Telegram боти які змінять ваше життя

telegram боти

Найвідоміші Telegram боти на сьогоднішній день

Месенджери скоро стануть популярнішими таких соцмереж як Facebook або Twitter. Ми проводимо в них величезну кількість часу просто тому, що немає сенсу користуватися браузером або іншими додатками, коли багато речей легко робити прямо в чаті. Telegram функціональний сам по собі, але його можна зробити ще крутіше використовуючи наступні Telegram боти.

Найцікавіші Телеграм боти для сучасної людини

Раніше я вже розповідав про нову блокчейн систему та криптовалюту від Telegram. А сьогодні я хотів би зупинитись на цікави ботах для популярного месенджера. У даній добірці ботів я приділив особливу увагу Телеграм ботам, що спрощють різноманітні завдання та розважають нас.

10) Weatherman

Видаліть всі погодні додатки зі свого смартфона: вони вам більше не потрібні. Тепер прогноз можна дізнаватися у цього Телеграм бота. Крім актуальних зведень на сьогодні, п’ять днів та завтра, Weatherman має автоматичні повідомлення. Вибираємо коли потрібен прогноз, і отримуємо в заданий час точну погодну ситуацію на дану годину.

9) MyCookBot

Не знаєте, що приготувати на вечерю? Додавайте цього бота, і у вас такої проблеми ніколи не буде! MyCookBot підкаже вам рецепти та найголовніше, підбере декілька страв, виходячи з наявних у вас інгредієнтів. Просто напишіть через кому, що у вас є в холодильнику, виберіть рецепт зі списку та дотримуйтесь покрокової інструкції з приготування. Смачного!

8) TempMail

Не хочете вказувати свій email при реєстрації на різних сервісах, боячись отримати гори спаму, а заводити новий спеціально під цю справу лінь? Так і не потрібно! Telegram боти на кшталт TempMail здатні згенерувати для вас тимчасовий ящик і відобразити його вміст. Перейдіть по посиланню активації і забудьте про цей ящик – через 10 хвилин він вже буде видалений.

7) To PDF

Як зрозуміло з назви, цей Телеграм бот виконує одну-єдину функцію – конвертує в PDF документи і файли, які ви йому надсилаєте. Список підтримуваних форматів не такий великий, але все найнеобхідніше є: DOC, DOCX, ODT, TXT і JPG.

6) PronunciationBot

Ті, хто має справу з іноземними мовами, знають, як просто помилитися у вимові. Цей Telegram бот допоможе дізнатися вимову будь-якого слова на 84 мовах. Просто пишете слово або фразу і отримуєте у відповідь голосове повідомлення. Він працює у групових чатах. Крім уточнення вимови, можна ще використовувати бота для генерації аудіо з тексту. Виходить, мяко кажучи, так собі, але в цілому то досить непогано.

5) Pomodoro Timer

Більш конкретно про техніку Pomodoro розповім пізніше, але думаю що серед читачів цього допису є й ті хто нею активно користується. Якщо дуже коротко то техніка Pomodoro створена для правильної організації часу. Pomodoro Timer Bot допомагає це правильно організувати. Він відміряє проміжки часу або «помідори», шле персональні повідомлення, коли пора відпочити або прийматися за роботу, а також має функцію Sprint для робочих сесій по дві години (з перервами) і показує статистику за день.

4) YouTube Downloader

Для збереження відео з YouTube, звичайно, існує мільйон способів, але навіщо далеко ходити, якщо його можна завантажувати прямо в Telegram? Відправляємо посилання на відео нашому боту, вибираємо якість та отримуємо від нього пряме посилання на відео. Просто і зручно.

телеграм бот

3) InstaSave

Завантажити вподобане фото або відео з Instagram ще складніше, ніж відео з YouTube, але з маючи під рукою такі Telegram боти як InstaSave таке завдання займе у вас декілька секунд. Принцип такий же як і в попереднього бота: шлемо посилання в Telegram – отримуємо у відповідь мультимедійний файл. Працює не тільки з фото, але і з відео! Причому навіть з YouTube.

2) Gifs.com Bot

Раз вже зайшла мова про медіаконтент, то не можна не згадати про Gifki. Думаєте в Telegram їх можна тільки переглядати і шукати? Як би не так! З таким корисним ботом, як цей, їх можна навіть створювати! Звичайно не з нуля, а з відео практично будь-яких сервісів (Instagram, Vine, Facebook, Twitter, Gfycat інших). Що робити, ви вже, напевно, здогадалися. 🙂

1) Wolfram Alpha

Вирішує прості математичні задачки. Більше не треба завантажувати дурні математичні калькулятори. Wolfram Alpha навіть формує графіки. Розпізнає він й деякі інші запити. Рекомендую ознайомитися усім хто в повсякденному житті має діло з числами.

Facebook Comments
Telegram боти які змінять ваше життя
Догори