Як бути більш продуктивним

Як бути більш продуктивним” заблокована Як бути більш продуктивним

Як бути більш продуктивним: конкретні поради які подіють на 110%

На скільки великий ваш список із щоденних справ які потрібно зробити? Якщо ви ведете такий же спосіб життя як і я то він однозначно не маленький. І думаю що ви з часом почнете шукати способи як бути більш продуктивним. Це очевидно. Життя надзвичайно стрімке а хочеться встигнути зробити так багато. А де ж та сама формула продуктивності? Як встигати робити все задумане на 110% ? Я маю декілька порад і дуже рекомендую з ними ознайомитися.

10 кроків до втілення формули продуктивності

Те як ми даремно витрачаємо час просто дивує мене. До прикладу 20-30 хвилин погортати стрічку Facebook, подивитися в Instagram як друзі відпочили у відпустці, почитати годинку-півтори що новинні сайти та взнати що ж там робиться в світі. І от на виході маємо 3-4 години даремно витраченого часу. А скільки корисного можна зробити за 3-4 години? Тому в даному дописі я буду розказувати вам про мої поради як бути більш продуктивним і розкажу про персональну формулу продуктивності.

10) Всі успішні люди прокидаються в 4:00

Я знаю що більшість з вас прочитавши дану пораду просто перейдуть до наступної. Деякі з вас думають що так рано вставати можуть тільки фермери та прості селяни десь в Липниках або Турадах. Але такий незвичний шлях може бути досить ефективним якщо ви кожен день задаєтесь питанням як саме бути більш продуктивнішим. Так як я рання пташка то вставати так рано для мене не важко. Я встигаю поробити найбльш важливі справи поки всі інші сплять. Це дуже дисциплінує та приносить свої плоди. Якщо ж вставати для вас в 4й досить важко то варто спочатку почати вставати в 7й ранку. З кожним днем потребіно переводити будильник на 10 хвилин назад. В результаті за місяць-півтора ви почнете вставати в 4й ранку. Варто спробувати, якщо ви відчуваєте що можете встигати трішечки більше.

Не дивитися на телефон одразу ж після сну

9) Не дивитися на телефон одразу ж після сну

Дайте собі обіцянку не дивитися на ваш смартфон одразу після того як прокинулись. Це дуже важливо. Адже починаючи свій день де ви можете контролювати абсолютно все, просто займіться собою та не відволікайтесь на новини в Google або переписку в Telegram. Та й хто вам буде дзвонити якщо ви прокинулися в 4 ранку? Це мало ймовірно, як гадаєте? Звичайно ви можете мати багато клаєнтів з США чи Канади. Тоді без цього не обійтися і ви будете змушені писати емейли та робити дзвінки в месенджерах одразу після того як прокинетесь. Але якщо це не про вас то проживіть цю годину просто для себе. І результати такої розумної організації часу прийдуть зовсім скоро.

Обмежити користування соцмережами до 15 хвилин на добу

8) Обмежити користування соцмережами до 15 хвилин на добу

Усі ми знаємо як це буває. Ти тільки хотів зайти та перевірити цікавий статус на Facebook як вже завис гортаючи стрічку новин. До цього всього ти подивився декілька відео на YouTube та написав декілька коментарів. Скажіть, ну з ким такого не було? Я думаю з усіма нами таке бувало. Соціальні мережі це чудова річ і вони дійсно роблять наше життя цікавішим. Але є і друга сторана медалі. Вони здатні пожирати надзвичайно важливі об’єми часу який ми змогли б портатити на створення чогось дійсно вартісного. Відповідь на питання як бути більш продуктивним на даному етапі очевидна. Обмежте себе у використанні соцмережами. Я б порадив до 15 хвилин на день. Як гадаєте, зможете так?

Серйозно обмежити використання власними смартфоном

7) Серйозно обмежити використання власними смартфоном

Наболівше запитання що випливає з попереднього пункту. Скільки часу на день ви витрачаєте на власний смартфон? В кожного ці цифри будуть різнитися. Дехто з нас дуже любить говорити. Він може витрачати цілі години на те щоб просто лялякати з кимось по телефону. Але в той же самий час це не завжди наша вина. Ми живемо у вік мобільних технологій. І це дуже дивно як багато люди дзвонять одини одному у наш атисоціальний час з надією бути почутим на другій стороні. Вони просто хочуть бути почутими та поговорити з кимось.

Як бути більш продуктивним перевіряючи телефон не частіше одного разу на годину

6) Перевіряти телефон не частіше одного разу на годину

Зменшення частоти з якою ви контактуєте з вашим смартфоном робить вас більш продуктивнішим. Ви менш відволікаєтесь на різноманітні сповіщення які приходять на ваш iPhone чи Xiaomi. По моєму це досить логічно. Менше відволікаєтесь – робите більше користних справ. Адже якщо ви працюєте та ваш телефон знаходиться поруч то очевидно що ви будете дивитись на нього. Тому я забираю телефон з поля мого зору та залишаю в режимі вібрації. Це дозволить вам не відволікатись і в той же час не пропустити важливий дзвінок.

Використовуйте android або ios додаток для керування часом

5) Використовуйте android або ios додаток для керування часом

Ваш день буде набагато продуктивнішим якщо ви будете організовувати все ще з вечера. Раніше люди робили таке письмово на блокноті. Але зараз така необхідність відпала. Люди створили чудові android та ios додатки щоб ефектино керувати власним часом. Встановивши собі один із них, ви додасте до коефецієнту власної продуктивності декілька пунктів і станете на крок ближче то того як бути більш продуктивнішим. Я можу запропонувати вам декілька додатків:

  • Trello
  • Google Keep
  • Habitica

Використовуючи дані один із цих додатків ви досягнете самоорганізованості. З їх допомогою ви з легкістю прокачаєте навички програміста, вивчите нову мову або протестуєте дієві шляхи по заробітку криптовалюти. На собі протестував ефективність цього методу і рекомендую його спробувати усім бажаючим.

Слухайте музику та співайте під часу того як приймаєте душ

4) Слухайте музику та співайте під часу того як приймаєте душ

Давайте будемо чесними. Більшість із нас співають в душі. І цей спів не завжди самої високої якості. Знайома ситуація? І ви може здивуватись чому я пропоную внести цей пункт до списку порад по підвищщеню продуктивності. Ок, діло в тому що науковці довели наступне. Дуже важливо співати в душі та не соромитись цього. Це тому що такий спів має дуже позитивний вплив на наш психоемоційний стан. Спів супроводжують вивільнення ендорфіна та окситоцина у досить великих кількостях. Тому, якщо наступний раз захочете поспівати в душі то співайте собі на здоров’я!

 Тримайте за звичку посміхатися частіше

3) Тримайте за звичку посміхатися частіше

Я впевнений що ви ніколи не думали про це. Ну як це може допомогти нам та збільшити нашу продуктивність? Але ні, наука є наука і проти неї не попреш. Згідно із науковими дослідженнями, посмішка зменшує ризик серцево-судинних захворювань. Вона дає нам можливість мати менш напружене серце і як результат більшу ефктивність праці. Ви менше схильні до стресових ситуацій якщо посміхаєтесь. Цілком очевидно як на мене. Тому давайте посміхатись на усі 32 і встигати робити нащі щоденні справи більше та якісніше.

Як стати більш продуктивним готуючи необхідні речі на завтрашній день

2) Готуйте необхідні речі на завтрашній день завчасно

Я вже обговрював переваги того щоб мати певний розпорядок дня. Це має свої переваги. По-перше це самоорганізує. Воно розставляє акценти на тому що саме важливо зробити в першу чергу. Звичайно це не важливо якщо ви сидите цілими днями у піжамі і одним єдиним завданням яке мусите зробити це одягтися. Дуже сумно коли люди з ранку витрачають дорогоцінний час на те щоб вирішити що одягнути на роботу. Тому варто подумати про те щоб організувати абсолютно усі необхідні речі не завтрашній день в одному місці. Я сам так роблю і усім іншим категорично рекомендую.

Як бути більш продуктивним визначаючи для себе цілі та встановлюючи дедлайни

1) Визначайте для себе цілі та встановлюйте дедлайни

Якщо ви фізично запишете для себе головну ціль на завтрашній день то вона візуально почне виглядати більш реальніше. Але в той же час не потрібно усім про неї розказувати. Людський мозок дуже часто плутає помилку та підміняє робити на говорити. Тому просто робіть мовчки свою справу і мистецтво того як бути більш продуктивнішим буде відкриватись перед вами. Ви можете почерпнути для себе натхнення в мотиваціних цитатах. З їх допомогою ви зможете виконувати усі поставлені цілі та не завалювати жоден із ваших дедлайнів.

Facebook Comments
Як бути більш продуктивним
Догори