Невідомі назви країн світу

назви країн світу
Додому » Невідомі назви країн світу

Що ви знаєте про назви країн світу?

Давайте згадаємо разом школу та курс географії. Що ви знаєте цей предмет? Пропоную розглянути самі цікаві факти про назви країн світу. Ви в любому випадку знайдете для себе щось цікаве та незвичне з нижче перечисленого списку країн, який було представлено проектом – #top5ua.

 

Назви країн світу

 1. Аргентина

  В той час коли перші іспанські конкістадори відкрили річку Ріо Де Ла Плата, то вона була сповнена срібла. Звідси з’явилась назва країни – Аргентина, від латинського аргентум – срібло.

 2. Бразилія

  Назва країни пов’язана із деревиною, яку у великих кількостях вивозили із Бразилії. Колір цього дерева нагадує розпечене вугілля, а по Португальськи – Brasa якраз і буде вугілля.

 3. Коста Ріка

  Найбільше поширена назва цієї країни пов’язана з Христофором Колумбом та його подорожами. В одному із них він помітив що індіанці на березі носять багато золотих прикрас. З цієї причини за країною закріпилась назва яка із іспанської перекладається як багатий берег.

 4. Камерун

  Подорожуючи по центральній Африці, португальські мореплавці знайшли значну кількість креветок в річці та назвали її Riosh Deush Kamareush, що перекладаэться як рычка креветок. Згодом Kamareush перетворився на Камерун і ця назва закріпилась спочатку за прибережними районами а потім за всією країною.

 5. Ліхтенштейн

  Напевне багатьом хотілося б, щоб в його честь назвали хоча б місто не те що цілу країну. Можна сказати, що в цьому плані австрійському князю Гансу Адаму Ліхтенштейну поталанило. Придбані ним землі стали державою, яка була названа його ім’ям.

 6. Венесуела

  Назву Венесуелі придумав Амеріго Веспуччі. Він побачив що будинки більшості жителів країни побудовані на воді. Він вирішив що країні відмінно підійде назва маленька Венеція. Venesuola з італійського так і перекладається.

 7. Ватикан

  Назва маленької держави в серці Риму походить від назви маленького пагорба, на якому воно і розташоване. Vaticanatio в перекладі із латинської означає передбачення, пророцтво. Власне сам пагорб було надано віщунам, і на ньому можна було отримати пророкування оракула.

 8. Ісландія

  Крижаною країною Ісландію охрестили нормани, які прийшли туди в 9 столітті. Незважаючи на дуже велику кількість льодовиків, Ісландія тепліша чим Гренландія, назва якої перекладається як Зелена Земля.

 9. Іспанія

  Кажуть що Іспанія була названа в честь кроликів. Їх раніше було на узбережжі безліч. Принаймні фінікійське – ishpanien перекладається як берег кроликів.

 10. Нідерланди

  Велика частина території країни знаходиться нижче рівня моря. Слово Нідерланди має значення – низинна земля. Голландія це поширена але невірна назва країни, і вона перекладається точно так само.

Facebook Comments
Невідомі назви країн світу
Догори