Ключові слова для SEO

ключові слова

Ключові слова для ефективного SEO

Ефективне SEO посування блогу неможливе без розуміння по яким же ключовим словам потрібно підбирати теми для дописів. Вибираючи тему “навмання” ви ризикуєте витратити час даремно тому що вас допис просто не буде помічений користувачами. Чому так трапляється? Та все тому, що дана тема неактуальна для вашої аудиторії і вона має не ті пошукові слова які потрібні Google, Bing або Яндекс. Як же знайти ті самі ключові слова які потрібні пошуковим системам?

В інтернеті існує безліч онлайн сервісів що пропонують знайти ті самі пошукові слова які потрібні саме вам та саме вашій аудиторії. Саме головне це намалювати для себе загальне уявлення ким жи є ваша основна аудиторія. Маючи в голові цю інформацію вам залишається просто відштовхуватись від неї та шукати саме те що потрібно вам. А для більш ефективнішого SEO просування ви можете використовувати популярні онлайн бізнес інструменти що дадуть стрімкий розвиток вашому бренду в мережі Інтернет.

Кращі ресурси для пошуку ключових слів

10) Google Keyword Planner

Google Keyword Planner

Один із самих популярних інструментів що допоможуть підібрати пошукові слова це сервіс від Гугл. Воно й не дивно адже ця корпорація є одним із лідерів в сфері інмормаційних технологій. Чим же він відомий та чому мільйони людей користуються ним щодня? По перше він був одним із самих перших на ринку хто пропонував підбір ключових слів. Тому його армія прихильників нараховує не один мільйон людей. На а по друге він є безкоштовним. Ви можете користуватись ним скільки завгодно і взагалі не платити жодної копійки.

9) SEMrush

semrush ключові слова

Який інструмент є найлегшим для блогера в підборі правильних пошукових слів? Відповідь – SEMRush. Даний сервіс не є типовим інструментом для підбору пошукових слів. Він є чомось більшим та пропонує більше опцій усім користувачам. В той час коли в інших аналогах ви мусите самі шукати ключові слова то тут все набагато простіше. Користувач має змогу вставити посилання в спеціальне поле і SEMrush сам запропонує пошукові слова по яким даний лінк ранжується в Google або Bing. Як на мене то це великий плюс для усіх блогерів та людей що займаються інтернет маркетингом. Єдиний очевидний мінус це те що SEMrush є платним і ви зможете використовувати безкоштовну пробну версію всього лиш два тижні.

8) Ahrefs Keyword Explorer tool

ahrefs ключові слова

Ahrefs на даний момент є одним із самих ефективних та популярних інструментів для пошуку ключових слів. Чим же він припав до душі мільйонам власників веб-сайтів по усьому світу? Я думаю це складність в ранжуванні по конкретному ключовому слову. Ahrefs використовує власну метрику яка дасть вам уявлення про кількість кліків з Google при використанні того чи іншого ключового слова. Як на мене це досить зручно тому що такий підхід до просування в пошукових системах дає меньш розвинутим сайтам певні переваги. Вони полягають в тому що їм можна підібрати слова з середньою та низькою відвідуваністю. Викидати з свого “семантичного ядра” пошукові слова з високою складністю є доречним для невиликого бізнесу та власників персональних блогів. Платність даного ресурсу є очевидним мінусом але для бажаючих отримати такий потужний сервіс це буде нормально.

7) Serpstat

Serpstat

Серпстат є ще одним корисним інструментом для пошуку ключових слів який я відкрив для себе у 2018 році. Команда даного сервісу зробила важливу роботу коли йдеться про знаходження ключових слів. Ви маєте багато опцій. Серед них є пошук в Google та Яндекс відповідно до потрібної користувачу країни. Тобто сидячи в Україні ви можете без жодних проблем підбирати ключові слова по яким ранжуються сайти в США, Канаді або Австралії.

6) Kwfinder

пошукові слова ahrefs

Якщо ви шукаєте компанію що займається лише рідбором ключових слів то Kwfinder є саме тим що вам потрібно. Вони є досить молодими на SEO ринку але все ж таки відвоювали собі значну його частину. Kwfinder допомагає підібрати якісні пошукові слова щоб спрямувати на ваш блог або сайт трафік з виключно зацікавлених у ваших послугах користувачів. А хіба не це є метою кожного досвідченого інтернет маркетолога? Використовуючи цей корисний інструмент ви маєте чудову можливість підібрати пошукові слова з 3-4 слів. Це дозволить відповісти на запитання користувача на вашу статтю та просунутись у видачі пошукових систем.

5) Keywordtool.io

keyword tool ключові слова

Ви є власником бізнесу, онлайн маркетологом чи копірайтером? Якщо це так то вам потрібно генерувати такий контент який змусить користувача зайти на ваш веб-сайт та купити ваші послуги чи продукти. Найлегшим способом дізнатися що шукає ваша потенційна аудиторія є те що ви можете зайти на Keywordtool.io та відслідкувати усю необхідну інформацію. Даний інструмент допоможе знайти довгі пошукові слова які генеруються самою пошуковою системою Google. Результати будуть базуватись на відповідному домені Гугл та мові, яка вам необхідна.

4) Moz Keyword Explorer

пошукові слова моз

Знайдіть ключові слова які будуть генерувати максимально велику кількість органічного трафіку. Як саме це можна зробити? Треба використовувати онлайн інструмент від Moz. Даний продукт пропонує вам можливість підбирати “самі соковиті” ідеї пошукових слів. До прикладу, давайте візьмемо ключове слово “втратити вагу”. Більшість інструментів показує слова які подібні за змістом та значенням. Але Moz іде дальше і показує подібні вирази “їжа яка допомагає втратити вагу чоловікам”. Я думаю це дуже круто і дає більший простір для уяви при написанні контенту.

3) Kparser.com

Kparser.com

Kparser це інтуїтивно зрозумілий онлайн інструмент для збору пошукових слів та фраз. Він допоможе вам зміцнити репутацію вашого бренду онлайн та значно покращити SEO показники вашого корпоративного сайту або блогу. Kparser працюжє таким чином що дозволяє активувати додаткові ключові слова перед та після головного пошукового слова. Такий підхід є досить корисним і дає свої плоди у вигляді збільшення аудиторії вашого блогу та зміцнення бренду вашої компанії в мережі інтернет.

2) Keywords Everywhere

chrome keywords everywhere ключові слова

Даний інструмент працює у вигляді розширення для популярних браузерів Chrome та Firefox. Головною перевагою даного продукту є те що він є абсолютно безкоштовним. Він є надзвичайно корисним для використання усім блогерам, копірайтерам та маркетологам. Це безкоштовне розширення створене для того щоб зберегти ваш час. Час який ви б витратили на копіювання результатів пошуку з одного сайту на інший. Віднині всі пошуки ключових слів ви можете робити безпосередньо пишучи дописи у вашому улюбленому WordPress або Drupal!

1) Google Trends

Google Trends

Знаходьте правильні слова які полюбить Гугл використовуючи його продукт Google Trends. Ви можете шукати пошукові слова та перевіряти на зацікавленість людей. Просто вводьте необхідне слово та аналізуйте зацікавленість в ньому людей відповідно до заданих вами параметрів (вік, країна, стать і тд). Переваги даного інструменту на цьому не закінчуються. А найбільш головна для наших людей є його абсолютна безкоштовність. В любому випадку рекомендую вам його оцінити та написати про результат в коментарях до цього допису.

Facebook Comments
Ключові слова для SEO
Догори