вивчення англійської мови онлайн

Вивчення англійської мови онлайн

Як вивчити англійську мову онлайн?

Ви задавались коли небудь питанням чи вивчення англійської мови онлайн є реальним в наш час? Скоріш за все це і є фраза, яку ви частеньку повторюєте собі. Насправді знайти час для вивчення іноземної мови не так вже й складно, і допоможе вам у цьому ваш iOS / Android смартфон. Хочете дізнатися про це більш детальніше? Круто, спеціально для цього випадку я підготував допис на тему того, як можна вивчити англійську мову онлайн за допомогою 10 мобільних додатків.

10 мобільних додатків для вивчення англійської мови онлайн

Погодьтеся, далеко не весь день у вас розписаний похвилинно. І навіть якщо розписаний, деякий час ви все ж приділяєте на читання ранкових новин, каву або дорогу на роботу. Цього може бути достатньо для того, щоб зробити заняття англійською частинкою вашого життя. Ознайомтеся з даною добіркою корисних додатків та покращіть рівень володіння англійською мовою.

10) English with Lingualeo

Якщо ви вже робили хоч якісь спроби вивчати англійську, ви не могли не чути про цю програму. У чому головні її плюси? Програма підходить і дітям, і дорослим, на якому рівні англійської вони б не застрягли. Крім того, є ще кілька переваг, які суттєво вплинуть на весь процес навчання:

 • більше п’ятдесяти наборів слів по темам з картинками та озвученням
 • цікаві тренувальні вправи (переклад, карти із словами, аудіювання)
 • фразовий конструктор
 • англомовні тексти
 • словник який є доступний в режимі офлайн
 • можливість створити особистий словник (слова в нього додаються з озвученням і транскрипцією)

9) Duolingo: Learn Languages Free

Компанія Apple оголосила Duolingo додатком 2013 року. І цей факт анітрохи не применшує користь від програми, яку ви можете отримати і в 2019. Кожне заняття – це гонка за різноманітними досягненнями, змагання з друзями, перевірка правильних відповідей, практика розмовної мови, аудіювання, переклад та читання текстів. Програма відразу вкаже ваші помилки і запропонує варіанти покращення результатів.

8) Easy ten – learn any language

Назва програми красномовна: завдяки додатку ви дійсно будете поповнювати лексичний запас, як мінімум на 10 слів щодня. Тільки уявіть: це ж 70 нових слів в тиждень, і 140 – за два тижні. Правильно вибравши найбільш частотні в нашій мові слова, при наборі слів в 150 лексичних одиниць – ви вже зможете спілкуватися англійською. А вже вивчивши достатню кількість слів, ви зможете не тільки добре говорити, а й писати листи англійською мовою. Багато часу приділяти додатку не потрібно – до 20 хвилин в день. Використовуючи його такий короткий період часу вивчення англійської мови онлайн стане для вас можливим.

 • цікаві матеріали, словник містить 22000 англійських слів
 • всі слова озвучені
 • прогрес ви можете відстежувати за допомогою спеціального календаря
 • тематичні списки слів
 • тренажери для відпрацювання вимови англійських слів
 • система нагород для підвищення мотивації

7) Learn Languages LingQ: Read, Listen,SRS Vocabulary

Супер корисний додаток, який допоможе читати, перекладати і слухати тексти англійською мовою. Обрані вами незнайомі слова в текстах будуть виділятися певним кольором (в залежності від рівня складності запам’ятовування того чи іншого слова). Таким чином ви будете не просто зазубрювати нові слова, а вчитись запам’ятовувати їх в тому чи іншому контексті.

6) Rosetta Stone: Learn Languages

Завдяки цьому додатку ви будете вивчати англійську за допомогою асоціацій та запам’ятовувати нові слова на інтуїтивному рівні. Програма оцінки вимови допоможе визначити, наскільки добре ви вимовляєте англійські слова. Єдиний недолік: безкоштовна версія програми обмежена кількома уроками. На даний софт варто звернути увагу якщо вивчення англійської мови онлайн потрібне без особливих затрат на придбання преміум версій програми.

5) Babbel – Learn Languages

Цікавий додаток для вдосконалення граматики та розмовних навичок. Додаток доступний в режимі офлайн, що робить його використання надзвичайно привабливим для усіх студентів. Babbel дозволить вивчити самі рідкісні мови, яких немає на інших ресурсах, наприклад, норвезьку або шведську мови. Недоліком програми поки є те, що Babbel не підтримує українську та російську мови. Але якщо ви знайете англійську хоча б елементарному рівні то ви можете без проблем користуватися додатком Babbel Learn Languages.

4) LearnEnglish Podcasts – Free English listening

Слухайте щоденні розмови, записані носіями англійської англійської мови в чудовій серії LearnEnglish Podcasts, та вдосконалюйте навички аудіювання. Слухайте господарів англомовних підкастів, що базікають з різними людьми на різні повсякденні теми. Образно кажучи цей додаток допоможе вам зрозуміти англійську мову “з середини”. Це є можливим завдяки великому різноманіттю тем обговорення та цікавим вудучим того чи іншого підкасту.

3) Busuu: Learn Languages – Spanish, English & More

Додаток, який допоможе вам вивчити один з 11 мов, в тому числі і англійська. Базову лексику ви вчите за допомогою вправ і словника, а також прослуховування діалогів і проходження інтерактивних тестів. Крім того, busuu – це спільнота для спілкування і обміну досвідом в сфері вивчення мов.

2) BBC Learning English

Офіційний додаток BBC Learning English об’єднує всі ваші улюблені уроки та знайомих ведучих в одному фантастичному програмному рішенні. Це найкращий спосіб покращувати та оновлювати власну англійську мову! Незалежно від того, чи хочете ви вивчати граматику, або ж вдосконалювати свою вимову, розвивати свою англійську за допомогою нових актуальних історій або вивчайте найновіші фрази, які можна використовувати у повсякденних розмовах.

1) Learn English Vocabulary

Швидко та ефективно вивчайте англійську мову за допомогою даного додатку. Використовуйте найефективнішу техніку візуального запам’ятовування. Додаток Visual Vocabulary – це найкращий спосіб покращити мовні навички, який підходить як усіх рівнів володіння англійською мовою. Почніть з основних слів та щодня вивчайте нові слова! 3000+ слів із зображеннями та вимовами. 14 основних тем, розділених на 75 підтеми. Вивчення англійської мови стає простіше завдяки подібним програмним рішенням!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments
Догори

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: