10 країн де ваш домашній улюбленець всього лиш худоба

домашній улюбленець

Домашній улюбленець чи звичайна худоба?

Домашній улюбленець, чи з’їли ви б його? Майже з вірогідністю сто процентів ви скажете, що ні. Адже це просто неприпустимо. А дайте відповідь на ще одне запитання. Скажіть, чи з’їли б ви тваринку але того ж виду. Безперечно, відповідь буде також негативна. Так, хто ж їх може їсти?

Даний матеріал розкаже про країни, де їдять:

Наші домашні улюбленці

  1. Кролики
  2. Черепахи
  3. Пацюки
  4. Миші
  5. Змії
  6. Рептилії
  7. Коні
  8. Коти
  9. Мавпи
  10. Собаки

В той час як для більшості із нас з’їсти домашнього улюбленця неприпустимо, для інших людей це звичайна річ яка неявляється неймовірним фактом. В нашому чарті, ви зможете побачити список із десяти страшних історій про країни де їдять не тільки курей чи гусей, а й собак та котів.

домашній улюбленець

10. Собаки

Собаки можуть бути найкращими друзями людини але тільки не деяких жителів Швейцарії, Вєтнаму, Нігерії, Північної Кореї, Індонесії, Філіпін, Гренландії та Китаю. Вищеназвані люди вважають цих тварин, як їжу та звичайний розхідний матеріал.
В Швейцарії купувати або ж продавати м’ясо собаки є нелегально. Але тим не менше, в даній країні не існує закону який забороняє людям вбивати та їсти власних собак. Деякі племена Арктики чи Антарктики також їдять м’ясо собак коли запаси їжі майже вичерпані. Для них така трапеза, це цілком звичайна річ. У В’єтнамі собаче м’ясо подається під час різноманітних свят та церемоній. М’ясо собак в цій країні настільки популярне, що собак крадуть прямо на вулицях Тайланду і переправляють в сусідній Вєтнам.

домашній улюбленець

9. Мавпи

М’ясо мавп в Західній та Центральній частині Африки називають “диким м’ясом”. В республіці Конго дане м’ясо називається як Лікаку та вживається зазвичай в ресторанах та придорожніх кафешках. Такі продукти харчування користуються неабиякою популірністю у місцевого населення.
Так багато мавп вбивають кожного дня, щоб задовольнити апетит сотень тисяч людей по всьому світу. Деякі з видів вже знаходяться на межі знищення. Мавпи з виду “поліоколобус” вважаються знищеними, але є інформація що в Африці збереглося декілька особин цього виду ще й по сьогоднішній день.
Горили, шимпанзе та бонобо як і інші тварини даного виду є в небезпеці. Їхнє м’ясо вважається альтернативним до мяса звичайних “істівних мавп”.

домашній улюбленець

8. Коти

М’ясо котів їдять у Вєтнамі, Китаї та Австралії. Недивлячись на те, що це нелегально, м’ясо котів вважають делікатесом у Вєтнамі. Особливі прихильники називають це чудо світу м’ясом маленького тигра. М’ясо цих тварин зазвичай подається із пляшкою пива. Попит на м’ясо котів є таким великим, що такі домашні улюбленці крадуться прямо із дворів та домівок сусіднього Лаосу та переправляються у Вєтнам. Вєтнамці не завжди їли котів. Це почалося лиш у 20му столітті, після багатьох воєн які були в цьому регіоні. Окрім котів, вєтнамці їдять собак, пацюків та комах.
М’ясо котів користується великою популярністю і в Китаї. Один злодій був пійманий із величезною кількістю особин кількістю 500 штук. Він вкрав цих тварин прямо з дому, щоб потім перепродати на м’ясо по декілька долларів за одного кота.

домашній улюбленець

7. Коні

Незважаючи на те, що м’ясо коней заборонено їсти в США, це залишається великим делікатесом в багатьох країнах включно з Канадою. В 2014 році майже 67,000 коней була поставлена на м’ясо. Велика частина з цих особин була поставлена в Канаду, проте більшість було відправлено на Європейський Союз, адже він вважає коней як тварин що можна вживати в їжу. У Нідерландах їх м’ясо вважається інгредієнтом для виготовлення сендвічів.
Якщо підвести підсумки, то 128,000 коней вбивають щорічно для потреб людей. Їхнє м’ясо експортується в Єгипет, Гонг Конг, Казахстан, Росію, Вєтнам та Японію. В японії кінське м’ясо навіть вважають за делікатес, який називають “basashi”.

6. Рептилії.

Якщо ви маєте власну рептилію, то знайте що її залюбки зїли б в деяких частинах Азії або Північної Америки. Жарений гекон є класичним делікатесом в Індонезії, де його люблять завдяки поживному мясу та багатьом корисним мікроелементам. Дане м’ясо також популярне в Китаї, де вважається що воно здатне запобігати утворенню пухлин. Кажуть що гекон смакує як щось середнє між курятиною та рибою. М’ясо ігуан також дуже популярне серед гурманів. Такий домашній улюбленець може бути приготований на їжу в Сальвадорі, Мехіко та Пуерто Рико. Згідно з відгуками людей які куштували ігуану, її м’ясо схоже на куряче але трішки краще.

домашній улюбленець

5. Змії

Китайці їдять м’ясо змій починаючи із третього століття нашої ери. Такий суп був ексклюзивним наїдком для багатих людей, поки він не став більш поширеним по всій териорії Китаю в 1700 році. Вважається що суп приготований із мяса змії є дуже корисним. Він лікує артрит, покращує стан шкіри та кровообіг. Даний суп є особливо популярним в холодну пору року. Тому, його із задоволенням вживають пізньою осінню а також зимою. Сьогодні суп із змії вважають делікатесом в Хонг Конзі. Там його називають se gang. Типовий суп із змії скаладається щонайменше із пяти видів змій. Він вариться разом з свинячими костями та м’ясом курки.

4. Миші

Жарені миші це суперпоширений делікатес в багатьох країнах Африки. Такий домашній улюбленець може бути приготований у таких країнах як Зімбабве або Малаві. В Зімбабве на мишей поляюють за допомогою пасток, які розставляють на кукурудзяних полях. Мишей що піймали обжарюють та засолюють. Пізніше їх продають в країни Південної Африки.
В Малаві їх називають mbewa або жарені польові миші. Їх також ловлять на полях, але без використання пасток. Натомість діти бють палицями по кукурудзяному лушпинню, провокуючи мишей втікати. Мишей що втікають, діти вбивають палицями та віддають їх туші дорослим, щоб вони продали або приготували мишаче м’ясо.

домашній улюбленець

3. Пацюки

Пацюки це делікатес поміж членів племені Adi trebe в Індії. В їжу підуть усі пацюки які були знайдені в хаті або ж на полях. Члени даного племені навіть мають щорічний фестиваль який називається Unying-Aran. Даний фестиваль святкується разом з наїдками, які приготовані із мяса пацюків. Тваринки можуть бути засмажені разом із нутрощами, хвостами та ногами. Пацюки є досить популярними серед деяких верств населення в Індії. Особливо вони є популярними серед членів Dalit caste в Індії. Члени цієї касти вважаються одними із найбідніших серед усієї Індії. Дехто навіть називає цих людей “ті, що їдять пацюків”. М’ясо цих тварин є досить популярне в багатьох країнах. Домашній улюбленець цього виду можуть бути приготовані в Камбоджі, Лаосі, Індонезії, Китаї, Нігерії та Камеруні.

домашній улюбленець

2. Черепахи

Суп з черепахи був популярний в США в середині 1860х років. Він навіть подавався на другу інаугурацію президента Авраама Лінкольна в 1865. Президент Вільям Ховард любив черепаховий суп так сильно, що вибирав шеф кухаря в Білий Дім згідно з його можливостей готувати даний суп. В Китаї суп із черепахи також користується неабиякою популярністю. Люди вірили що він покращує кровообіг, роботу печінки, зупиняє менструальні болі та надає довголіття. Це може звучати дивно, але велику кількість черепах для Китайського черепахового супу було взято із США. В штаті Арканзас до прикладу більш ніж 600,000 черепах були вбиті між 2004 та 2006 роком.

домашній улюбленець

1. Кролик

Кролики це третій за популярністю домашній улюбленець згідно з опитуваннями, які були проведені в США. Вони подвоїли власну популяцію під перед та під час Другої Світової Війни, але це зупинилось із бурхливим розвитком фермерського господарства. Окрім США, м’ясо кроликів також популярне в Італії, Мальті, Кіпрі, Франції та Китаї. До слова, Китай виробив 690,000 тон кролятини в 2010 році. З цієї кількості, 10,000 тон були експортовані на деякі країни такі як Більгія, Німеччина та США. М’ясо кроликів популярне на теренах усього Європейського союзу, де кожен рік вбивається 326 мільйонів кроликів.

Facebook Comments
10 країн де ваш домашній улюбленець всього лиш худоба
Догори