Невідомі церковні релігії

церковні релігії

Церковні релігії, які обов’язково вас здивують

Релігія в нашому розумінні є синонімом до Християнства. Ми часто думаємо про церкви, як про місця поклоніння Християн. Це відбувається навіть тоді, коли церкви не належать до будь яких християнських конфесій. Ми просто звикли ставити знак дорівнює між словами Християнство та релігія. Але в світі існують церковні релігії, які не піддаються логіці звичайного християнина, мусульманина або іудея.

Церковні релігії нового часу

  • Церковні релігії великого Дієго Марадони
  • Церква “новітнього чувака” на розслабоні
  • Церква “Вікка”
  • Вірування в Джесуса або новітні церковні релігії
  • Місіонерська церква копімізму
  • Церква святого канабісу
  • Новітні технологічні розробки або релігія літаючого монстра з спагетті
  • Перша церква за права тварин
  • Церковна релігія евтаназії
  • Церква Бейїзму або церковні релігії нового часу

Ці не християнські церковні релігії спрямовані для того, щоб прославляти інших богів або людей. Деколи вони навіть не прославляють абсолютно нікого та нічого. Уявіть, що в світі буває і таке! Релігія, що нікого не прославляє. Деякі з даних церков мають персональні релігійні книги та читання і спеціальних людей, які виголошують промови на їхніх зібраннях.

релігії Дієго Марадони

10) Церковні релігії Дієго Марадони

Всесвітньо відомий футболіст Дієго Марадона є об’єктом поклоніння в Аргентині. В цій країні він рахується як бог. Люди на повному серйозі поклоняються цій людині. Сама церква базується в Аргентині але має більш ніж 500,000 послідовників по всьому світу. Уявіть собі, якщо взяти по населенню українські міста до прикладу Чернігів (населення 290 тис.) і Луцьк (населення 211 тис) то виходить що ці два українських міста повністю будуть поклонятись Марадоні! Еквівалент до Різдва та Нового Року є 30 жовтня, день народження Марадони. Для відрахунку власного календаря вони взяли рік народження Дієго Марадони 1960. На даний момент ми маємо 58 рік. Для того щоб вступити в їхню церкву нові учасники повинні забити гол лівою ногою, як Марадона зробив в 1986 році на футбольному кубку світу. Тільки тоді їх приймають в лави релігії Дієго Марадони.

церковні релігії

9) Церква новітнього чувака на розслабоні

Наступною в категорії новітні церковні релігії виступає Церква новітнього чувака на розслабоні. Дана релігія була заснована на давньокитайському філософському вченні Таоізм. Догма цієї філософії проста як світ: “Життя коротке, тому розслабся”. Послідовником цієї релігії може бути будь хто. Неважливо чи ти багата людина чи бідна. Тут приймають усіх. Послідовникам цієї релігії пропонується проживати власне життя не напружуючись. Щоб було зрозуміліше, їм постійно говорять: “Не бери дурного в голову а тяжкого в руки”. Усіх членів цієї релігії називають “чувак”. Словом “чувак” називають усіх, незалежно від того яка в учасника стать. Чуваки не мусово вірять в існування Бога. Тому вони не концентрують власну увагу на цьому питанні. Їхня церква була створена для людей, яким не вдалося знайти справжньої цінності в усіх інших релігіях.

церковні релігії

8) Окультна релігія Вікка

Контроверсійні церковні релігії включають в себе нове вірування під назвою Вікка. Дане вірування є таким по очевидним причинам. Воно являє собою змішування відьмацтва і магії. Також це децентралізована релігія, яка дозволяє учасникам проводити зібрання окремо та формувати так звані ковени. Даний термін зустрічався в таких видовищних фільмах як “Інший Світ”, де велася мова про вампірів та перевертнів. В цій релігії все дуже схоже. Вампірів та вурдалаків правда немає, але все одно вона докорінно відрізняється від усіх відомих нам вірувань. Церква та школа Вікка були винайдені в 1968 році. В 1972 році Віка офіційно стала релігією в 1972 році. Членам даного окультного вірування дозволяють робити все що завгодно, лише щоб їхні дії не шкодили іншим членам Вікка.

Читати більше:

Вірування в Джесуса

7) Вірування в Джесуса або новітні церковні релігії

Послідовники цього культу вірять що співак Кенні Уест є богом врятує весь світ. Назва цієї церкви пішла від клички Кенні “Джесус”. Уявіть собі заради сміху, якби ми поклонялися якому співаку типу Сашка Положинського або Жені Галича? Це реально смішно, хоча проти музики цих людей я нічого не маю та сам постійно слухаю її. Була б реально паніка, якби в Україні хтось створив подібну церкву для Віктора Павліка, Павла Зіброва чи Олега Винника. Я думаю в такій церкві були б сотні прихильників по всій неньці Україні. Якщо повернутись до особи Кенні Уеста, то він сам не хоче себе пов’язувати з цими душевнохворими людьми. Розуміє ж, що все це повна маячня та не йде ні на який контакт з головними проповідниками цього шоубізнесового культу.

церковні релігії

6) Місіонерська церква копімізму

Місіонерська церква копімізму доводить що сьогодні є церковні релігії що ніяк не пов’язані з поклонінням Богу. Дана релігія була створена шведським прихильником штучного інтелекту та новітніх технологічних розробок Ісааком Герсоном. Цей дивак вірив, що ділитися файлами це акт поваги із сторони власника. Поділ файлами вівся в незалежності на будь які авторські права. Це свого роду спосіб сказати власнику “дякую”. Герсон вважав, що люди повинні бути вдячні що хтось взагалі захотів поділитися їхніми файлами, а не проводити розбірки в судах за оригінальне право власності. Головною догмою копімізму є те, що будь-яка інформація належить всім без винятку. Мабуть цим і керуються пірати, коли зламують захист ігор та роблять записи того, чи іншого фільму в кінотеатрі.

Церква святого канабісу

5) Церква святого канабісу

Канабіс це рослина покуривши яку тобі стає весело та добре. А церква канабісу це місце де збираються любителі подиміти цією рослиною. В сполучених штатах Америки є щонайменше три таких місця, де збираються любителі цієї рослини. Вони знаходяться в штатах Колорадо, Індіана та Мічиган. Члени культу канабісу з штату Мічиган називають себе, “ті що піднімаються над іншими”. В чому причина? Все дуже просто. Шляхом того, що вони постійно курять травичку і знаходяться під кайфом. Все це дозволяє їм називати себе такою чудною кличкою. Церква дозволяє приймати пожертви на підтримку інших членів цього дивного культу. Церковні релігії на кшталт цієї не вірять в Бога та дозволяють власним учасникам також приєднатися до інших релігій. Це є досить цікавим рішенням, що знайшло прихильників по території всієї Америки.

Читати більше:

церковні релігії

4) Церква літаючого монстра із спагетті

Як не дивно, але учасники церкви поклоніння Літаючому Монстру із Спагетті поклоняються йому ж. Девізом їхньої релігії є: “Доторкніться до невідомого”. Даний літаючий монстр зображений у вигляді величезних кусків спагетті, двох фрикадельок та великих очей. З вигляду це дійсно надприродна сила , якій чомусь поклоняються багато людей. Ну не дива? Послідовники цієї релігії називають себе пастафаріанцями, та вірять що їх локшинний монстр створив всесвіт. Скоріше за все він зробив це коли був п’яним, тому що як ми бачимо світ не є ідеальним. Пастафаріанці кажуть, що першими членами їхньої церкви були звичайні пірати. Одним з головних переконань цієї церкви, є те що всі мусять мирно жити та співіснувати з іншими людьми, без жодних втручань в їхнє приватне життя. Отакі от чудернацькі церковні релігії, де поклоняються локшині та фрикааделькам.

церковні релігії

3) Перша церква за права тварин

Перша церква за права тварин була створена Діаною Белейс та Ройалом Діксоном. Вони провели перше зібрання в 13 березня 1921 року в місті Нью Йорк. Дане релігійне зібрання відвідали більш ніж 300 людей. Вони пропагували права тварин і стверджували наступні речі. “Усі тварини мають право на життя як і люди. Це незважаючи навіть на те, чи тварини небезпечні або ж це домашні тварини. Абсолютно усі вони мають право жити. Церква повинна була збиратись кожної неділі о 3 й дня. В Нью Йорку ці години називались як “години обслуговування”. Під час цих зборів членів так званого “культу тварин” навчали як правильно поводитись з ними та поважати їх природні потреби. Дана церква визнавала Християнську Біблію як релігійну книжку, але вона була сфокусована на розділах де йшлося про права тварин.

релігія евтаназії

2) Церковна релігія евтаназії

Деколи церковні релігії доходять в своїх цінностях та предметах обожнювання до справжнього абсурду. Хоча даний релігійний культ більше не існує, але Церква Евтаназії вірила що людство повинне регулювати власну народжуваність. Воно повинно зменшувати цей показник, щоб врятувати всесвіт від лиха яке його очікує. Якщо коротко і ясно то головна догма цього вірування формується в наступних словах. “Убий себе – врятуй світ”. Тобто її учасники пропонували кожному з членів просто вбити себе та образно кажучи стати фільмом без сиквелу. Дана церква підтримувала канібалізм, аборти та самовбивства. Учасники цього культу твердили, що люди відповідальні за всі природні негаразди, які мають місце на планеті Земля. І з цього випливає, що ми повинні зменшити власну кількість щоб врятувати світ від інших природних катаклізмів.

Церква Бейїзму або церковні релігії нового часу

1) Церква Бейїзму або церковні релігії нового часу

Бейізм це ще один релігійний культ, який поклоняється співачці. Цього разу це Бейонсе Ноулз. Дана релігія навіть має свою власну церкву, яка носить ім’я “Національна церква Бей”. Як і у випадку з Кенні Вестом, це дурість. З таким же успіхом в Україні можна було зробити церкву Андрія Хливнюка або Ірини Білик. Але ні, тут все серйозно і кожен сходить з розуму як хоче. Хтось може прийняти дану релігію як розваги а хтось як цілком серйозні речі. Послідовники цієї чудної релігії не вважають співачку божеством. Проте, вони вважають що вона знаходиться в статусі дуже близькому до божественного. Вони кличуть її не інкаше як “Мати Бей” та мають власну релігійну книгу, яку читають на зібраннях Церкви Святої Бей.

Facebook Comments
Невідомі церковні релігії
Догори