Як збільшити трафік

Як збільшити трафік

Як збільшити трафік та дохід від веб-сайту

Отже, ви вирішили почати власний блог. І це дуже круто. Ви повні ідей якими з радістю готові поділитись з цілим світом. Але чи важливо тільки створити якісний веб-сайт? Чи може ми щось упускаємо при цьому? Немаловажливим є знати дієві способи як збільшити трафік на власний сайт. І які способи для цього існують на сьогоднішній день? В цьому дописі по даній темі буде багато цікавиї інформації.

Тому що зробити контент на натиснути кнопку публікації це всього лиш пів справи. Потрібно також вміти приводити людей на власний вебсайт. І в цьому дописі ми якраз поговоримо про 10 таких способів до залучення органічного трафіку на власний веб-сайт.

Як залучити додатковий трафік ?

Якщо ви шукали пост де є зібрані кращі способи із залученням додаткового трафіку то ви прийшли за адресою. Усі ці способи протестовані мною особисто і я можу сказати в впевненістю що кожен із них працює на всі 100%.

як збільшити трафік даючи людям якісний контент

10) Зануртесь глибоко в тему обговорення і видайте дійсно якісний контент

Ви коли небудь чули фразу: “Легше продати золото аніж кусок гімна?”. Це досить грубо але дуже підходить в нашій ситуації. Всі вебсайти починають свою діяльність із того щоб створювати якісний контент. Але з часом і певною популярністю серед користувачів, їхнє відношення до контенту міняється. Вони створюють стандартні дописи по 500-1000 слів де говорять про те як швидко досягти того не знаю чого. Тому не забувайте акцентувати 110% уваги на кожному із дописів які ви робите. Робіть пости з порадами на 500 слів. Також не забувайте про дописи на 5000 слів і більше. Google побачить що допис детально написаний та поставить його в рейтингах вище аніж аналогічні дописи конкурентів.

Критично важливим э застосування методів On-Page Seo

9) Критично важливим э застосування методів On-Page Seo

Постійне навчання кращому застосуванню ключових слів та виразів потрібне бути вашим головним завданням. Ви мусите вживати  ключові слова не тільки в загаловку, по всьому тексту та в файлах зображень. Окрім цих способів є ще багато корисних речей як збільшити трафік на власний ресурс. До прикладу зробити URL відповідно до загальноприйнятих SEO параметрів. Власне тут є багато чому повчитися. Якщо ж ви потребуєте допомоги то встановіть собі корисний плагін SEO by Yoast. Це в тому випадку якщо ви маєте веб-сайт або блог що є створені на WordPress. Даний плагін допоможе в ефективному СЕО просуванні вашого онлайн ресурсу в мережі інтернет.

Оптимізуйте контент під довгі пошукові запити

8) Оптимізуйте контент під довгі пошукові запити

Якщо ваш сайт має високий рейтинг домену (DA) то ви не мусите турбуватися про цей крок. Якщо ж ви не знаєте про що я говорю то рейтинг будь якого домену починається вимірюється від 1 до 100. Він передбачає як добре ваші дописи будуть ранжуватися в пошуковій видачі. Рейтинг домену (англ. domain rating) базується на віці веб-сайту, його популярності та його розмірі. Ваш новий блог буде мати DA близько 1. В той час як Facebook матиме DA понад 90. З всього цього можна зробити один висновок. Якщо ви будете рости та покращуватися то рейтинг вашого домену також буде іти вгору. Через те що ваш сайт має низькі рейтинги, ви можете почати оптимізувати ваші пости під відповідні ключові слова. Але не треба робити дописи під ключові слова на кшталт “бізнес ідеї” або “стартапи”. Цього не потрібно робити бо ви ніколи не будете в топі по цим ключовим словам із таким низьким рейтингом. Краще підбирати довгі ключові слова на кшталт “кращі онлайн бізнес ідеї”. По ним у вас набагато більше шансів вибитись в топ пошуку Google.

Писати гест-пости для залучення додаткового трафіку або як збільшити трафік ресурсу

7) Писати гест-пости для залучення додаткового трафіку

Є дуже багато різноманітних напрямків для гест постингу. І я спробував декілька із них. Перше що вам потрібно зробити це визначити блогерів з тематикою яка є подібною до вашої. Вам потрібно буде вийти з ними на зв’язок та запропонувати гест пост з посиланням на власний ресурс. Звичайно будьте готові що вам дуже часто будуть відмовляти. Але такий спосіб є дуже ефективним для CЕО оптимізації веб-сайту. Тому я категорично рекомендую звернути на нього увагу та цим збільшити трафік на власний веб-сайт.

Стратегічна перелінковка у вашому контенті

6) Стратегічна перелінковка у вашому контенті

Згадування у ваших дописах різноманітних брендів та дописів інших блогерів є гарною можливістю залучити додатковий трафік на ваш ресурс. Як саме ви можете це зробити? Все дуже просто. Коли ви опуьлікуєте пост то робите посилання на бренд або блогера. Зробивши цей пост ви зв’язуєтесь з ними та говорите що ви їх згадали та просите послатись на вас із іхніх соцмереж. Звичайно ж тут буде досить багато відмов але обов’язково знайдуться люди яким така ідея сподобається і вони з радістю дадуть посилання на ваш сайт.

Креативні дописи на Linkedin

5) Креативні дописи на Linkedin

Маєте персональний акаунт на Linkedin? Чудово, тоді ви мабуть бачили який якісний і продуманий контент тут може бути. Він заставляє задуматись та викликає бурхливу реакцію в сотень тисяч читачів. Тому дуже важливо писати добре продумані тексти і максимально заглиблюватись в тему вашого допису. Linkedin є гарним місцем щоб знайти щоб ділитися контентом який вас зацікавив. тому важливо також звернути увагу на це важливе джерело якісного трафіку. Хочете знати як збільшити трафік на власний веб-сайт? Будьте активними в Linkedin та інших популярних соцмережах.

Відповідати на запитання з Quora

4) Відповідати на запитання з Quora

Всі просунуті користувачі інтернету знають що таке Quora. Це спільнота для людей із абсолютно різними захопленнями. Тут можна обмінятись досвідом в абсолютно різних категоріх. Це може бути математика, психологія відносин, космос, вивчення іноземних мов та багато чого іншого. Як саме проходить обмін досвідом? Людина ставить запитання щоб отримати на нього максимально розгорнуту вудповідь. Ви ж як есперт в цій сфері намагаєтесь дати максимально обширну відповідь. Якщо ваша відповідь буде вичерпною то ваш трафік буде збільшуватись за рахунок користувачів Quora.

як збільшити трафік через поширення контенту в групах на Facebook

3) Поширювати контент в групах на Facebook

Намагайтесь знайти групи в Facebook які мають супер релевантну до вашої діяльності тематику. Такі групи в обов’язковому порядку повинні мати велику та активну аудиторію. Власне, в цьому пункті я пропоную поширювати в даній групі свій самий кращий контент. Якщо контент прийде аудиторії до смаку то вони обов’язково захочуть перейти на ваш блог та ознайомитись з більшою кількістю цікавих дописів.

Пропонувати безкоштовні зразки для завантаження

2) Пропонувати безкоштовні зразки для завантаження

Якщо є щось що подобається геть усім то це безкоштовні речі. Це може бути будь що але “халяву” люблять усі. В супереч ідеям нових інтернет-підприємців, віддавати ваші кращі ідеї безкоштовно є досить погано. Але дуже часто це працює рівно навпаки і ви отримуєте бонуси від такої доброти до читачів. Головна фішка полягає в тому щоб запропонувати щось від чого ваша аудиторія буде в плюсі. Це можуть бути поради для бажаючих заробити на криптовалюті або ж заробити на СМС повідомленнях. Головне щоб пропонований контент був насправді цікавим та корисним.

як збільшити трафік покращуючи базу посилань

1) Зміцнювати та покращувати базу посилань

Один із основних методів для мене на сьогоднішній день. Зміцнення та покращення бази посилань буде важлим кроком для збільшення обговорюваного вище DA. Роблячи все грамотно, ви зможете отримати доступ до більшої кількості очей, а власне це ж нам і потрібно. Є декілька способів щоб отримати якісні беклінки:

  • Крауд-маркетинг. Досить ефективний та дієвий спосіб. Все що вам потрібно це знаходити релевантні веб-сайти та залишати в коментарях змістовні коментарі з посиланням на ваш ресурс. Звичайно проходити модерацію будуть не всі коментарі але метод крауд-маркетингу однозначно рекомендую спробувати.
  • Обмін гостьовими постами. Такий спосіб є досить виграшним для двох сторін. Ви пишите пост для релевантного сайту і даєте посилання на ваш ресурс. І в свою чергу робите такий самий крок вдячності у відповідь. В результаті всі сторони знаходяться у виграші.
  • Мертві посилання. В інтернеті є дуже багато інструментів які дозволяють проаналізувати контент на предмет мертвих посилань. Якщо таке посилання вело до матеріалу що є максмально схожим на ваше то чому б не зв’язатись з адміністратором цього ресурсу і не запропонувати послатись на ваш ресурс?
Facebook Comments
Як збільшити трафік
Догори