Заробити на криптовалюті

заробити на криптовалюті

Як можна заробити на криптовалюті?

Ми живемо в ті часи коли тема криптовалют стала дуже хайповою. І бажаючих заробити на криптовалюті стає з кожним днем все більше та більше. На жаль зараз ми переживаємо не прості часи “криптозими”. Це коли ціна на біткоін коливається між 3 та 4ма тисячами долларів за одну штуку і ніяк не піде в гору. Згідно із даними аналітиків біткоін в 2019му наврядчи проб’є позначку в $5,000. Тому власне і великі плани на цей рік будувати не варто. Варто запасатися біткоіном, ефіром та іншими електронними грошима з однією метою. А саме зберігати їх на своїх гаманцях з надією що грудень 2017 року повернеться. А для криптотрейдерів це були золоті часи бо біткоін тоді коштував близько $20,000.

Традиційно хотів би обговорити 10 андроід додатків, які дадуть можливість заробити гроші в альтернативній криптовалюті. Для початку потрібно мати надійний крито-гаманець та достатньо ельтернативної валюти (ethereum, litecoin, tether, stellar і тд). Після цього її можна з легкістю поміняти на біткоін а потім вивести в фіатні гроші (доллари, євро або гривні). Давайте ж почнемо розглядати десять додатків, які дадуть вигідну можливість отримати гроші на біткоін та альткоінах.

10 додатків для бажаючих заробити на криптовалюті

10) Latium: Earn Crypto, Simple Wallets & Exchange

заробити на криптовалюті Latium: Earn Crypto, Simple Wallets & Exchange

Латіум це платформа нового покоління що дає можливість заробляти криптовалюту усім охочим. Який же принцип дії даної платформи? Він полягає в наступному. Люди можуть створювати різноманітні завдання в цій платформі. Інші користувачі можуть ці завдання виконувати. Оплата проходить в Latium який пізніше можна з легкістю поміняти на Bitcon, Ethereum, Tether та OmiseGo.

9) Storm Play – Crypto, Bitcoin & Ethereum for Free

криптозаробіток разом з Storm Play – Crypto, Bitcoin & Ethereum for Free

Хочете легко заробити такі криптовалюти як Bitcoin та Ethereum? Тоді встановлюйте цей чудовий додаток та починайте заробляти улюблену криптовалюту уже сьогодні. Ви будете мати можливість заробляти на тому щоб оцінити нові ігри, продукти та сервіси. В якості подяки за кожне міні-завдання ви будете отримувати винагороду в Біткоін або Ефіріум.

8) TV-TWO: Watch & Earn Rewards

TV-TWO крипто заробіток на ютубі

TV-TWO є одним із найулюбленіших мною додатків. Його ідея полягає в заробітку валюти TTV на перегляді відеороликів з YouTube. Така можливість здається мені відмінною і я підтримую розробників додатку TV-TWO та криптовалюти TTV на усі сто процентів. Власне раніше я вже писав про заробіток на перегляді YouTube відеороликів з TV-TWO та коротку але змістовну переписку з розробниками криптовалюти ttv. В разі зацікавленості можете перейти по цим лінкам та ознайомитися з дописами більш детальніше.

7) CryptoPop – Earn Airdrops

криптовалютний заробіток CryptoPop – Earn Airdrops

Досить прикольна іграшка яка має безліч варіацій в самому Google Play. Якщо точніше то це казуальна гра на зразок усіляких Bubble Breaker. Руйнуючи кульки в вигляді однієї з улюблених криптовалют, ви заробляєте електронні гроші які потім можна буде обміняти на : Bitcoin, Monero, Neo, Ripple та Ethereum. CryptoPop це реальна можливість заробити на криптовалюті для усіх охочих крипто оптимістів.

6) Nimses

Ось і ще один додаток ідея якого по своїй суті є унікальною. Він платить людям за те що вони просто живуть. За кожну прожиту хвилину ви будете отримувати один нім які потім можна буде обміняти на різноманітні товари всередині цього додатку. Пізніше розробниками буде реалізовано можливість виводити німи безпосередньо в фіатні гроші. Більше про дадаток читайте по цьому лінку “Німзес | Як вивести німи в реальні гроші“.

5) Earn.com

Earn.com заробіток криптовалюти

Додаток дозволяє вам отримувати нагороду в Біткоін відповідаючи на повідомлення та виконуючи різноманітні завдання. Користувачі мають змогу налаштувати профіль Earn.com таким чином щоб отримувати завдання від інших користувачів. При цьому жодна персональна інформація в жодному випадку не буде розкриватись. Очевидно що заробити на криптовалюті разом з earn.com є простіше простого.

4) Birdchain – The App That Rewards

 заробити на смс з Birdchain

Третім та останнім додатком, ідея якого є затребуваною та ориганільною є розробка естонських програмістів. Його ідея полягає в тому щоб платити вам за невикористані СМС повідомлення. Коли ви останні раз смсили комусь? Я вже і не пам’ятаю. А з цим додатком можна буде заробляти $50-70 на власних пакетах СМСсок. За рік це вийде досить пристойна сумма розміром 600-700$ якщо брати до уваги що ви взагалі не докладаєте ніяких зусиль для цього заробітку.  Більше про додаток читайте по статті за цим лінком Заробити на СМС з Birdchain.

3) Kinny

Kinny заробіток на крипто валютах

З допомогою Kinny ви маєте можливість заробляти кошти виконуючи різноманітні пазли та завдання. Ви можете заробити більше місцевої валюти (яку потім можна обміняти на Bitcoin або Ethereum) якщо запросите своїх друзів з Reddit, Twitter або Discord. Ідея цього додатку дуже симпатична і мені дуже цікава його положення на крипто ринку десь за 5-10 років.

2) Airdrops – Free Crypto Tokens

заробити на криптовалюті з Airdrops – Free Crypto Tokens

Колись чули про так звані “giveaways”? Мабуть крім Інстаграму вам цього не доводилося більше бачити. А тут ви зможете вигравати безкоштовну валюту яку потім можна буде обміняти на Bitcoin. До цього моменту ви не мали можливості знати про усі роздачі криптовалюти живучи в “крипто світі”. Але з додатком Airdrops – Free Crypto Tokens це зміниться назавжди. Відтепер налаштувавши звичайні оповіщення ви матимете можливість слідкувати за усіма роздачами що проводяться в криптоіндустрії.

1) Free Ethereum Spinner

Free Ethereum Spinner заробити на криптовалюті

Друзі! Перед вами перший додаток який працює по принципу звичайного спіннера. Він дає вам можливість вигравати таку криптовалюту як Ethereum. І по суті для цього ви не докладаєте якихось особливих зусиль. Цей додаток дає вам чудову можливість заробити на криптовалюті. До того ж такий заробіток є веселим та неймовірно легким. Тому ним можуть користуватись як діти так і дорослі люди.

Facebook Comments
Заробити на криптовалюті
Догори