Соціальна мережа Твіттер

твіттер

Твіттер та топ-10 цікавих фактів про соцмережу

Всесвітньо популярна соціальна мережа Твіттер являє собою сервіс, в якому користувачі діляться з оточуючими короткими повідомленнями, довжиною не більше 140 символів. Ідея, на перший погляд, дивна, але Твіттер напрочуд швидко увійшов в топ найпопулярніших соцмереж у світі, де і залишається до цього дня. Більш того, навіть серйозні компанії зараз розглядають Twitter як ще один важливий комунікаційний канал для зв’язку з громадськістю

Цікаві факти про Twitter

З моменту запуску Твіттер багато що змінилося: від зовнішнього вигляду та до функціоналу соцмережі. В даному дописі я зібрав 10 цікавих фактів про соцмережу Twitter. Пропоную вам ознайомитися з цим дописом та поділитись в коментарях думками відносно цієї соціалки. Як багато українців взагалі користуються даною соціалкою?

10) Сервіс повністю безкоштовний

Він є повністю безкоштовним сервісом. Як і інші соціальні мережі, він монетизуються за рахунок реклами, яку показують користувачам. Через це жодної оплати за користування улюбленим сервісом мікроблогів не береться.

9) Його поява була під великим питанням

Спочатку автори мікроблогу створювали веб-ресурс для публікації аудіозаписів. Але через повільне зростання і невдоволення інвесторів, вони змушені були змінити напрямок діяльності. Всього за один день мозкового штурму розробникам вдалося знайти нову ідею. І ось ми святкуємо її 12-річчя.

8) Twitter любить баскетбол

На логотипі зображена пташка Ларрі – Larry Bird. Гра слів призводить нас до знаменитого баскетболіста Лари Берда, гравця команди «Бостон Селтікс».

7) Власний термін

Twitter-революція – має на увазі різні революції і протести, координація яких відбувалася через популярні соціальні мережі, в тому числі і через «Твіттер».

6) Три роки, два місяці та один день

Саме стільки часу знадобилося, щоб зібрати в мікроблозі 1 млрд твітів. Тепер стільки повідомлень набереться всього за два дні. Сьогодні соціальна мережа налічує 336 млн. Активних користувачів на місяць. Найчастіше це чоловіки до 35 років. У 80% випадків вони твітять із власних смартфонів.

5) Пташка є емблемою соцмережі

Пояснення цього факту є досить простим. Англійською мовою “twitter” значить “щебетати” або “цвірінчати”. Ось власне з цієї причини керівництво і обрало пташку емблемою власного інформаційного продукту.

4) Соцмережа допомагає отримувати гроші

Twitter неодноразово робив спроби стати комерційною. Крім реклами з’явився функціонал для торгівлі, в тому числі і кнопка «купити». Однак проіснував він недовго. Про те, що Twitter «вбиває» один із своїх амбітних проектів стало відомо в січні 2017 года.Тим не менше, відмовившись від кнопки «купити», соцмережа продовжує підтримувати грошові перекази на благодійність

3) Хрещений батько хештегу

Вперше твіт з хештегом був відправлений 23 серпня 2007 року. Кріс Мессіна запропонував використовувати його для зручного групування повідомлень. Тепер його вважають хрещеним батьком тенденції відзначати твіти хештегом, яка згодом перекинулася й на інші соцмережі.

2) Хто самий відомий в Twitter?

Першим користувачем соцмережі, якому вдалося зібрати 1 млн підписників, став відомий американський актор, продюсер та сценарист Ештон Катчер.

1) Чим він відрізняється від інших соцмереж?

Давайте порівняємо, як буде виглядати один і той же пост в різних соціальних мережах:

  • Twitter: Я їм пончик
  • Facebook: Я люблю пончики
  • LinkedIn: Мої навички включають поїдання пончиків
  • Instagram: А ось вінтажна фітографія мого пончика
  • Youtube: Подивіться, як я їм пончик
  • Pinterest: Ділюся рецептом пончиків
Facebook Comments
Соціальна мережа Твіттер
Догори