Як отримати галочку верифікації Інстаграм ?

Як отримати галочку верифікації Інстаграм

Реальні способи, які дають можливість отримати галочку верифікації в Інстаграмі?

На сьогоднішній день Iнстаграм являється однією із самих популярних соціальних мереж серед населення. Приблизна аудиторія Інстаграму становить 1 мільярд активних онлайн юзерів. Дана соцмережа користується популярністю як у простого населення так і у зірок шоу бізнесу, відомих брендів та інших всесвітньо відомих людей. Саме це і стало причиною введення в 2014 році так званої верифікації акаунтів Інстаграм. Вона дозволяє бути певним, що перед вами підтверджений аккаунт, а не один з тисячі фейків. Тому, отримати галочку верифікації Інстаграм є однією із найзаповітніших мрій сотень тисяч людей по всьому світу так.

Так як я користуюсь цією соцмережею досить активно то пропоную вам список з 10 пунктів, які дадуть вам можливість отримати заповітну галочку в Інстаграмі та почати активніше набирати підписників та розпочати рекламувати в мережі бренди відомих компаній. Зараз я вам розповім свої думки на тему, що ж треба зробити для того, щоб отримати галочку в Інстаграмі? В даному пості будуть зібрані 10 способів для того, щоб в кінечному результаті ви таки отримали верифікований аккаунт.

Повний гайд по питанню “як же отримати галочку верифікації в Інстаграмі?”

10) Дотримуватись правил користування Інстаграм.

верифікація Інстаграм

Потрібно суворо дотримуватись усіх встановлених адміністрацією Instagram правил. Забороняється постити в соцмережу матеріали, які пов’язані з порнографією, тероризмом, екстремізмом та будь який інший контент заборонений цією соцмережею.

9) Бути справжнім в прямому сенсі цього слова.

Це одна з головних вимог в процедурі верифікації. Ваш профіль повинен відображати реальну особистість або офіційно зареєстрований бізнес. Це означає, що подавати на верифікацію профіль з мемчиками або мотиваційними цитатами неможливо, адже такі акаунти ніколи не проходять верифікацію в Інстаграмі.

8) Бути відомим в реальності та Гуглі.

як отримати галочку верифікації інстаграм

Наступне немаловажливе правило при отриманні галочки в Інстаграмі. Річ у тому, що випадкові люди не мають можливості подати заявку на верифікацію в Instagram. Ви повинні бути відомими в реальності. Також, про вас або ваш бізнес повинні писати різноманітні онлайн видання. Візьміть на замітку, що публікація в платних джерелах інформації не рахується.

7) Запит на верифікацію з одного аккаунта

Відповідно до політики соцмережі, ви можете отримати галочку верифікації Інстаграм лише з одного акаунту. Тобто маючи декілька активних акаунтів в соцмережі, ви не маєте можливості подати заявку на верифікацію одразу ж з усіх профілів. Винятком є лише бізнес акаунти, які орієнтовані на певну країну. Наприклад McDonalds Denmark або McDonalds Italy.

6) Повністю оформлений власний профіль.

отримати галочку верифікації Інстаграм

Вас або ж вас бізнес ніколи не буде верифіковано в Інстаграмі, якщо ви не маєте грамотно заповненої біографії. Це критично важливий момент і до нього потрібно підійти з усією відповідальністю. Популярні варіанти оформлення в соцмережі Instagram ви можете подивитись в Гуглі. Я оцінив усі можливі варіанти та оформив біографію власного профілю по своєму.

5) Мати публічний Інстаграм аккаунт

По моєму, одне із самих очевидних правил, які необхідні коли ви хочете отримати галочку верифікації Інстаграм. Приватні профілі не можуть бути верифікованими. Тому для того, щоб отримати омріяний синій значок коло власного імені, перейдіть в налаштуваннях на публічний бізнес профіль.

4) Відсутність посилань на інші соцмережі в біографії

Вас ніколи не верифікують в Instagram, якщо ви вставляєте в персональний профіль лінки на підписку в інших соцмережах таких як Facebook або Twitter. Візьміть собі на замітку, що такі лінки вставляти у ваш профіль суворо заборонено.

Читати більше:

Зомбі ігри на андроід смартфони

Комедії в житті Українця | Повсякденний Гумор

Німзес | Як вивести німи в реальні гроші ?

3) Ніколи не брехати так як наслідки можуть бути плачевні

Не вздумайте обманювати і брехати при подачі заявки на верифікацію особистості. Це ніколи не пройде і адміністратори соцмережі завжди будуть знати правду. Надавши неточні або брехливі дані вам можуть дати омріяний значок але правда все одно стане явною і його у вас невдовзі заберуть. Повірте, це самий простий вихід з такої ситуації тому що ваш акаунт Інстаграм можуть з легкістю заблокувати, якщо буде виявлена та чи інша інформація, яка не відповідає дійсності.

2) Популярність акаунту серед інших профілів в Інстаграм

Якщо ваш профіль популярний в даній соцмережі то це буде однозначним плюсом якщо ви хочете отримати галочку верифікації Інстаграм. У разі вашої популярності вас будуть відмічати на фото ваші рідні та близькі а також абсолютно незнайомі люди. Це і буде ще одним плюсом, якщо ви хочете омріяний значок верифікованого власника Інстаграм акаунту.

1) Безпосередньо сама верифікація Інстаграм аккаунта

Зробивши всі попередні кроки вірно, ви зможете перейти до фінального пункту вашої верифікації. Декілька місяців тому адміністрацією соцмережі було введено офіційну форму подачі заявки на верифікацію Instagram акаунту. Пропоную вам покроков пройти процедуру подачі на верифікований аккаунт разом зі мною.

інстаграм верифікаціяверифікація в інстаграмверифікація в інстаграмотримати галочку верифікації Інстаграм

P.S. Подача даної заявки не гарантує, що ваш акаунт буде верифіковано. Це залежить лише від модераторів даної соцмережі. Тому будьте готові до того, що ви не пройдете верифікацію. В цьому випадку варто покращити власні показники по одному із вищеназваних пунктів і через деякий час спробувати ще раз.

Facebook Comments
Як отримати галочку верифікації Інстаграм ?
Догори