Неймовірні легенди про секс

легенди про секс

Легенди про секс, які здаються видумкою

але все ж є правдою

Сьогодні світ переповнений різною інформацією. Це звичайні речі в які кожен з нас вірить та не піддає їх сумніву. А також незвичні легенди, які взагалі не піддаються ніякій логіці та подекуди навіть лякають. Дані історії можуть бути шокуючими але тим не менше, це ж всього лиш легенди, так?

Якщо зануритись глибше в проблему, то деякі із цих легенд правдиві на всі сто відсотків. Цікаво й те, що деякі з цих шокуючих історій про секс. Так, так. У світі є багато легенд які присвячені сексу та всьому що з ним пов’язано.

10. Люди застряють одне в одному під час сексу (Penis Captivus)

Без сумнівів, переживати отакий сценарій не хотіла б ні одна пара. На жаль це явище досить поширене та може статись абсолютно будь з ким. Не важливо хто ви є, популярна історична особистість або лісоруб із забитого села. Під час сексу ви можете застряти в своїй дівчині. І це може бути дуже боляче, як для чоловіка так і для жінки. Дане явище латинською мовою має назву – penis captivus. Людською мовою, це болючі спазми які можуть заставити жіночу вагіну “защемити” пеніс свого чоловіка під час статевого акту. Розслабити вагіну буває досить тяжко, але нащастя в більшості випадків такі спазми досить короткотривалі та продовжуються не більше десяти-пятнадцяти секунд.

9. Існують легенди що дівчина завагітніла після орального сексу

Історія про те, що дівчина завагітніла маючи оральний секс із своїм хлопцем здається нам по меншій мірі маячнею. На прикладі 15 літньої дівчинки із Зімбабве ви можете побачити, що це таки правда. Даний випадок був зафіксований в 1988 році. Колишній коханець поранив дівчину ножем в районі шлунка, після того як застав їх за актом орального сексу. В лікарні дівчина мала операцію, але їй все зашили та відпустили додому. Коли минуло 278 днів, то дівчина повернулась скаржачись на гострий біль в животі. Оглянувши її лікарі здивувались двум реча. По перше вона не мала вагіни. Це була просто дірка. А по друге, вона була вагітна дитиною. І їй знадобився кесарів розтин, щоб дитина безпечно народилась

8. Існує пілюля що здатна викликати в людини оргазм.(clomipramin)

Деякі побічні ефекти наркотиків небезпечні, болючі та навіть смертельні. Але тим не менше кломіпрамін доводить що не все так погано та не всі побічні ефекти такі небезпечні. Наркотик, який повинні вживати як антидепресант, викликає в пацієнтів які його вживають оргазм коли вони позіхають! Одна жінка навіть сказала, що продовжувала і надалі приймати цей “зспокійливий засіб” навіть після того як він вилікував її від затяжної депресії. Згідно із спостережяннями, лише 5% пацієнтів які приймають цей атидепресант можуть отримати оргазм під час того, як вони позіхають. Але в цього чудодійного антидепресанта є і страшніші побічні ефекти. Він може викликати ериктильну дисфункцію, насмарк, головну біль та галюцинації.

7. Одна жінка мала язик оленя в якості секс іграшки.

Люди дуже дивні створіння, і вони вокористовували вражаючі а часом навіть моторошні секс іграшки для задоволення власних потреб. Сам випадок стався в 1990 році. І так, під час одного із візитів у лікарню молода 29 літня жінка поскааржилась на відсутність місячних. За її словами, вона не мала контакту із чоловіком вже багато місяців а місячних всеодно не було. Також вона згадала про неприємний запах, який йшов від її статевих органів. Пройшовши відповідні тести та налізи, лікарі були просто ошелешені від побаченого. В її піхві було виявлено невідомий предмет, який потім було ідентифіковано як язик мертвого оленя.

6. Жінка може завагітніти під час того, як вона вже вагітна.

Це звучить просто неймовірно, але жінка може завагатніти під час того як вона вже вагітна. Незважаючи на рідкість цього явища, це всетаки правда. В історії зареєстровано декілька таких цікавих та просто неймовірних випадків. Даний феномен називається як “суперфетація”. Він дає жінці можливість мати овуляцію, навіть після того як вона завагітніла. Якщо говорити про тварин, то цей феномен розповсюджується і на них. На даний момент науковцями не було пояснено, чому жінка може мати овуляцію коли вже завагітніла.

5. Змагання хто народить більше всього дітей було реальним.

Для нас цей конкурс вважається нереальним і більшість з нас думає що жодна жінка в здоровому глузді не погодиться на такий конкурс. Але це таки є правдою вірите ви чи ні. Один адвокат переконав жінок усього міста взяти участь в даному експерименті на протязі десяти років. Чарльз Міллер, багатій із міста Торонто повідомив що дасть щедру винагороду тій жинці, що народить більше всього дітей за період в 10 років. В кінці кінців 4 жінки розділили приз у розмірі $125,000 долларів за те, що народили по 9 дітей кожна!

4. Маєте забагато сексу? Не повірите але ходять легенди що ви осліпнете!

Більшість із нас чули байки про те, що не можна мастурбувати бо можна осліпнути та руки стануть волохатими. В той час як перше твердження є видумкою, то друге твердження може бути правдивим. 66 літній чоловік помітив, що він має тимчасову сліпоту коли відчуває оргазм. Він відчував це лише під час сексу, а коли робив все інше то все було абсолютно нормально. Медичними експертами була знайдена причина цієї сліпоти. Це так звана “тимчасова втрата зору” яка була спричинена перебоями з поставкою крові під час сексу до очей пацієнта. Як результат, він відчував тимчасову сліпоту.

3. Чоловік прибив розірвану мошонку до ноги.

40-річний працівник магазину мав звичку мастурбувати на вулиці неподалік від власного магазину. В цей час він був одягнутий в невелику сумку, яку привязують до поясниці. Під час одного з таких “сеансів” він випадково розірвав мошонку, яка попала в замок цієї сумки. Вона була розірвана та чоловік втратив багато крові. Багато чоловіків закричали б від болю, якби попали в таку ситуацію. Але це не про цього чоловіка. Він просто вийняв із сумки степлер та прибив до ноги поранену частину тіла. Вірите чи ні, але він навіть не намагався звернутись в лікарню після цього випадку. До лікарів він звернувся два тижні після інциденту, і то через інфекцію яка була занесена в організм під час даного “сеансу”.

2. Ви думали це легенди? Чоловіча лактація є можливою.

Незважаючи на судження, що лактація виключно жіноча особливість, чоловіків з даним феноменом також було помічено. Більш за все, деякі з них навіть могли годувати груддю. Дослідники вважають що чоловіки можуть відчувати лактаціяю через надлишок пролактину. Це гормон який відповідає за лактацію у жінок. Деякі наркотики мають специфічний вплив на організм чоловіка. Вони вивільняють в організмі чоловіка надлишку пролактина, провокуючи таким чином лактацію. Відомий автор та науковець Джаред Даймонд має одне дивне твердження. Згідно з ним, він заохочує процес лактації у чоловіка пояснюючи це тим що часи міняються та жінки набувають більшого значення в суспільстві. Вони будують карєру а чоловікові залишається бути дома з дітьми.

1 . Людей навмисно інфікують ВІЛ інфекцією.

Ми хотіли б аби дане твердження належало до легенди або ж звичайної байки. Але тим не менше, це є правдою. Є такі люди, які хочуть навмисне заразитись від ВІЛ інфекованого, щоб потім заразити якомога більше інших людей. До цих пір невідомо, чому ж люди навмисне заражають себе. Але точного пояснення цьому факту і досі немає. Це абсолютна безвідповідальність або просто хворе бажання отримати дану хворобу. Як приклад, один із чоловіків сказав що хотв би переспати із ВІЛ інфікаваною людиною щоб потім не переживати чи про свої наступні сексусальні контакти.

Facebook Comments
Неймовірні легенди про секс
Догори