Що таке сенс людського життя ?

сенс людського життя зміст життя
Додому » Що таке сенс людського життя ?

В чому полягає сенс людського життя ?

Ідея для цього поста досить дискусійна і вона сиділа в моїй голові вже досить давно. Чому ж так ? Як і в кожного другого жителя нашої планети воно виникало в моїй голові вже досить часто і кожен раз я не мав якоїсь однозначної на це відповіді. Реально, якщо стародавні філософи не могли на це відповісти то як я можу. Я проста людина а не якийсь високоосвічений мудрець. Ну так в чому ж полягає сенс людського життя?

По-перше на це запитання немає якоїсь однозначної відповіді. А по-друге, кожну думку яка виникає в твоїй голові можна трактувати по різному в різні часові проміжки. І визначити в чому полягає сенс нашого життя мені вдалося лише коли мені стукнуло 30. Не буду ставити з себе когось ким я не є але дещо я таки зрозумів. І зараз я з вами поділюся. Я думаю що це визнання серед інших людей. Не буду намагатись відповісти на це запитання повністю але ось в даному аспекті, я думаю зі мною ніхто не посперечається. Давайте зараз розглянемо конкретні приклади, на яких я збираюсь пояснити тему даного поста. І так, давайте ж почнемо шукати сенс нашого життя разом.

Сенс людського життя: 10 наочних прикладів

10) Політика

політика як сенс людського життя

Одним із перших прикладів де ми будемо шукати зміст людського життя буде політика. Мова буде йти суто за Україну тому і люди в даному пості будуть в быльшості українці. Що ж ми маємо зараз? Наша держава готується до виборів 2019 року і кожен з політиканів вже подумки уявляє себе Президентом України. У вересні-жовтні вже навіть був готовий список із політиків-аферистів які будуть йти в президенти на виборах 2019 року. Чим же вони керуються коли борються за прихильність людей? Звичайно ж це бажання усім догодити та намагання бути кращими. Тут йде в хід засівання гречкою серед пенсіонерів, і купівля голосів за пару сотень гривень та багато чого іншого. Такими методами славиться Тимошенчиха, головний радиКал країни Ляшко, риги та багато іншої швалі. Вони всі хочуть довести нам що вони кращі, але як на мене то це виходить в дану хвилину виключно чинного президента Петра Порошенка за якого я і буду голосувати на найближчих виборах 2019 року. Що він зробив конкретно для країни? Ок. Тримайте коротенькі тези по цьому питанню.

  • Церква вийшла з під контролю РПЦ (російське ФСБ)

  • Безвіз із Євросоюзом та іншими розвинутими країнами

  • Антимоскальська коаліція як сенс нашого життя

  • Небувалий розвиток української армії

9) Спорт

Немає жодних сумнівів, що сенс людського життя можна шукати і в спорті. Він є тут в повній мірі як і в будь яких інших видах нашої діяльності. Давайте для прикладу розглянемо такий вид спорту як бокс. Ми тут займаємо лідируючі позиції через таких людей як Олександр Усик, Василь Ломаченко та Олександр Гвоздик.

спорт сенс людського життя

Дані бійці все життя тренувались та доводили усім, що вони найкращі. Усик до прикладу ефектно розібрався з своїм останнім суперником з Англії – Тоні Белью. Він виграв нокаутом та захистив свої титули. Усик є абсолютним чемпіоном світу у крузервейті і з вірогідністю 99,9% цієї весни перейде в суперважку вагу щоб там доводити що він є найкращим та здобувати обговорюване нами визнання у ше більшої кількості людей. Саша Гвоздик також є яскравим представником цього виду діяльності і він це довів вигравши поєдинок в Адоніса Стівенсона і став володарем поясу за версією WBC. Останнім чемпіоном є Василь Ломаченко. Він є самим розкрученим із вишеназваних боксерів так як автивно веде власні соцмережі та просуває власний бренд серед прихильників.

8) Гумор, який змушує українців сміятися

Лідерами в цій галузі на теренах України є без жодних сумнівів 95 Квартал та їхній кервник Володимир Зеленський. Починав Зеленський і Ко ще в часи КВНУ під керівництвом Олександра Маслякова. Я і сам колись був фанатом цієї передачі і з радістю дивився за іграми в яких брав участь 95 квартал.

гумор як сенс нашого життя

З часом це все неймовірно розвивалося і 95 Квартал став чимось більшим за просту команду КВН. Хороший гумор в нашій країні (як і в будь якій іншій) ціниться досить високо і маючи неймовірні організаторські здібності Вова Зеленський підняв власний проект просто до недосяжних висот. Учасники кварталу дають концерти по всьому світу, знімають кіно та мультфільми та ведуть такі телешоу як “Ліга Сміху” або “Розсміши Коміка”. По моєму хлопці з кварталу однозначно знайшли сенс людського життя раз їм вдалося так піднятися із нікому невідомих людей в мегазірок українського шоу-бізнесу.

7) Література

Досить швидко літаратура розвивається на території нашої держави. В даний момент є досить багато письменників та поетів “нової хвилі”. До них я можу віднести Сергія Жадана, Любка Дереша, Оксану Забужко, Тараса Прохасько та Ліну Костенко. Всі ці творчі люди на протязі цілого життя доводили власними віршами та прозою що саме вони варті уваги, саме до них треба прислухатися, саме їхні книжки варто купувати в книжкових магазинах.

література як сенс нашого життя

Хотілося б розглянути наприклад першого кандидата – Сергія Жадана. Він отримав численні літературні премії. Сергій написав багато скравих книжок які були перекладені більш ніж на 15 мов світу. Це говорить про його популярність як в Україні так і за її межами. Респект цій людині і за те, що вона активно педтримує волонтерську діяльність на Донбасі.

6) Технології, як сенс людського життя

Українці є технологічно підкованими людьми. Не даремно наші фрілансери так високо ціняться за кордоном. Багато іноземних компаній інвестують в Україну так як ціни на послуги спеціалістів тут значно нижчі аніж за кордоном. Також час від часу в нас створюються круті стартапи які збирають мільйони завантажень в Google Play та iTunes. Давайте розглянемо це на прикладі додатку Німзес який завоював неймовірну популярність завдяки цікавій ідеї та ефективній маркетинговій компанії. Розробники Nimses постійно доводили що їхній додаток найкращий добавляючи в нього нові фішки та цікаві можливості. Я сам користуюся цим додатком вже більше ніж пів року і повністю ним здоволений. Зареєструватись в Німзес ви можете без жодних проблем по відсканувавши мій QR код поданий нижче.

німзес top5ua сенс людського життя

5) Музика

Ну а далі у нашому списку продовжують боротись за прихильність людей музиканти різних стилів та напрямків. Історії успіху багатьох музикантів дійсно доводять що вони кращі в даній сфері. Взяти хоча б суперпопулярних Океан Ельзи, Onuka, Івана Дорна, Время и Стекло, Олега Вінника та TheHardkiss. Історія кожного із цих музикантів по своєму захоплює і деякі навіть заслуговують на те, щоб з них пізніше написали книгу, яку потім можна було б вільно купити в будь якій з книгарень України. Слухаючи музику цих співаків багато хто розуміє що це і є сенс людського життя. Він полягає в тому, щоб прикувати до себе увагу та здобути прихильність максимально великої аудиторії людей.

4) Кінематограф

сенс людського життя це кінематограф

Всі любляться дивитись кіно. Немає жодних сумнівів що це подобається як американцям так і японцям, як мексиканцям та і українцям. То що там у нас в кінематографі? За останній час у нас було випущено досить багато якісних фільмів та мультиків, що без жодних сумнівів варті уваги як в Україні так і далеко за її межами. Взяти хоча б недавній хіт українського виробництва під назвою “Сторожова Застава”. Це якісно зроблений український-фільм фентезі. Він був створений режисером Юрієм Ковальовим по мотивах одноіменної книжки Володимира Рутківського. Це був колоритний фільм, подивившись який у мене було враження що це було знято у Голлівуді. Актори ж тут по великому рахунку невідомі але в епізоді тут знявся відомий хіп-хоп виконавець Олег Фагот Михайлюта.

кіно правило бою сенс людського життя

Ще одним яскравим фільмом стала спортивна драма українського виробництва “Правило Бою”. Цей фільм став кінодебютом для декількох відомих українців серед яких рок-музикант Женя Галич. Хтось може сказати, що кожен повинен робити власну справу але я думаю що Жені Галичу та Олегу Махайлюті немає чого доводити в музиці. Всі люди і так знають про їх високий рівень. Тому я радий, що вони пробують себе в кінематографі і як людина, що бачила вищеназвані фільми можу сказати, що в них це вийшло досить круто.

3) Онлайн-Бізнес

онлайн бізнес як сенс людського життя

Коли я пишу про дану рубрику то одним із перших мені на думку потрапляє досить відомий в окремих кругах українець Орест Зуб. Він є онлайн-підприємцем, блогером, письменником та мандрівником. Про цього я взнав досить давно і з тих пір слідкую за ним в соцмережах та уважно читаю його блог openmind, так як там досить часто трапляється досить корисна інформація.

Іще одним яскравим представником онлайн-підприємницької діяльності є Богдан Логвиненко. Він також є мандрівником та досить популярним блогером як в Україні та і за її межами. Натхнення для власних книг він брав під час власних подорожей по світу. Книгу про яку йде мова він назвав “Перехожі”. Дуже рекомендую для прочитання. О так, чуть не забув. Він також є автором проекту Ukraїner, метою якого є показати нашу країну у всій своїй красі. От де сенс людського життя. Він є у вільному пересуванні по світу!

2) Шоу-Бізнес

В даній галузі наша країна також багата різноманітними талантами. До них я сміло можу віднести таких людей як Сергій Притула та Олександр Педан. Двоє з цих хлопців починали свій шлях з камеді-клабу. Педан останнім часом міцно закріпився як YouTube та Instagram блогер. Сергій Притула в свою чергу більш різностороння особистість. Він є ведучим різноманітних телешоу та волонтером, який стабільно підтримує українських військових на сході. Сергій постійно возить туди все що потрібно в армії: їжу, одяг, медикаменти та зброю. Все це він збирає на пожертви небайдужих людей по всьому світу. Можу сказати одне, честь і хвала таким людям як Притула. Він є одним із небагатьох людей із Шоу-Бізнесу, яким я щиро симпатизую. Серед інших людей погляди яких я поділяю, можу віднести Сашка Положинського, Андрія Хливнюка та покійного Андрія Кузьменка.

1) Відеоблогінг

Незвична рубрика але вона є яскравим прикладом, де визнання серед людей є фактично усім. Воно робить тебе успішним та з часом дає можливість заробляти непогані гроші. Тут хотілося б навести декілька прикладів. Першим є розважальний канал ВАТА ТВ. Що ж він собою являє? Він є проектом українського журналіста Віктора Литовченка, який у його створенні найшов сенс людського життя. Сенс власного життя і це бляха дуже круто! ВАТА ТВ це сатирична програма, яка висміює Росію та все, що з нею повязано. Всі сценки приправлені заядлою долею гумору від народного блогера Віктора Литовченка. Дуже рекомендую ознайомитись з даним проектом так як він реально вартий вашої уваги. Ну і ще одним кандидатом в даній рубриці буде мій власний проект на Ютуб #top5ua. На моєму каналі вже більше 50 роликів та 250,000 переглядів. Тут я постійно викладаю цікаві сценки з життя, які будуть цікаві передусім українцям. Якщо ви ще не підписані на цей проект то буду дуже радий вашій підписці та якщо ви порекомендуєте мій проект друзям та знайомим.

сенс людського життя це top5ua

Facebook Comments
Що таке сенс людського життя ?
Догори