Надзвичайний стан в Україні та його наслідки

надзвичайний стан в україні

Надзвичайний стан в Україні (листопад 2018)

Вчора увечері, український інфопростір сколихнула новина про можливість уведення надзвичайного стану на території України. Причиною цьому став конфлікт який стався в азовському морі через напад росіян на українські кораблі. На даний момент уже вивісили список із українських моряків, яких було незаконно взято у полон та доправлено на територію окуповного росіянами Кримського півострова. Але що ж таке являє цей надзвичайний стан ? Остаточні його положення поки не ухвалили, але я пропоную вам розглянути чим же він грозитb, окрім теоритечного відтермінування президентських виборів 2019 року, для пересічних українців.

10 основних пунктів надзвичайного стану

10) Трудова повинність громадян

9) Відчуження майна

8) Перехід підприємств на “воєнні рейки”

7) Комендантська година

6) Заборона мітингів

5) Заборона партій

4) Цензура ЗМІ

3) Заборона торгівлі зброєю та алкоголем

2) Евакуація населення

1) Забезпечення їжею та медикаментами

надзвичайний стан в україні

10) Трудова повинність працездатних громадян

В разі якщо ви володієте навичками, які будуть корисні для забезпечення безпеки українського народу, будьте готові виконувати ту чи іншу роботу. До прикладу ви володієте знаннями в глузі оборони або звязку. В разі надзвичайного стану до вас цілком можуть звернутись із наказом виконувати дану роботу. Є й інші варіанти, але я обрав найпростіший для вашого розуміння усієї ситуації.

9) Відчуження майна

В разі уведення надзвичайного стану, ваше майно може бути вилучено або відчужено на потреби армії. Це може стосуватись як вашого автомобіля так і до прикладу приміщень. Усе залежить від ситуації та тих чи інших вказівок із сторони керівництва армії.

8) Використання підприємств для оборони українського народу

Давайте уявимо ситуцію. Ви володієте заводом із вироблення техніки, до прикладу холодильників або пральних машин. Коли законом України буде уведено надзвичайний стан то ваше підприємство цілком може бути переведено у воєнну сферу і ви почнете виробляти набої для армії або інші потрібні для оборони розхідні матеріали.

7) Запровадження комендантської години у разі уведення надзвичайного стану.

Даний пункт є чимось незвичним і ви скоріше за все бачили це лише в кіно або серіалах. Я зараз говорю про молодь, бо не знаю напевно про старших людей. Так от, в Україні може цілком бути уведена комендантська година. Така річ є реальна в ЛНР та ДНР, і цілком реально що вона може бути уведена в Україні. Готуйтесь до того, що після 10ї чи 11ї години по вулицям міста не можна буде пересуватись.

6) Заборона проведення мітингів.

Даний пункт стосується заборони проведення мирних зборів, демонстрацій та різноманітних мітингів. Не можу сказати що це погано, тому що особисто мені надоїли постійні мітинги які проводяться Тимошенко, Ляшко або іншими, якби це культурніше виразитись, політиканами та популістами. Що не день, вмикаєш ТВ і мітинг то за одне, то за друге а на фоні стоять подібні ляшківці, тимошенківці чи ахметівці. Взяти хоча б сьогоднішню ситуацію, коли в деяких регіонах роблять мітинги власники машин на євробляхах.

5) Заборона партій, які загрожують суверенітету України.

Оцей пункт я б увів давно. Реально, усякі приховані та замасковані варіанти “Партії Регіонів” я б прибрав уже сто років тому. Слава Богу що кумоністів заборонили і було б дуже добре якби всякі “Опоблоки” також постигла та ж сама участь. Але як я і говорив, все залежить від ситуації.

4) Цензура ЗМІ.

Даний пункт стосується цензури засобів масової інформації та вилучення у них обладнання на потреби армії. Даний пункт я підтримую двома руками і на повному серйозі рахую, що такі телеканали як Україна, Інтер, 1+1 та багато інших давно потрібно заборонити. Вони є засобами впливу та служать виключно власникам олігархам.

3) Заборона торгівлі зброєю та алкоголем.

Я сам п’ю досить рідко, але заборона на продаж алкоголю була б по меншій мері несправедливою. Ситуація звичайно може дуже круто загостритись, але зараз я собі це дуже слабо уявляю. Щодо зброї, то думаю що людям з ліцензією та й узагалі кожному дорослому буде корисно мати дома щось, що може захистити тебе та твою сімю у разі загострення ситуації та не дай боже оголошення війни.

2) Евакуація населення.

Евакуація населення, це ще один наслідок до якого може привести надзвичайний стан у нашій багатостраждальній Україні. Реально, можна одного разу прокинутись десь у Рівному або Києві і військові в один момент будуть евакуювати тебе десь за місто або на будь яку іншу територію в межах України. Це один із самих сумних сценаріїв, тому навіть не хочу думати що це коли небудь стане реальністю.

1 ) Нормоване забезпечення продуктами харчування.

Не менш негативний сценарій, який не несе нічого хорошого дня нас. Особисто я про війну чув лише з телевізора а тут можливий сценарій, коли ти повністю зможеш відчути це на собі. Людям буде видаватись добова норма продуктів харчування та медикаментів. Дуже схоже до того, що було в період Другої Світової Війни.  Є ймовірність того, що вся Україна на декілька місяців перетвориться в територію ЛНР та ДНР. Звичайно, не дай Боже та хай все вирішиться з найменшою шкодою для народу але потрібно бути готовим до усього.

Facebook Comments
Надзвичайний стан в Україні та його наслідки
Догори