Багата людина часто робить ці 10 речей, які ви можете і не робити

багата людина

Багата людина та її “причудні” звичаї які ви мабуть не робите

Багата людина часто робить багато речей, які пересічна людина буде вважати по меншій мірі дивним для її статусу. Це може здатися незрозумілим або навіть хворим вчинком але тим не менше вони це роблять. Спостерігати за ними, це як попасти в голівудський кінофільм де обговорюються фінансові схеми та операції впливових людей нашого суспільства. Але це реальність. З великою ймовірністю ця тема може бути цікавою для вас, тому що людям завжди була до вподоби тема чужих грошей та того, куди ці гроші витрачаються. Як думаєте?

Звички багатих людей

Перед вами 10 аспектів повсякденного життя, які не вписуються в наше розуміння як має жити багата людина. Такі речі можуть повністю зламати наше з вами стереотипне мислення. Прочитавши ці поради, ви можете спробувати наслідувати їм. Якщо ви будете точно слідувати цим порадам, то велика ймовірність того, що через деякий час ви також станете багатою людиною.

багата людина та закупатись в секонд хенді

10. Закупатись в секонд хенді

Є деякі речі, які ви наврядчи будете купувати в секонд хенді: спідня білизна, їжа або постільна білизна. І це звичайна річ яка не потребує підтвердження. Проте, коли діло заходить про все інше то багата людина буде першою в черзі, щоб вигідно придбати ту чи іншу вживану річ. Багаті люди обожнюють антикваріат, який майже завжди є доступним по ціні. Також їм подобається купувати фурнітуру із секонд хенду. Але найбільше їм подобається сама ідея покупки в “секонд хенді”.

Купляти доступну нерухомість

9. Купляти доступну нерухомість

Якщо бути до кінця чесним, то багата людина купує власний будинок під депозит в розмірі 15%. Також всі багаті люди мають звичку не купувати нерухомість яка перевищує їхній подвійний щорічний дохід, після того як з нього вираховують податки. Також багатії частіше всього купують старі будинки, що дуже часто є навіть страшними. Дуже рідко вони купують нову нерухомість або ж будують нову. Мабуть ця психологія залежить від того, що психологія багатих людей орієнтована на якість того чи іншого товару.

Купувати речі для життя як багата людина

8. Купувати речі для життя

Ідея “неправильної економіки” полягає в наступних словах. Купувати щось “задешево” це завжди правильний вибір. Краще купити одну пару взуття, яка буде коштувати $100 та носитись 5 років аніж купити 5 пар взуття по $20 та які будуть носитись по одному рокові та постійно вимагати походів до взуттєвого майстра. Купувати щось для життя це тренд для одних людей та стиль життя для інших. Багаті люди потратять час досліджуючи об’єкт перед тим як купити його, бо це робиться для власного ж добра. Вони були певні у власній покупці на всі 100% тому ведуть себе саме таким чином.

Чекати на хороші пропозиції як багаті люди

7. Чекати на хороші пропозиції.

Людська психологія це так би мовити шалена річ. Є багато досліджень, де людям пропонувалось $5 та $10. Майже усі вибирали 5$ лиш тому, що ці гроші вони могли отримати одразу ж. Як не крути, але ци дивно. $10 безперечно вигідніша пропозиція, але людина всеодно вибирає менше грошей. Здавалося б, що так неправильно можуть робити лише домашні тварини але це не так. Можливо це через різку необхідність в додаткових коштах, а можливо й через щось інше. Цей “синдром” не розповсюджується на людей, які мають багато грошей. Вони можуть чекати місяці, а деколи навіть роки щоб отримати товар по найкращій ціні та якості.

Працювати навіть після пенсії

6. Багата людина працює навіть після пенсії.

Ви не можете стати багатим швидко. Дуже часто успішні люди тратять цілі життя, щоб добитись багатства, шляхом економії та інших пунктів із цього списку. Тому, в них не виникає бажання виходити на пенсію. Це не дивно, адже якщо ви самозайнята людина то у вас не виникає бажання покинути улюблене діло та вийти на пенсію. Ви любите свій бізнес, свою справу та будете намагатись якнайдовше бути у вирі подій які його оточують. Вихід на пенсію може бути дуже нудним та обтяжливим, тому багата людина обирає свій бізнес та улюблену справу. І це не якась там легенда, це реалії життя.

Бути обережним як багата людина

5. Бути обережним.

Обережність це не тільки фінансовий звук, а й звук вашого оточення! Коли людина обережна то вона витрачає менше. Наші бабусі збирають всі обгортки та пакети із власних покупок. Вони це роблять не від того, що вони трохи “дивні” а тому що знають, як прийде час то вони матимуть змогу їх застосувати та їм не доведеться їх купувати. Бути обережним це досить добре для вашого бюджету. Часом, обережні люди мають змогу заощадити досить пристойні сумми грошей. Стосовно цього навіть придумали приказку. “Заощаджена копійка, це зароблена копійка”.

Використовувати купони на знижки як усі багаті люди

4. Використовувати купони на знижки

В книжчі “Сусід Мільйонер: Неймовірні секрети Американської мрії” велика кількість мільйонерів вчилася визначати власні звички. Майже всі сказали, що витрачали більше часу на збирання купонів чим на самі покупки. Це була дуже спільна риса з поміж тих людей, які мали партнера що любив витрачати кошти. Нам не обовязково одразу ж ставати “мислевцем на купони із знижками” але ми всі точно мусимо купувати ті речі які нам “насправді” потрібні. Зверніть увагу на слово насправді. Якщо ви хочете бути багатим, то купуйте тільки ті речі без яких ніяк не обійтися.

Кожен місяць багата людина формує бюджет

3. Кожен місяць багата людина формує бюджет

Кожна багата людина має ретельно продуманий місячний бюджет. Кожна багата людина слідує рамкам цього бюджету. Це факт, який не потребує підтвердження та завжди правдивий на усі 100%. Формути бюджет це дуже важливо, а особливо у ці дні коли ціни на все такі високі. Є така думка, що ціни на товари ростуть швидше чим те як банкіри можуть надрукувати нові купюри. Найважливішим фактором в формуванні правильного бюджету є чітке розуміння у важливості кожної потраченої вами копійки. Тільки в такому випадку ви будете мати ретельно продуманий бюджет на той чи інший місяць.

багата людина інвестує в матеріальні цінності

2. Інвестувати в матеріальні цінності

Як тільки багаті люди стають доларовими мільйонерами, вони скоріше за все роблять те що багато з нас не робить. Вони вкладають частину власних коштів у матеріальні цонності які збагачують їх більш ніж в грошовому плані. Вони купують обєкти мистецтва (тому що люблять малювати), вони купують дороге вино (тому що люблять пити його) вони купують різноманітні історичні обєкти та багато чого іншого. Вони це роблять по одній цілком зрозумілій причині. Коли ви є власником таких матеріальних цінностей, то з часом можете на них заробити досить пристойні гроші. І потім витратити їх на такі речі, як відпуск, поїздка в гори або ж весілля. То як варіант, але ви самі ладні вибирати що захочете.

Не виглядати багатим

1. Не виглядати багатим

Це стало самою звичайною рисою характеру, яка властива насправді “багатим людям”. Вони не здаються вам багатими. Так, це самі звичайні люди що живуть поруч з вами. Вони їздять на старій машині та працюють стільки ж годин скільки і ви. З іншої сторони, ті люди що насправді ведуть розкішний спосіб життя насправді є морально та психологічно бідними. Вони не варті наслідування. Якщо ви хочете бути успішним, то для вас це заборонено. Ви мусите усвідомити одну важливу річ. Не розпорошуйте власну увагу на дрібязкові речі. Це неправильно. Правильно буде концентруватись на головному що є в житті. Як кажуть в народі, треба бачити в корінь. Цьому ви і повинні навчитись. І тоді ви будете насправді багата людина.

Facebook Comments
Багата людина часто робить ці 10 речей, які ви можете і не робити
Догори