Вивчення англійської мови онлайн

вивчення англійської мови онлайн

Як вивчити англійську мову онлайн?

Ви задавались коли небудь запитанням про реальність вивчення англійської мови онлайн в наш час? Скоріш за все це і є фраза, яку ви частеньку повторюєте собі. Минають дні, тижні, місяці та навіть роки, а ви все ще не можете почати вивчати іноземну мову абсолютно з надуманих причин. Сьогодні ми поговоримо про те, як можна знайти вихід з цієї ситуації та значно покращити власний рівень володіння англійською мовою. Насправді знайти час для вивчення іноземної мови не так вже й складно, і допоможе вам персональний iOS / Android смартфон. Тому покращити знання з іноземних мов ви зможете просто завантаживши один з нижче поданих додатків в Google Play.

10 мобільних додатків для вивчення англійської мови онлайн

 1. English with Lingualeo


  Інформативні англомовні тексти, офлайн словник і тд.

 2. Duolingo: Learn Languages Free


  Навчальні досягнення, аудіювання, практика мовлення і тд.

 3. Easy ten – learn any language


  Озвучені слова, багато цікавих матеріалів, списки слів і тд.

 4. Learn Languages LingQ: Read, Listen,SRS Vocabulary


  Корисний додаток який допоможе з вивченням нових слів.

 5.  Rosetta Stone: Learn Languages


  Вивчення англійської за допомогою асоціацій.

 6. Babbel – Learn Languages


  Вдосконалення граматики та мовних навичок.

 7. LearnEnglish Podcasts – Free English listening


  Вивчайте англійську мову за допомогою аудіопідкастів.

 8. Busuu: Learn Languages – Spanish, English & More


  Спільнота для англомовного спілкування та обміну досвідом.

 9. BBC Learning English


  Офіційний додаток BBC Learning English.

 10. Learn English Vocabulary

  Пропонуэ ефективну техніку візуального запам'ятовування.

Хочете дізнатися про це більш детальніше? Круто, спеціально для цього випадку я підготував допис на тему того, як можна вивчити англійську мову онлайн за допомогою 10 мобільних додатків.

Погодьтеся, далеко не весь день у вас розписаний похвилинно. І навіть якщо розписаний, деякий час ви все ж приділяєте на читання ранкових новин, каву або дорогу на роботу. Цього може бути достатньо для того, щоб зробити заняття англійською частинкою вашого життя. Ознайомтеся з даною добіркою корисних додатків та покращіть рівень володіння англійською мовою.

10) English with Lingualeo

Якщо ви вже робили хоч якісь спроби вивчати англійську, ви не могли не чути про цю програму. У чому головні її плюси? Програма підходить і дітям, і дорослим, на якому рівні англійської вони б не застрягли. Крім того, є ще кілька переваг, які суттєво вплинуть на весь процес навчання:

 • більше п’ятдесяти наборів слів по темам з картинками та озвученням
 • цікаві тренувальні вправи (переклад, карти із словами, аудіювання)
 • фразовий конструктор
 • англомовні тексти
 • словник який є доступний в режимі офлайн
 • можливість створити особистий словник (слова в нього додаються з озвученням і транскрипцією)

9) Duolingo: Learn Languages Free

Компанія Apple оголосила Duolingo додатком 2013 року. І цей факт анітрохи не применшує користь від програми, яку ви можете отримати і в 2019. Кожне заняття – це гонка за різноманітними досягненнями, змагання з друзями, перевірка правильних відповідей, практика розмовної мови, аудіювання, переклад та читання текстів. Програма відразу вкаже ваші помилки і запропонує варіанти покращення результатів.

8) Easy ten – learn any language

Назва програми красномовна: завдяки додатку ви дійсно будете поповнювати лексичний запас, як мінімум на 10 слів щодня. Тільки уявіть: це ж 70 нових слів в тиждень, і 140 – за два тижні. Правильно вибравши найбільш частотні в нашій мові слова, при наборі слів в 150 лексичних одиниць – ви вже зможете спілкуватися англійською. А вже вивчивши достатню кількість слів, ви зможете не тільки добре говорити, а й писати листи англійською мовою. Багато часу приділяти додатку не потрібно – до 20 хвилин в день. Використовуючи його такий короткий період часу вивчення англійської мови онлайн стане для вас можливим.

 • цікаві матеріали, словник містить 22000 англійських слів
 • всі слова озвучені
 • прогрес ви можете відстежувати за допомогою спеціального календаря
 • тематичні списки слів
 • тренажери для відпрацювання вимови англійських слів
 • система нагород для підвищення мотивації

7) Learn Languages LingQ: Read, Listen,SRS Vocabulary

Супер корисний додаток, який допоможе читати, перекладати і слухати тексти англійською мовою. Обрані вами незнайомі слова в текстах будуть виділятися певним кольором (в залежності від рівня складності запам’ятовування того чи іншого слова). Таким чином ви будете не просто зазубрювати нові слова, а вчитись запам’ятовувати їх в тому чи іншому контексті.

Rosetta Stone: Learn Languages

6) Rosetta Stone: Learn Languages

Завдяки цьому додатку ви будете вивчати англійську за допомогою асоціацій та запам’ятовувати нові слова на інтуїтивному рівні. Програма оцінки вимови допоможе визначити, наскільки добре ви вимовляєте англійські слова. Єдиний недолік: безкоштовна версія програми обмежена кількома уроками. На даний софт варто звернути увагу якщо вивчення англійської мови онлайн потрібне без особливих затрат на придбання преміум версій програми.

5) Babbel – Learn Languages

Цікавий додаток для вдосконалення граматики та розмовних навичок. Додаток доступний в режимі офлайн, що робить його використання надзвичайно привабливим для усіх студентів. Babbel дозволить вивчити самі рідкісні мови, яких немає на інших ресурсах, наприклад, норвезьку або шведську мови. Недоліком програми поки є те, що Babbel не підтримує українську та російську мови. Але якщо ви знайете англійську хоча б елементарному рівні то ви можете без проблем користуватися додатком Babbel Learn Languages.

LearnEnglish Podcasts - Free English listening

4) LearnEnglish Podcasts – Free English listening

Слухайте щоденні розмови, записані носіями англійської англійської мови в чудовій серії LearnEnglish Podcasts, та вдосконалюйте навички аудіювання. Слухайте господарів англомовних підкастів, що базікають з різними людьми на різні повсякденні теми. Образно кажучи цей додаток допоможе вам зрозуміти англійську мову “з середини”. Це є можливим завдяки великому різноманіттю тем обговорення та цікавим вудучим того чи іншого підкасту.

3) Busuu: Learn Languages – Spanish, English & More

Додаток, який допоможе вам вивчити один з 11 мов, в тому числі і англійська. Базову лексику ви вчите за допомогою вправ і словника, а також прослуховування діалогів і проходження інтерактивних тестів. Крім того, busuu – це спільнота для спілкування і обміну досвідом в сфері вивчення мов.

BBC Learning English вивчення англійської мови онлайн

2) BBC Learning English

Офіційний додаток BBC Learning English об’єднує всі ваші улюблені уроки та знайомих ведучих в одному фантастичному програмному рішенні. Це найкращий спосіб покращувати та оновлювати власну англійську мову! Незалежно від того, чи хочете ви вивчати граматику, або ж вдосконалювати свою вимову, розвивати свою англійську за допомогою нових актуальних історій або вивчайте найновіші фрази, які можна використовувати у повсякденних розмовах.

1) Learn English Vocabulary

Швидко та ефективно вивчайте англійську мову за допомогою даного додатку. Використовуйте найефективнішу техніку візуального запам’ятовування. Додаток Visual Vocabulary – це найкращий спосіб покращити мовні навички, який підходить як усіх рівнів володіння англійською мовою. Почніть з основних слів та щодня вивчайте нові слова! 3000+ слів із зображеннями та вимовами. 14 основних тем, розділених на 75 підтеми. Вивчення англійської мови стає простіше завдяки подібним програмним рішенням!

Facebook Comments
Вивчення англійської мови онлайн
Догори