Заробити вдома | Веб-браузер Brave

Заробити вдома з веб-браузером Brave

Заробити вдома з веб-браузером Brave

Якось зробивши собі чашку чаю я сидів та читав в інтернеті про додаткові способи заробітку. І невдовзі випадково натрапив на одну цікаву статтю. З її допомогою ви можете заробити вдома додаткові гроші фактично не роблячи нічого. А хіба це реально спитаєте ви? В сьогоднішній час це стало досить реальним і зараз я розкажу вам про те як заробити реальні гроші онлайн більш детальніше.

Так як мій блог в більшості орієнтований на те як заробити на криптовалюті то власне і ця стаття буде присвячена цьому питанню. І якщо перед вами стоїть питання як заробити в інтернеті реальні гроші то ви маєте чудову нагоду спробувати спосіб який я детально опишу в цьому дописі. Отже давайте почнемо з традиційних 10 пунктів цей допис який я умовно назву “Як заробити гроші в домашніх умовах використовуючи веб-браузер Brave та криптовалюту BAT.

Як заробити онлайн використовуючи веб-браузер Brave

Заробіток вдома з браузером Brave

10) Заробіток вдома з браузером Brave

Такий тип онлайн заробітку не вимагає особливих вмінь та зусиль. Кожен бажаючий може заробляти на цьому гроші в криптовалюті BAT та після цього обміняти їх на біткоін та вивести у гривні через безліч онлайн обмінників.

Що таке Basic Attention Token (BAT)?

9) Що таке Basic Attention Token (BAT)?

Це криптовалюта метою якої є реклама на основі блокчейн технології. Цей проект спрямований на покращення online маркетингу. Використання BAT відсікає передачу ваших персональних данних третім особам, зберігає вашу приватність та збільшує ваші онлайн доходи.

Як працює система монетизації BAT?

8) Як працює система монетизації BAT?

Заробити гроші online використовуючи криптовалюту BAT та веб-браузер Brave досить просто. Токени BAT нараховуються вам автоматично за вашу увагу до улюблених онлайн ресурсів. Ви можете переглянути баланс токенів безпосередньо у вашому браузері. Коли ви будете мати на балансі певну кількість токенів Basic Attention Token то ви можете заохотити ваших улюблених креаторів в BAT або просто вивести їх на один із крипто-гаманців з подальшою конвертацією в біткоін та виводом у гривню

Як заробити вдома з веб браузером Brave

7) Завантажте Brave Browser на свій ПК

Завантажити цей браузер можна досить просто перейшовши на офіційний сайт Brave. Тут ви можете обрати одну із декількох версій для вашого ПК. Серед пропонованих версій є усі основні серед яких можна виділити версію для Windows 32/64 bit, Brave браузер для MacOs та Linux.

Наявність версії для мобільних девайсів (андроід, айос та амазон)

6) Наявність версії для мобільних девайсів (андроід, айос та амазон)

Окрім усіх основних версій для ПК, Брейв браузер має версії для мобільних девайсів. Розробники постарались і зробили версії для андроід, айос та амазон. Всі ці версії також можна завантажити відвідавши офіційний сайт Брейв і прогорнувши сайт до низу. Тут можна побачити іконки android, ios та amazon версії проекту. Або можна зайти безпосередньо на Google Play, iTunes чи Amazon та увівши в пошуку відповідну назву цього продукту.

Почніть рекламувати Brave

5) Почніть рекламувати Brave

Встановивши браузер ви матимете змогу рекламувати браузер за допомогою персонального блогу, YouTube або Twitch відеоканалу. Потрібно лише отримати афіліатний лінк в адмінці Brave Publishers. От власне і все. Далі ви можете вставляти це посилання на власному блозі, Ютуб відеороликами чи стрімами на Твітч. Коли людина встановлює браузер за вашим афіліатним посиланням і проявляє автивність в браузері протягом 30 днів то ви отримуєте винагороду в BAT. Відтепер заробити вдома сидячи перед домашнім ПК стало в рази простіше завдяки цій чудовій технології.

Налаштуйте отримання “чайових” в BAT (Basic Attention Token)

4) Налаштуйте отримання “чайових” в BAT (Basic Attention Token)

Ця функція буде супер-корисною для власників блогів та веб-сайтів. Все що від вас вимагається це додати сайт в канал веб-видавця. Пройшовши підтвердження ви зможете отримувати чайові від відвідувачів вашого блогу чи сайту безпосередньо в токенах BAT.

Заробити вдома з Brave Uphold

3) Відкрийте акаунт на Uphold

Необхідними кроком в цій процедурі буде реєстрація акаунту на сервісі Uphold. За допомогою цього акаунту ви зможете заробити вдома ваші BAT токени та вивести їх в біткоін або фіатні доллари, євро чи гривні.

Верифікуйте акаунт на Uphold і отримайте додаткові бонуси

2) Верифікуйте акаунт на Uphold і отримайте додаткові бонуси

Якщо ви хочете отримати додаткові бонуси від користування сервісом Uphold то рекомендую пройти верифікацію. Ви повинні  надати персональні дані про себе (ім’я, фамалія, точно адреса). Також ви повинні будете відіслати фото вашого паспорта або водійських прав. Вся процедура врифікації займе не більше декількох хвилин. Розумію що для багатьох буде страшно давати персональні дані але цей сайт надійний і ніяких махінацій тут бути просто не може.

Висновок по заробітку з Brave та криптовалюті BAT

1) Висновок по заробітку з Brave та криптовалюті BAT

Описаний мною тип заробітку є насправді інноваційним. Токени Basic Attantion Token, веб-браузер Brave та онлайн сервіс Uphold здатні перевернути світ інтернет маркетингу. Вони здатні збільшити кількість інвесторів BAT та збільшити загальну ціну на цей токен. Даний токен має велику цінність бо на даний момент має справно працюючу систему та впливового розробника Брендана Айка, який розробив мову програмування Javascript.

Facebook Comments
Заробити вдома | Веб-браузер Brave
Догори