Brave розширення для розробників

brave extension

Найкращі розширення Brave Browser для програміста

Так як на даний момент ми живемо в умовах карантину, а в світі та Україні бушує справжня пошесть COVID-19, я пропоную вам розглянути дану ситуацію не з негативної сторони. Зараз працюючи з дому ви маєте чудову можливість вивчити щось нове та вдосконалити власні навички в роботі онлайн. Даний допис навчить вас розробляти якісніше програмне забезпечення використовуючи розширення криптовалютного браузера Brave Browser. Він має багато переваг, якщо хочете ознайомитись з усіма ними детальніше то переходьте за наступним посиланням. В сухому залишку хочу сказати що він є кращим за Google Chrome, Mozilla Firefox та Opera разом взяті. 

Brave розширення для програміста

  1. Full Stack Optimization Live Test
  2. Window Resizer
  3. ColorPick Eyedropper
  4. CSSViewer
  5. Lorem Ipsum Generator
  6. Wappalyzer
  7. JSONView
  8. Clear Cache
  9. IE Tab
  10. Usersnap

Розширення з цього допису допоможуть краще організувати роботу онлайн. Використовуючи їх з крипто браузером Brave, ви матимете можливість робити вашу роботу краще. І також матимете можливість заробити реальні гроші. Я не казав що  даний браузер платить за його використання? Ооо, тоді вам точно варто прочитати статтю про Brave та перейти до використання поданих нижче розширень продуктивної організації праці програміста. 

1. Full Stack Optimization Live Test

Дане Brave розширення для розробників по суті є тестувальним фреймворком ваших веб сторінок. Тому, я б рекомендував використовувати дане розширення якщо ви робите веб-сайт для вашого замовника. Full Stack Optimization Test є дуже простим у використанні і я рекомендую звернути на нього особливу увагу WEB розробникам. Розробник має можливість візуалізувати всю інформацію в процесі розробки онлайн ресурсу.

2. Window Resizer

Наступне Brave розширення дозволяє змінити розширення екрану на льоту. Клікнувши на іконку розширення, перед вами буде показаний список з можливих розширень екрану. Відповідно, можна вибрати з цього списку та подивитися як буде виглядати ваше ПЗ в тому чи іншому розширенні. Окрім цього ви також можете обертати ваш екран під різними кутами та приміняти деякі інші корисні функції.

3. ColorPick Eyedropper

Brave розширення під назвою ColorPick Eyedropper дозволяє вам вибирати кольори з вебсторінок та робити деякі інші корисні в розробці речі. ColorPick потребує дозволу на кожному з веб-сайтів. Він ніколи не порушує жодних дозволів використання приватних данних і є надзвичайно гнучким у використанні.

4. CSSViewer

Маючи в своєму арсеналі дане розширення, ваша робота з CSS зможе сильно полегшитись. CSSViewer забезпечує зручну інформаційну панель де буде подана інформація текст, колір, задній фон, позиціонування та атрибути. CSSViever подає швидку CSS інформацію яка буде корисна усім верстальщикам та WEB розробникам.

5. Lorem Ipsum Generator

Наступне розширення робить рівно те про що говорить його назва. Він швидко генерує так званий загальний текст. Це досить зручно якщо вам необхідно супершвидко отримати текст роблячи новий сайт або додаток на Android. Одним словом, категорично рекомендую для економії часу.

6. Wappalyzer

Brave розширення Wappalyzer дозволить вам ідентифікувати програмне забезпечення встановлене на сайті. До прикладу він зможе ідентифікувати CMS (WordPress, Drupal, OpenCart etc,.), тип сервера, встановлені інструменти аналітики і тд. 

7. JSONView

Працюючи з REST API в якості розробника, читати дані з JSON файлу просто в браузері може бути досить незручно. Тому для таких ситуацій варто використовувати JSONView, що дозволяє читати JSON документи прямо у вашому Brave браузері.

Clear Chache Brave

8. Clear Cache

Наступне розширення дозволяє вам чистити кеш прямо з тулбара вашого браузера. Clear Cache працює в той момент коли ви не бачите. Це означає що тут немає нав’язливих pop-up вікон та частих інформаційних сповіщень. Він є зручним у використанні і рекомендується усім розробникам, що хочуть зекономити час в розробці ПЗ.

IE brave

9. IE Tab

Є такий браузер як Internet Explorer. Розробники знають що з ним виникає сама велика кількість проблем та нюансів, якщо порівнювати з розробкою для Opera або Chrome. Тому, для зручності було створено IE Tab яка емулює рендер веб-сайтів в Internet Explorer напряму в Brave браузері. 

brave usersnap

10. Usersnap

Розширення дозволяє зберігати та робити анотації до будь-якої веб-сторінки. З Usersnap досить легко робити відгуки або давати фідбек до прототипів веб-сторінок. А усі скріншоти зберігаються напряму у вашому дешборді. Usersnap рекомендується такими брендами як Techchrunch, Forbes та Huffington Post.

Facebook Comments
Brave розширення для розробників
Догори