До того як стати популярним | Олег Фагот Михайлюта “гурт ТНМК”

фагот
Олег Фагот Михайлюта
Олег Фагот Михайлюта

Олег Фагот Михайлюта. Хіп Хоп, Музика,

Кіно Фільми, Подорожі Світом та Україна

До того як стати відомим, Олег Фагот Михайлюта навчився заплітати косички коли ще був в дитячому садочку. До того як стати відомим, Олег Михайлюта був учасником трьох музичних гуртів. До того як Олег Михайлюта став відомим, він вивчив французьку мову побившись об заклад із власною подругою.

Олег Фагот Михайлюта

та його біографія

Олег Ігорович Михайлюта народився 27 березня 1974 року в місті Харків. Він є одним із найвидатніших виконавців у жанрі Хіп-Хоп. З самого раннього дитинства він захоплювався музикою та закінчив в рідному місті музичну школу з класом – Фагот. Дану освіту він отримав в Харківські державній консерваторії. Після закінчення данного учбового закладу за ним закріпилось прізвисько Фагот.

Олег Фагот Михайлюта та

початок його кар’єри

Оскільки майбутня зірка росла в сім’ї з невесоким достатком, у вільний від навчання час він підробляв композитором на українському телеканалі Приват ТВ. Незважаючи не те що на той момент йому було всього лиш 20 років, Олег Михайлюта побував у складі таких українських груп як «Казма Казма», «Альфонс де Монфруа», «S.Y.D.». Ну а популярність приходить до співака у віці 22 років коли він стає солістому гурту Танок на Майдані Конго. Окрім активної роботи в групі Олег озвучив декілька рекламних роликів для телебачення. Також він прийняв участь в озвученні всесвітньо популярного фільму Пірати Карибського Моря. Олег Михайлюта отримав роль головного героя – капітана Джека Спарроу.

Дивіться більше у відеоматеріалі, який подано вище. Також звернуть увагу на інформацію про інших популярних людей, таких як Сашко Положинський, Женя Галич, Андрій Хливнюк та інші.  В кожному з матеріалів про цих людей ви зможете знайти коротку текстову інформацію та більш обширне відео де можна дізнатися багато цікавого про ту чи іншу людину. Все це було створено для відеоканалу #top5ua де можна знайти найкраще та найцікавіше рідною українською мовою.

Facebook Comments
До того як стати популярним | Олег Фагот Михайлюта “гурт ТНМК”
Догори