Мінімалістичний дизайн і його приклади

мінімалістичний дизайн

Мінімалістичний дизайн та його використання відомими брендами

Ви оформляєте інстаграм сторінку або робите новий дизайн сайту? Пам’ятайте про очевидні переваги які має мінімалістичний дизайн в цій нелегкій справі. Головне це передати саму суть вашого проекту. І не важливо що це, новітній блокчейн стартап або офіційна сторінка швидкого закладу харчування.

Потрібно зосередитись на самій суті проекту. І це буде перемога та користувачі вас обов’язково помітять. А сердити вашу аудиторію ядовитими кольорами та чудернацькими шрифтами можуть лише люди з повним несмаком в дизайні. Але ви ж не такі, чи не так? Ви маєте смак і точно знаєте що ж потрібно вашому проекту. Якщо ви з таких людей то пропоную поглянути на 10 прикладів використання мінімалістичного дизайну відомими брендами. Детально проглянувши весь допис ви змозумієте, що мінімалізм це не тільки білий колір. Це набагато більше, що виділить вас серед ваших же конкурентів.

Мінімалістичні приклади веб-дизайну

10) Mastercard

mastercard мінімалістичний дизайн

Один із самих простих в той же час стильних дизайнів які були створені. Людина яка розробила дизайн компанії Mastercard без сумнівів була професіоналом дизайнерської справи. Поєднані круги червоного та оранжевого кольорів символізують зв’язок та бездоганність. Логотип компанії Mastercard настільки впізнаваний що вона може використовувати його поруч з іншими брендами і в той же час мати повне авторське право на його використання.

9) Braga Da Cruz

Braga Da Cruz мінімалізм

Візитівки компанії Braga Da Cruz були розроблені відомим дизайнером Люком Харлотта. Вони є хорошим прикладом як мінімалізм допомагає брендам виділитись серед їх конкурентів. Харлотта використовує сітки для центрування назви компанії на одній стороні. Доповнює картинку всього дизайну невеличке лого прямо над написом Braga Da Cruz.

8) Visme

Visme мінімалістичний дизайн

Мінімалізм не повинен бути нудним. Ось наприклад компанія Visme створила вікно у себе на сайті де головний акцент робиться на голубій іконці “Join us!”. Дана іконка іде в гарному контрасті до оточуючого оранжевого фону. На додаток, щоб зконцентрувати увагу користувача на тому що вони бачать, дизайнери помістили велику голову лева в лівій стороні даного вікна. По моєму вийшло те що треба. А ви як думаєте?

7) Heather Shaw Book Design

Heather Shaw мінімалістичний дизайн

Хезер Шоу показує приклад справжньої простоти в своїй роботі. В її книзі прослідковується чистої води мінімалістичний дизайн і це направду виконано дуже круто. Її книга повністю концентрує увагу користувача на деталях власної роботи. Робиться це завдяки мінімуму тексту та вдало підібраним кольорам. На дадачу, тут є дадаткове зображення сцен з життя океану. Такий крок є додатковим для залучення кращої уваги в читача.

6) Evoulve

Evoulve мінімалізм

Неможливо побачити такий дизайн і не ознайомитись із сторінкою компанії більш детальніше. Чому ж так? Ну не знаю, особисто в мене цей дизайн викликає дику цікавість і таємничість з якою хочеться розібратися більш детальніше. Надихнувшись цим дизайном ви зможете створити мобільний додаток або блокчейн стартап. Я можу сказати з впевненістю що такий дизайн був створений щоб своєю концепцією зацікавлювати користувачів та легко і ненав’язлико змушувати їх ознайомитись з продукцією компанії Evoulve.

5) Tim Brack

Tim Brack мінімалістичний дизайн

Незвичний сайт який підкупає своєю простотою з першого ж погляду. Тім Брек використовує тут білий колір та елементи що перекривають один одного. Таким чином він створює приємну та просту у використанні домашню сторінку власного ресурсу. На додачу, він помістив власне фото із свинкою. Це підкреслює його гумор та простоту як професіонала в сфері дизайну.

4) Huge Inc

мінімалізм в Huge Inc

Домашня сторінка веб-ресурсу Huge є чистою та максимально зрозумілою для відвідувача. Вона має мінімальну кількість тексту. Таким прийомом веб-сайт не перегружає інформацією нових відвідувачів веб-сайту компанії Huge INC. На додаток до вищесказаного, сама концепція домашньої сторінки викликає в користувача відчуття згуртованості.

3) Bedow

Bedow мінімалістичний дизайн

Bedow це швейцарська компанія яка розташована в місті Стокгольм яке базується  на східному узбережжі озера Меларен. Спеціалісти цієї компанії знаю власного клієнта і тому не перезавантажують його інформацією. Вони розробили максимально просту сторінку яка максимально зрозуміло пояснює всю суть діяльності компанії.

2) Reducing the Obvious

Reducing the Obvious

Перед вами один із найпростіших дизайнів цього чарту. Компанія Reducing the obvious створила такий дизайн який уособлює в собі декілька моментів. По перше це містичність. Він створений такий чином що одразу ж не все зрозуміло і користувач з цікавістю гортає веб-сайт з гори до низу щоб дізнатися більше деталей. Ну а по друге це звичайно ж простота та привітність.

1) Jorgeriera Flores

мінімалізм Jorgeriera Flores

Приватна сторінка Джорджейри Флорес весела та привітна. Відвідавши її ви матимете нагоду відчути що таке мінімалістичний дизайн у всій його красі. Незвичним є і увага дизайнера до літери J. Це підкупає та заворожує відвідувачів даного сайту  ще більше і максимально концентрує іхню увагу на усіх деталях.

Facebook Comments
Мінімалістичний дизайн і його приклади
Догори