Прослуховування музики в наш час

прослуховування музики
Додому » Прослуховування музики в наш час

Топ-10 додатків для прослуховування музики

Прослуховування музики в наш час є одним із найпоширеніших задоволень для пересіяної людини. А з того моменту коли люди навчилися прослуховувати музику онлайн, способи та сама якість прослуховавання кращих музичних треків збільшилися в декілька десятків разів. Зменшення ж вартості мобільного інтернету зробило це в декілька разів приємніше та доступніше. Багато додатків для прослуховавання музики дозволяють слухати її безкоштовно. Звичайно ж за символічну підписку на той чи інший сервіс. А це дозволило перемогти піратство та приносить авторам музики гонорар за свою працю. В цьому дописі я пропоную розглянути кращі додатки для справжніх меломанів.

10 кращих сервісів для прослуховування музики

10) Apple Music

Apple Music – один з кращих додатків для прослуховування вашої улюбленої музики, вийшов в 2015 році. Він містить 30 мільйонів пісень, живе радіо 24/7, та можливість завантажувати музику на свій iOS пристрій, а потім передавати на інші. В додатку є багато тарифних планів, найдешевші – це для студентів та сімейний, який підтримує до шести членів сім’ї. Студенти отримують знижку 50%, а сімейний план коштує не набагато більше. В загалі слухати музику на Apple Music дуже приємно та зручно.

9) Deezer

У Дізера були свої злети і падіння. Тим не менш, це один і найбільш респектабельних сервісів для прослуховування музики. Додаток пропонує стандартний набір функцій, включаючи плейлисти, радіо, рекомендації і ваше обране. У нього досить значна колекція пісень – 53 мільйони, доступних у великій кількості країн. Це одне з його переваг перед конкурентами. Можливо, найкращою функцією є потокова передача з 16-бітовим якістю FLAC за 169 рублів на місяць. Це дає додаток деяку конкуренцію в потокової музики у відмінній якості. Втім, якщо ви не женіться за супер якістю, можна вибрати сервісів дешевше.

8) Google Play Music

Google Play Музика – безумовно є одним із кращих сервісів для прослуховування музичних треків на ваших андроїд пристроях. Крім того, ви можете завантажити 50 000 своїх власних треків в даний музичний сервіс. З функцій зазначу плейлисти, радіо та YouTube Premium. Це виділяє його на тлі конкурентів. З плюсів Goolge Play Music зазначу великий вибір треків, а з мінусів – трохи тьмяну якість звуку.

7) iHeartRadio

iHeartRadio – довгий час був моїм улюбленим додатком для прослуховування онлайн музики. Це один з кращих сервісів, якщо мова йде про плейлисти та радіостанції. Сервіс також може похвалитися преміальною підпискою з доступом з більш ніж 1 000 000 треків. Що робить його одним з самих кращих сервісів в наш час. Також в нього більший вибір радіостанцій – в порівнянні з конкурентами. Рекомендую звернути на нього особливу увагу якщо ви любите слухати музику на улюблених радіостанціях.

6) Pandora Music

Pandora – це один з найпопулярніших сервісів для прослуховування музики. Пандора є доступною для багатьох платформ і навіть є в магнітолах декількох марок автомобілів. Є дві можливості використовувати – Пандору. Перша – це слухати радіостанції, при прослуховуванні можна пропускати треки, ставити лайки та дізлайки, щоб показати, що вам подобається. Друга – повний музичний сервіс, аналогічний Spotify, Apple Music і т.д.

5) Soundcloud

SoundCloud – це ще один дуже популярний сервіс онлайн музики. Величезна кількість молодих музикантів додають свої треки в Soundcloud. Крім цього музику можуть додавати і звичайні користувачі, завдяки чому в сервісі мільйони треків різноманітного спрямування. Ви знайдете тут хіп-хоп, рок, електроніку, класику, хаус, джаз, різні аудіокниги і багато іншого. Крім цього, сервіс включає в себе такі звичайні функції, як плейлисти, радіостанції і т.д.

4) Spotify Music

Spotify Music – один з найбільш відомих додатків для онлайн меломанів. Він має вражаючий каталог музики, який включає мільйони пісень, плейлистів, підкастів, радіостанцій та навіть відеоконтенту. Тільки потужна комбінація YouTube Red і Google Play Музика мають більший вибір музики та якісного відеоконтенту. Всі інші в конкуренти нервовову курять в стороні 🙂 Spotify доступний на всіх платформах, має відмінний набір функцій та доступний в багатьох країнах.

3) Tidal

TIDAL Music – сам по собі є музичним хмарним сервісом для музикантів. Він налічує понад 50 млн музичних треків та доступний в десятках країн світу. З окремих функцій потрібно відзначити 16-бітний звук з якістю CD, підтримку Андроїд ТВ, плейлисти, справжній музичний блог та більше 130 000 музичних кліпів. Хоча конкуренти мають більше можливостей і функцій, TIDAL ідеально підійде для серйозних шанувальників музики, а не для пересічних меломанів.

2) YouTube Music

Мобільний додаток, в якому зібрані величезна кількість різноманітних пісень та музичних альбомів, завантажені на YouTube професійними музикантами, музичними лейблами та простими користувачами. В YouTube Music можна знайти відеокліпи, альбоми, сингли, ремікси, музичні записи лайв виступів та кавер-версії пісень різноманітних виконавців. В сервісі також представлені плейлисти, зібрані за жанрами та настрєм користувачів. YouTube Music доступний в безоплатній та платній версії. Платна версія YouTube Music Premium дозволяє слухати музику без реклами і в фоновому режимі разом з можливістю скачування на мобільний пристрій користувача.

1) Plex

Ті люди в кого свої великі музичні колекції, можуть завантажувати їх на сервери Apple та Google для прослуховування музики на своїх пристроях. Однак ви можете створити свій власний онлайн сервер. Для цього є кілька додатків, та в їх числі Plex. Ви налаштовуєте сервер на своєму комп’ютері, а потім ви підключаєтеся до нього і слухаєте музику. Це старий метод трансляції потокової музики, але він як і раніше дуже ефективний і хороший для тих, хто любить музику високої якості або в кого великі колекції, або той хто не хоче платити кожен місяць. Зазвичай домашні сервери коштують декілька сотень гривень, але з Plex не так – він безкоштовний.

Facebook Comments
Прослуховування музики в наш час
Догори