Моторошні та страшні історії нашої планети

страшні історії

Страшні історії

Готові полоскотати собі нерви читаючи про страшні історії нашої планети? Згідно із твердженням вікіпедії, страх це внутрішній стан людини який носить крайньо негативне емоційне забарвлення. Це обумовлено загрозою або передчуттям справжнього лиха. Повністю згоден з цим твердженням і в даному дописі я б хотів обговорити більш детально страшні сторії нашої планети які стосуються максимально негативних місць в різних країнах світу.

страшні місця нашої планети

Моторошні історії різних народів світу

Наша планета чудова, але є місця які носять в собі дійсно дуже страшні історії різних народів світу. Знаходитись в цих моторошних місцинах страшно та моторошно в любу пору дня та року. Вашій увазі представляється підбірка, зроблена автором цього сайту, виключно таких місць, що викликають неймовірну увагу в мільйонів туристів по всій планеті.

острів чуми страшні місця

№ 5 Острів Чуми. Італія

Повелья. Один із самих відомих островів на півночі Італії. Стверджують що ще з римських часів острів використовувався як місце утримання хворих на чуму. У зв’язку з чим, на цьому було захоронено до 160 тисяч людей. Душі багатьох померлих перетворились на привидів, якими якби переповнений цей моторошний острів, що викликає тваринний страх в усіх його відвідувачів. Похмура репутація цього острова поширюється завдяки чуткам про страшні експерименти, яким піддавалися пацієнти клініки, що знаходилась на острові. У зв’язку з цим науковці дійшли до висновку, що цей острів відноситься до тих, що носять самі страшні історії на всій планеті земля.

гора кутна страшні місця

Моторошні місця.№ 4 Гора Кутна. Чехія

Коли центральну Європу накрила чума,  люди помирали в жахливих кількостях. Страшні історії цього місця полягають в тому, що на острові існувала практика вторинних, третинних та подальших поховань. Мерців, а точніше те що від них залишилось викопували. Їхні кістки скидували в каплиці з глибокими підвалами. Ці каплиці називали кістниці. В результаті в так званій кістниці одного Чеського монастиря назбирались останки більш ніж 40 тисяч людей.

Підприємливі монахи не знайшли кращого використання для останків, як використовувати їх в інтер’єрі храму. В результаті герб храму та князя створено із людських кісток. Контрастне місце, чи не так?

страшні сторії в лісі самовбивць

Страшні історії.№ 3 Ліс самовбивць. Японія.

Аокікахара – старий ліс, що знаходиться у підніжжя гори Фудзі. Страшні історії цієї локації можуть налякати навіть людину із самою стійкою психікою. Діло в тому, що в цей ліс приходять не по гриби та не по шашлики. Сюди приходять для того, щоб звести рахунки із життям.

Гуляючи по страшному лісові мандрівник наткнеться не тільки на кістки, петлі та трупи людей. Він може побачити також багато написів, що закликають відвернути самовбивць від жахливого та непоправного кроку. Маючи можливість відчути турботу людей що написала всі ці написи, дехто із самовбивць міняє своє рішення. Але всеодно, є люди які доводять почате до трагічного кінця.

В 1970х роках проблема масових самовбивств привернула увагу всенародну увагу. Урядом країни було виділено війська, які систематично направляються в цей ліс для його зачистки від свіжих трупів.

моторошні ляльки мексика

Страх і морок.№ 2 Острів занедбаних ляльок. Мексика

В Мексиці є дуже страшний та занедбаний острів. Більшу його частину населяють нікому не потрібні ляльки. Страшні історії даної локації починаються в 1950 році, коли такий собі відлюдник на ймення Хуліан почав розвішувати по території острова ляльок. Він робив це для того щоб заспокоїти душу затонулої поблизу острова дівчинки. Сам Хуліан потонув на острові 18 квітня 2001 року. Зараз це місце налічує близько тисячі ляльок. Сім’я відлюдника зберігає це місце на пожертвування відвідувачів. Там не має електрики та комунікацій, а добратися туди можна тільки по воді.

страшне кладовище

Жахливі факти.№ 1 Гора Хрестів. Литва.

Ця гора являє собою погорб на якому встановлено величезну кількість литовських хрестів. Їх загальна кількість становить близько 50 тисяч. Не дивлячись на загальну схожість, Гора Хрестів на являється кладовищем. За народним повір’ям, того хто залишить на даній горі хрест буде супроводжувати удача. Ні про час коли з’явилась дана гора, ні про причини її утворення не можна сказати із точністю.

На цьому пагорбі можна знайти хрести різних видів: від великих дерев’яних висотою декілька метрів і до самих маленьких. За всю історії Литви було зроблено 4 спроби знищити це місце поклоніння. По цей день даний пагорб оповитий таємницями та легендами, а його страшні історії так і залишаються не розгаданими.

Facebook Comments
Моторошні та страшні історії нашої планети
Догори