps4 можна не пам’ятати? Втеча чотирьох героїв з міста була показана дуже яскраво. Проходячи цей момент я ловив себе на думці що це справжнє кіно. Але ні. Це дуже крута іграшка для PS4. Після втечі з міста, герої зустрілися з арміями заражених. Власне їх Джоелу та Генрі довелося перебити щоб пройти далі .

3) Зустріч з братом та пошуки Еллі

Джоел зустрів свого брата за високими воротами. Він з Еллі дойшов до лісу де побачили закинутий завод через який хотіли пройти. Трохи наблизившись до нього, вони були під прицілом десятків рушниць. Пройшло декілька секунд і я в полегшенні видихнув коли за Джоелом вийшов його брат Томмі. Зайшовши в середину, рідні брати пішли поговорити а Еллі залишилась з жінкою Томмі, яку звали Марія. Так от, наступний яскравий момент був для мене тоді коли після перестрілки з бандитами рідні брати на конях поскакали за Еллі. Вони пішли її шукати бо Джоел сказав Еллі що він з нею попрощається та віддасть її Томмі. Власне цей момент пошуків Еллі є для мене одним із найяскравіших у всій The Last Of Us .

2) Маленька дівчинка таки може дати собі раду

Далі сценарист Ніл Дракман веде нас до фіналу але перед цим він має ще один епізод для нас. Ну і звичайно вагон самих різних емоцій. І так, Джоел та Еллі прибувають до місця призначення. Там вони не знаходять нічого путнього та йдуть назад. Їм зустрічається купа бандитів і Джоел отримує серйозне ушкодження. Керування The Last of Us переходить до Еллі і ми дізнаємося що вона також міцний горішок. Як і Джоел , вона може відстрілювати бандитів та табуни заражених кордіцепсом негідників.

1) Кривава мясорубка та мега фінал

Проходячи фінал The Last Of Us я мав двоякі враження. Я водночас радів що пройшов забавку до кінця але з другої сторони було сумно. Було якось не по собі через те що скоро буде кінець і я по новому вже ніколи не зможу пережити ці емоції. Сама дія відбувалася у величезній лікарні.  Джоел як справжній Рембо відстрілює 1000 та ще одного бандита, забирає з собою Еллі та їде в табір до молодшого брата Томмі. Прибувши на місце, вони обмінюються декількома фразами про інфекцію та загиблих друзів. Обстановка в цей час дуже напружена і гравець наче відчуває як це напруження літає в повітрі. За декілька секунд настає кінець історії The Last Of Us. А особисто я сижу під враженнями та думаю як же все це було класно задумано!

Facebook Comments
Кращі моменти PS4 | The last Of Us
Догори