Чудеса Світу. Список невідомих “Чудес Світу”

відомі чудеса світу

Чудеса світу. 7 невідомих архітектурних пам’яток.

Всі ми знаємо про такі чудеса світу, як Колізей, Велика Стіна і Тадж Махал. Проте у світі існують інші архітектурні пам’ятки, про які не знають навіть найзатятіші мандрівники відомі та мало відомі країни світу. Вони дійсно не знають про місця про які піде мова у цьому дописі і які варті нашої з вами уваги.

Давайте ж ознайомимось з поданим нижче списком цих казкових місць. Сьогодні ми з вами обговоримо сім кращих чудес світу про які не знають більшість із людей навколо нас з вами.

чудеса світу

Невідомі чудеса нашої планети

  1. Деревар. Пакистан.
  2. Мечеть Шейха Лютфулли, Іран.
  3. Форт Кумбалгарх, Індія.
  4. Старий міст, Боснія і Герцеговина.
  5. Палац Парламенту, Румунія.
  6. Чанд Баорі, Індія.
  7. Джененська соборна мечеть, Малі.

Деревар. Пакистан.

Це дивовижна будівля квадратної форми та перше із чудес світу, яке була збудовано в 1733 році. Фортеця кладається із сорока бастіонів, які підносяться над Пакистанською пустелею.

Мечеть Шейха Лютфулли.

Видатна памятка архітектури епохи Сефевидів. Дана мечеть будувалась протягом 17 років. Вона незвичайна по ряду причин. Зокрема, у неї немає жодного мінарету.

Форт Кумбалгарх. Індія.

Даний форт оточений унікальною стіною, яка в давнину іменувалась сторожем смерті. ЇЇ протяжність становить 36 км, а ширина в деяких місцях становить 8 метрів.

Старий міст. Боснія і Герцеговина.

Пішохідний міст через річку Неретву в місті Мостар є сучасною копією стародавного моста, повністю знищеного хорватськими бойовиками в 1993 році. Міст є об’єктом всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Палац парламенту, Румунія.

Одна із найзнаменитіших пам’яток Бухареста, одне із чудес світу що було побудоване за часів Соціалістичної Республіки Румунія. Палац вважається найбільшою в світі адміністративною будівлею, найбільшою будівлею парламенту а також найважчою адміністративною будівлею у світі.

Чанд-Баорі, Індія.

Архітектурний комплекс Чанд Баорі розташований в індійському селі Абанері є одним із найглибших та найстаріших східчастих колодязів в світі. Гігантська споруда даного комплексу іде в глибину більш ніж на 30 м. На трьох його стінах в ідеальній симетрії розташовані 3000 сходинок.

Дженненська соборна мечеть, Малі.

Столітня Джененська мечеть найбільша глинисто-насосна будівля у світі. В складі обєкта старого міста Дженні мечеть в 1988 році була включена в список всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Facebook Comments
Чудеса Світу. Список невідомих “Чудес Світу”
Догори