Загальні запитання на які ми досі не маємо відповідей

психологія

Легкі запитання, які здаються тяжкими для багатьох людей за 30

Всі ми знаємо, що наука не стоїть на місці. Вона розвивається швидкими темпами та кожен день приносить нам щось нове, щось що було таємницею ще вчора. Тим не менше вона не має відповідей на геть усі запитання. Розуміючи що сьогодні вже 2018 рік і майбутнє стукає нам у вікна, ми виділили легкі запитання на які ми не маємо відповідей.

Прості речі без очевидної відповіді

запитання

10. Як працює турбулентність?

Багато із нас літали різними рейсами по різним напрямкам, коли пілоти просили пристебнути ремні через високу турбулентність. Незважаючи на те, що безпека в повітрі є життєво важливою, ми і досі не маємо відповіді на запитання як працює турбулентність. Проблема визначення точної причини полягає в тому, що під час турбулентності літак разом з пасажирами перебуває під високим тиском. А це ускладнює її вивчення. Якщо коли небудь причина виникнення буде розкрита, то це буде справжнім подарунком для усіх людей. Чому? Тому що турбелентність може виникнути в будь якому куточку світу.

запитання

9. Чому коти мурликають?

Ми звикли думати що коти мурликають коли щасливі. Для нас це абсолютно звичайні речі. Але тим не менше таємниця цього феномену іде набагато глибше чим настрій вашого котика. В організмі кота відсутній орган, який відповідає за мурликання. Точне походження цього феномену досі невідоме для науковців. Є теорія, що цей процес відбувається завдяки розширенню та звуженню гортані. Але ця теорія і досі не має стопроцентних доказів, що назавжди поставили б крапку в цьому питанні. Між іншим звук, що видають коти коли мурликають, робить щасливішим і людей. Він має дуже позитивний вплив на наш організм.

запитання

8. Що викликає гіпнагогічний ривок?

Часто, коли ми засинаємо на роботі або в школі, ми відчуваєм так званий гіпнагогічний ривок. Другими словами, це ривок на початку сну. Це трапляється майже із усіма людьми і цей феномен саме так і називають – гіпнагогічний ривок або сіпання. Щось подібне може трапитись коли ви качаєтесь на стільчику. Коли ви знаходетесь в стані коли можете впасти то відчуваєте саме такий гіпнагогічний ривок. Науковцям і досі невідомо, чому ми відчуваємо це. Згідно з однією із теорій, цей феномен міг розвинутись ще від древніх людей. Коли вони спали на гілках а даний рефлекс не давав їм впасти на землю.

запитання

7. Як саме працюють магніти?

Магнетизм це відомий феномен, який досліджувався багатьма науковцями у світі. Але все ще не все залишилось розкрите та зрозуміле для людей. Ось наприклад, чому заряджені електрикою частинки створюють потужне магнітне поле яке здатне зрушити речі з їхнього місця? І коли вони це роблять, то яка причина того що вони автоматично рівняються на два полюси – північ та південь. А той факт, що магнітне поле землі і досі залишається не до кінця вивченим заважає нам повністю зрозуміти цей феномен.

Чому жирафи мають довгі шиї

6. Чому жирафи мають довгі шиї?

Багато людей вірять в те, що жирафи пережили еволюцію тому що вони мали перевагу над іншими тваринами, які мали коротку шию. І ти не менше, це запитання не є вірним. Довгі шиї не дають особливих переваг для жирафів тому що цих тварин турбує лише тип листя яке вони їдять а не висота на якій воно знаходиться. Є теорія, згідно з якою жирави розвинули в себе довгі шиї і це було їхньою фішкою щоб привабити собі пару. Згідно з іншою теорією, жирафи мають довгі шиї через те що вони мають довгі ноги. Але всім цим теоріям і досі немає підтвердження.

запитання

5. Чому птахи мігрують?

Ми знаємо, що птахи мігрують кожен рік через дуже великі дистанції щоб відкласти яйця та врятуватись від холодної зими. А що ми не знаємо і сьогодні, так це те як саме вони це роблять. Міграція птахів залишається одним із найбільших таємниць, які стоят перед наукою. І хоча відгадку намагались знайти досить часто, та всеодно перед науковцями виникали труднощі в розумінні усіх процесів із середини. Цікавий факт, який вам однозначно прийде до в вподоби. Зозулі мігрують та відкладають яйця в чужі гнізда а потім просто летять у власних справах. Коли їхні діти підростають то летять на батьківщину власних батьків без жодної допомоги.

запитання

4. Що викликає гравітацію?

Ньютон відкрив гравітацію більш ніж 350 років тому і ви вважаєте, що ми знаємо про неї геть усе на світі. Але чим більше ми взнаємо про світ який нас оточує, тим більше гравітація стає невідомою для нас. Гравітація є однією із найслабших фундаментальних сил всесвіту але вона тримає галактики та є набато слабшою чим електромагнітне поле. Той факт, що графітація така слабка робить відповідь на це запитання в багатьох лабораторіях світу неможливим.

Як ми запам’ятовуємо наші спогади

3. Як ми запам’ятовуємо наші спогади?

Наука пройшла дуже довгий шлях, щоб зрозуміти як саме працюють наші тіла. Якщо ж ми будем говорити про память, то це і сьогодні залишається одним із самих тяжких запитань на які людство шукає точну відповідь уже не одне століття. Ми просто і гадки не маємо, яка саме частина мозку виступає за зберігання спогадів та різноманітної інформації. Науковці досліджують цю проблему щонайменше з з початку 20 століття але це питання і досі залишається нерозкритим.

запитання

2. Чому у жінок наступає менопауза?

Менопауза визначає правила еволюції. Здатність до відтворення в царстві тварин говорить про те, що вони здатні передати свої найкріщі гени власному потомству. Але в людей все трохи по іншому. Жінки втрачають можливість народжувати дітей у віці 45-50 років і наука просто не знає чому. З еволюційної точки зору це досить шкідливо для будь якого виду повністю втрачати можливість до відтворення оскільки виживання за принципами природного відбору після цього стає неможливим.

Що таке сновидіння

1 . Що таке сновидіння?

Сновидіння це одна з речей, що є властива абсолютно усім людям. Як відомі історичні постаті так і сучасні люди бачили та бачать сновидіння. Цей процес може відрізнятися в кожної людини, але він точно є властивим людському суспільству. Ви можете подумати що науковці точно визначили чому наш мозок переходить в режим сну кожну ніч, але на жаль немає точного твердження чому ж саме це стається і що саме значить бачити сновидіння. Деякі люди вважають що сновидіння, це набір випадкових зображень що постають перед нашими очима. А дехто думає, що сновидіння носять більш глибокий характер та вірять в них. Тому ми всі по великому рахунку можемо лиш здогадуватись, що ж вони значать. Науковці щодо цього питання зійшлися тільки в одному судженні. Сновидіння носять більш символічний характер і символізують те, що знаходиться глибоко в нашій підсвідомості, але ніхто з точністю не може сказати що ж це таке.

Facebook Comments
Загальні запитання на які ми досі не маємо відповідей
Догори