Криптовалюта Dash

dash криптовалюта

Цікаві фікати про криптовалюту Dash

На самому початку цього допису хотілось би відмітити що криптовалюта Dash не завжди носила таку назву. Трохи раніше вона називалася Darkcoin та XCoin. Зрозумівши що така назва не дуже підходить проекту, власники назвали її Dash. А що ж собою являє дана криптовалюта? Чим вона вигідно відрізняється на фоні сотень конкурентів? В цьому дописі я спробую розібратися з цим цікавим запитанням та розкажу про 10 особливостей криптовалюти Dash.

Криптовалюта Dash: Топ-10 цікавих фактів про неї

10) Однорангова система з відкритим кодом

Однорангове з’єднання, що має криптовалюта Dash, означає обов’язкову відмову від централізованого адміністрування. Всі ресурси розподіляються між рангами що з’єднуються один з одним за допомогою транзакцій.

9) Зручна у повсякденному використанні

Dash вважає досить простою та зручною у використанні в порівнянні з іншими відомими криптовалютами.

8) Миттєві транзакції

InstaSend – це функція Dash, що дозволяє робити миттєві транзакції. У цій системі блоки блокуються тільки для конкретної транзакції, перевіряючи за допомогою механізму консенсусу в мережах Мастернод.

7) Додатков безпека приватних транзакцій

PrivateSend – ще одна особливість Dash, яка забезпечує безпеку функціонування приватних транзакцій.

6) Криптовалютне самофінансування та саморегулювання

У Dash немає централізованої системи управління. Опрацьована модель самооновлення та самофінансування. Користувачі в мережах отримують компенсацію за роботу і за вклад, які вони пропонують системи

5) Dash є акронімом до Digital Cash

Цікаво відмітити, що дана назва з’явилася не сразу. Спочатку в грошових коштах було досить темне ім’я DarkCoin, яку пізніше змінили на XCoin. Невдовзі цю назву змінили на Digital Cash або Dash.

4) Вона була створена в 2014 році

Dash була випущена в 2014 році. Як вже було сказано вище, на момент заснування вона мала іншу назву. Лише з березня 2015 року ця монета носить назву Dash.

3) Dash має двохрівневу мережу

Для порівнянням з Bitcoin, криптовалюта Dash має двохрівневу мережу. Майнери створюють нові блоки в мережі даної криптовалюти.

2) Миттєво стала хітом в мережі Інтернет

Майже 2 мільйони монет Dash було добуто протягом 48 годин після запуску цього проекту. Це майже 10% від загальної сумми всіх можливих токенів Dash.

1) З самого початку він був форком Ltc

Але пізніше було вирішено створити автономний та непов’язаний з ніякою криптовалютою проект.

Facebook Comments
Криптовалюта Dash
Догори