До того як стати популярним | Сашко Положинський гурт “ТАРТАК”

Сашко Положинський

Сашко Положинський

Сашко Положинський: Біографія, Реп Поп Рок, АТО, Волонтерство, Патріотизм

До того як Сашко Положинський став популярним, він отримав вищу економічну освіту за спеціальністю економіка підприємства. До того як Сашко Положинський став популярним, він приймав участь в КВН. До того як Сашко Положинський став популярним він з гуртом Тартак взяв участь у конкурсі Червона Рута 96.

Сашко Положинський та

його біографія

Положинський Сашко Євгенович, народився 28 травня 1972 року в місті Луцьк. Він навчався в Луцькій школі №15. Сашко отримав вищу економічну освіту. Олександр закінчив економічний факультет Луцького технічного університету за спеціальністю економіка підприємства а також військовий інтернат у місті Львів. Навчаючись саме в цьому інтернаті Сашко отримав своє перше прізвисько серед однолітків – Коміс. Це походило від інтернатно-військового комісар. На перших курсах університету майбутня зірка шоубізнесу постійно погано вчилась. Ситуація помінялась на 3му курсі коли Положинський став відмінником та почав брати участь в КВН.

Сашко Положинський

Початок кар’єри Тартака та

Сашка Положинського

1996 року Олександр дізнався про фестиваль Червона Рута. Для участі в даному конкурсі потрібно було мати власний гурт, три пісні та подати заявку на конкурс. Гурту не було, однак була назва та 4 пісні. Згодом найшлись інші учасники для новоствореного гурту Лучан під назвою ТАРТАК. Олександр став його лідером пишучи більшість пісень.

Для того щоб ознайомитись більше із персоною Сашка Положинського, дивіться відео яке подано вище. Якщо ви любите українську музику, то незабудьте звернути увагу на інших відомих українців таких як Олег Фагот Михайлюта, Женя Галич, Андрій Хливнюк та інші. В кожному з цих блог постів, ви знайдете коротеньку текстову інформацію та більш обширне відео, яке дозволить взнати вам про людину трохи більше аніж ви знали раніше. Даний матеріал, та інші подібні матеріали були створені спеціально для каналу ТОП 5 UA.

Facebook Comments
До того як стати популярним | Сашко Положинський гурт “ТАРТАК”
Догори