добро

Так просто робити Добро

Додому » TOP 5 UA » Так просто робити Добро

 

Добро, як воно є

Click Here!

Ви умієте робити добрі вчинки? Якщо так то ви духовно багата людина і вам можна тільки позаздрити. Ви умієте співпереживати іншим людям та допомагати їм у складній ситуації. А це в наш час значить дуже багато тому, що співпереживати та поділитись останнім можуть виключно одиниці.

Добро, як воно є

Шапокляк та радянський мультфільм

Пам’ятаєте пісню старої бабці Шапокляк з радянського мультфільму, в якому говорилось що роблячи добро то добрі вчинки ви ніколи не прославите себе? Нажаль це правда. В сучасному світі більшу цікавість викликають погані вчинки та негативні емоції, аніж самі звичайні добрі справи. Ваші увазі пропонуються 5 вчинків, які повернуть віру в добро навіть в самих заядлих скептиків:

Це відео покаже, що не все так погано і люди творять добро просто так. Незважаючи, на весь негатив сьогодення, їм просто захотілось це зробити бо у них добре та чуйне серце.

Добро, яке відчув маленький прихильник Джастіна Тімберлейка

Добро, яке відчув маленький прихильник Джастіна Тімберлейка

Якось на концерт відомого американського співака Джастіна Тімберлейка прийшов восьмилітній хлопчик, який страждав на аутизм. Квиток на концерт став для нього справжнім подарунком на день народження. Хлопчик був такий радий потрапити на концерт, що він просто не зміг стримати власні емоції.

Як результат, хлопець цілий час стрибав та повторював: “ Це ж мій день народження! Це ж мій подарунок!”. В цей момент, люди що сиділи перед дитиною підтримали хлопця. Вони почали кричати співаку, щоб він зробив хлопчику приємно та привітав його зі сцени.

Співак почувши крики людей, поговорив з маленьким прихильником а потім із залом у 20 тисяч людей заспівав для маленького фаната святкове привітання! Можна собі лише уявити, яка була реакція дитини на таку увагу від улюбленого виконавця. Це було справжнім святом теплоти та добра, яке огорнуло усіх без вийнятку відвідувачів цього концерту.

Бабця, яка не зважаючи на вік продовжує робити добро

Бабця, яка не зважаючи на вік продовжує робити добро

99 літня бабця Ліліан Вебер з маленького міста Каут даремно часу не витрачає. Одного разу вона почула про страшну ситуацію в країнах Африки а точніше про дітей-сиріт, яким не має чого одягти. Ліліан шиє по одному платтю для цих дітей. На даний момент їй вдалося відправити дітям більш ніж 800 одиниць дитячого одягу. Недавно, волонтери прислали бабці фотографію, на якій африканські діти виражають бабці величезну подяку за добро, яке вона для них зробила.

Добро яке робить Стів Бушемі під час трагедії 11 вересня 2001 року

Стів Бушемі та трагедія 11 вересня 2001 року

Перш ніж зробити успішну кар’єру в Голлівуді, американський актор Стів Бушемі працював пожежником в місті Нью-Йорк. Після терорестичних атак 11 вересня, актор повернувся в департамент пожежної охорони та працював по 12 годин на добу разом з іншими пожежниками міста. Стів робив добро, допомагаючи розбирати залишки торгового центру після жахливої атаки терористів, яка всколихнула світ 11 вересня 2001 року. При цьому, він відмовився давати інтерв’ю, так я робив це не для самореклами.

Командний дух, який творить добро

Командний дух, який творить добро

Дана світлина, в свій час стала однією із самих популярних в мережі інтернет. На ній зображена мічиганька футбольна команда “Декстер” та хлопець із синдромом Дауна. Останньому довірили відкрити вечірню гру, по одній важливій причині.

Діло було в тому, що хлопцеві так подобалася футбольна команда, що він написав листа в спортивний клуб. Прочитавши послання від юнака, керівникам не залишилося нічого окрім як зробити щось добре та запросити відкрити його вечірню гру разом з улюбленою футбольною командою. Всі емоції щастя цього юнака ви можете побачити на його радісному обличчі.

Джонні Депп та 9-ти літня фанатка роблять добро

Джонні Депп та 9-ти літня фанатка

Одного разу популярний американський актор Джонні Депп отримав листа від маленької дівчинки,в якому вона просила Капітана Джека Горобця допомогти органузувати бунт проти вчителів. В свою чергу, Джек не змусив себе чекати. Він відвідав школу в повному обмундируванні, поспілкувався із школярами та закликав їх не бунтувати проти вчителів.

До слова, актор завжди бере з собою костюм Джека Горобця на час подорожі. Це дозволяє йому робити єкспромтні відвідини лікарень, та радувати маленьких дітлахів образом неперевершеного капітана, якого полюбили мільйони людей по всьому світу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Facebook Comments
Догори

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: