Відомі історичні постаті та їх невдалі спроби почати писати

історичні постаті

Історичні постаті, які могли стати видатними літераторами але не стали

Багато людей думають, що вони готові написати чудовий роман або новелу. Деякі навіть не починають писати, і весь їх літературний запал залишається на рівні мрій та сподівань. Але деякі люди таки пробують писати власний роман при цьому не дочекавшись успіху та визнання. Серед цих людей дуже часто зустрічаються відомі історичні постаті, які хотіли бути відомими як Шекспір або Марк Твен та на превеликий жаль щось пішло не так. Такі випадки, це доволі звичайні речі про які ми сьогодні і поговоримо.

Історичні постаті які заледве не стали відомими письменниками

Пригодницькі новели Саддама Хусейна

10. Пригодницькі новели Саддама Хусейна.

Коли Іракський диктатор Саддам Хусейн не був зайнятий вбивством сотень тисяч курдів, він відпочивав у власному палаці та практикуючи власне хоббі – написання власної книги про давній Вавілон. Вам скоріше за все не вдасться знайти книги Хусейна у місцевій бібліотеці, але наприклад в Іракові він був дуже популярний. Диктатор написав чотири новели перед тим як він помер. До речі кожна із новел була продана багатомільйонним тиражем.

Карла Маркс, як автор комедійної новели

9. Карла Маркс, як автор комедійної новели

Перед тим як стати батьком комунізму, Карл Маркс думав що він буде популярним автором написаної ним комедії. Будучи ще молодим, він написав власну комедійну новелу під назвою “Скорпіон та Фелікс”, яка видається досить смішною якщо пам’ятати, що вона від автора книги “Коммуністичний маніфест”. Як і очікувалось, книжка була непоміченою серед читачів тому весь світ і запам’ятав Карла Маркса як батька комунізму а не як автора комедійних новел.

Папа Римський пише порнографічні історії

8. Папа Римський пише порнографічні історії!

Сама сексуальна книга 15 століття була написана не ким іншим як папою Римським власноручно. Перед тим як стати святим понтифіком католицької церкви, папа заробляв на життя написанням різноманітних новел та історій. Він був відомим серед читачів пишучи м’які порнографічні історії. Його найвідоміша історія, це новела під назвою “Історія двох коханців”. Якщо б дана книга була видана в наш час, то вона б лежала поруч з виданнями Пентхауса.

Елліотт Рузвельт та серія його книг про злочини

7. Елліотт Рузвельт та серія його книг про злочини

Еліот Рузвельт, син Елеонори та Франкліна Рузвельта, також зробив собі імя як автор книг. Його особливістю було те, що він писав про одну дуже дивну та специфічну річ. Він любив писати новели про власну маму, а особливо про те як вона розслідувала вбивства що відбулися в Білому Домі. Еліот Написав цілу серію книг про Елеонору Рузвельт, яка розплутувала різноманітні злочини. В даній серії було 20 книг, які слідували приблизно одній і тій же сюжетній лінії.

Уінстон Черчіль та його альтернативна історія

6. Уінстон Черчіль та його альтернативна історія

Уінстон Черчіль написав альтернативну історію про те що було б якби Армія Конфедерації виграла громадянську війну в США. Дана книга була досить специфічною, а подекуди навіть расистською. Історія Черчіля про битву при Гетерсбурзі була написана від імені історика який проживав в альтернативному часовому відрізку де Армія Конфедерації виграла другу світову війну. Він в яскравих фарбах описує те, на скільки життя було б іншим.

Муамар Каддафі та химерні потоки історій його новел

5. Муамар Каддафі та химерні потоки історій його новел

Полковник Муамар Каддафі опублікував дві колекції коротких історій. Незважаючи на іншого диктатора Саддама Хусейна, в загальному можна погодитись що Каддафі сам писав дані історії самотужки. Історичні постаті на кшталт нього, є одними із самих неоднозначних  вданому дописі. Дані історії описували сюрреалістичні заклинання та химерні потоки свідомості, що властиві декому із авторів. Наприклад в одній історій він описує місто та кількість дітей, яка там померла.

Кім Чен Ір творець опери

4. Кім Чен Ір творець опери

Кім Чен Ір написав шість неймовірних оперних творінь. Його творіння є досить популярними в нього на батьківщині та вважаються “кращим що коли небудь траплялось в музиці”. Його найбільш популярним творінням є невелика історія під назвою “Море Крові”, яка була написана в співавторстві й його батьком Кім Ір Сеном. Вона розповідає про героїйчного корейського воїна, що мінує невелике поселення та намагається протистояти японським агресорам.

Бонапарт та новели про нещасливе кохання

3. Бонапарт та новели про нещасливе кохання

Приблизно за 10 років перед обранням себе як Імператора Франції, Бонапарт намагався писати новели. Одна з його новел була присвячена його колишній дівчині. Це буквально 100 сторінок на яких описується те, чому його дівчині не варто було його кидати. Дівчина якій він присвятив дану новелу була першим великим коханням Бонапарта. Наполеон навіть пропонував їй одружитись, але це також не спрацювало.

Йоганн Кеплер та космос

2. Йоганн Кеплер та космос

Одна з найкращих науково-фантастичних новел була написана Йоганом Кеплером, який винайшов відкрив закони руху планет. “Сомніум” це історія про 14 літнього хлопчика який цікавиться космічними відкриттями після знайомства із професійним астрономом. Мати хлопчика заохочує його інтерес до науки. Вона виконує темний ритуал на викликає орду демонів, які повинні були забрати хлопця разом із собою у відкритий космос.

Чейні - борці за права гомосексуалістів

1 . Чейні – борці за права гомосексуалістів

“Активіст за права геїв” не те що першим спадає на думку, коли ви чуєте про родину Чейні. Зрештою Дік Чейні служив віцепрезидентом під керівництвом людини, яка на конституційному рівні намагалась заборонити геям брати шлюб на території США. Незважаючи на позицію чоловіка, його жінка зробила собі ім’я як автор новел. Вона написала популярну книгу, в якій ідеться про сестер та лесбійську історію любові на дикому заході.

Facebook Comments
Відомі історичні постаті та їх невдалі спроби почати писати
Догори