Чому терористи ненавидять нас ?

терористи

10 причин чому терористи ненавидять нас

Не має значення як терористи з угрупування Аль-Каїда або Ісламське національна держава ставляться до навколишнього світу. Їхні дії всеодно будуть засуджуватися усим цивілізованим суспільством. Коли група людей ненавидить вас так сильно, то постає питання чому? Що стало неймовірною причиною такої ненависті? Чому терористи ненавидять увесь цивілізований світ?

Ненависть терористів до усього прогресивного людства

Одним з багатьох запитань, як же вони оцінюють нас. Що вони хочуть досягти своїми протиправними діями? Ці запитання собі задають усі люди які так чи інакше стикалися але стикалися з такими людьми як терористи. Але відповіді всеодно не отримували, тому що відповідати було нікому. Проте, якщо розібратися то це стає явним. Маючи певні знання, мотиви таких людей як терористи стають цілком очевидними. Це є великим плюсом в боротьбі з ІГІЛ та Аль Каїдою.

10) Угода Сайкса-Піко

Угода Сайкса-Піко

В пропагандистському відео, Ісламська Держава постає у вигляді “кінця угоди Сайкса-Піко”. Для терориста з ІГІЛ або Аль Каїди ці слова є надважливими. А більшість із нас навіть не усвідомлюють, що ж це таке. Угода Сайкса-Піко була підписана в 1916 році після розпаду Османської імперії. Коли даної імперії нестало, то Західні сили стали турбуватись про те що може трапитись на території колишньої Османської імперії. Тому вони створили угоду Сайкса-Піко та поділили дану територію між такими країнами як Англія, Франція та Россія. При цьому, вони встановили там керівників які були повністю підвладні західним силам. Ця угода була протиправною та незаконною. Тільки російським більшовикам вдалося донести про неї інформацію до усього світу. Навіть після того, як вона була розкрита, Захід все ще продовжував контролювати території східних країн.

9) Лялькові лідери на Близькому Сході.

Лялькові лідери на Близькому Сході

Терористи з Ісламської держави вірять, що угода Сайкса Піко ніколи не завершувалась. Угода діє і по теперішній час, якщо не на папері то в головах людей це точно. Західні країни встановили лялькових лідерів на тероторії близького сходу. Терористи вірять, що це задля того щоб Східні країни не мали всієї повноти влади. Це досить популярна теорія. Якщо говорити про Америку, то вона точно встановила лялькових лідерів в таких країнах як Афганістан та Ірак. Терористи Ісламської країни вбили президента Єгипту за те, що він підтримував Ізраїль. Він був замінений на Мубарака, ідеї якого ще більш різнилися з ідеями Ісламської країни. Алькаїда та ІГІЛ вірять, що їм доведеться зтерти США з політичної карти світу, якщо вони і далі будуть намагатись вводити власні порядки в країнах Близького Сходу.

8) Держава Ізраїль

Держава Ізраїль

14 травня 1948 року на політичній карті світу виникла такак нова країна як Ізраїль. Європейці не намагались вплинути на країни Близького Сходу будучи на відстані. Зараз в них виникла можливість контролювати дану територію будучи всередині її. “Створення такої країни як Ізраїль є одним із найстрашніших злочинів усіх часів”. Так говорив Усама Бін Ладен після атак на Америку які відбулися 11 вересня. Цими словами, він намагався виправдатись за злочини скоєні в США. Згідно з його слів, Палестина була під воєнною окупацією з того дня, коли Ізраїль був створений. Він говорив переважно про трагедію в Кані, під час якої загинуло 106 цивільних осіб. Всі вони були вбиті Ізраїльськими бойовиками. Кров повинна бути змита та відплата повинна бути рівносильна. Дані слова означали те, що США також були під прицілом в терористів. Адже ні в кого не було жодних сумнівів в підтримці Ізраїлю керваниками США.

7) Шаріат

Шаріат

Саїд Ібрахім Кутб мав неабиякий вплив на тероризм Ісламської країни. Він був філософом який наполягав на суворому та буквальному читанні Корану та закону Шаріату. Кутб написав, що західне суспільство досягло “рівня справжніх кровожерливих тварин”. Різноманітні релігійні переконання стали чинниками для того, щоб в суспільстві людей виникла сексуальна вульгарність та наркоманія. Ця культура “вседозволеності” згідно з переконаннями філософа поширювалась на країни сходу. Дана “культура” була абсолютним злом, яке було потрібно викоренити. Він закликав ліквідувати її на підступах до кожної з країн сходу. На його думку людство яке керується такими “західними ціннностями” повинно бути повністю ліквідоване та стерте з лиця нашої планети.

6) Військові вторгнення на близький Схід

терористи

“Чому ми боремося проти вас?” Так підписав свій лист Осама Бін Ладен до Американського народу. “Відповідь дуже проста: тому що ви самі нападаєте на нас і продовжуєте вбивати наших рідних та близьких”. Частково Бін Ладен говорив про підтримку Ізраїлю урядом Америки. Також він мав на увазі прямі вторгнення солдат західного світу на територію країн Близького Сходу. Він назвав битву в Могадишо, як один із прикладів вторгнення країн заходу. США гордо та з впевненістю зайшло в маленьку бідну країну Сомалі. Кількість її воїнів сягала більш ніж 28,000 тисяч людей. Бін Ладен сказав про дану битву. Метою цієї воєнної інтервенції, було залякати мусульманський світ та показати,що Американське керівництво може робити будь що та будь де.

Читати Більше:

Що таке сенс людського життя ?

Де завантажити Інстаграм додатки ?

Зомбі ігри на андроід смартфони

5) Санкції проти країн близького сходу

терористи

Пряма інтервенція в Ісламські країни не єдина річ яка запалює серця терористів гнівом до усього цивілізованого суспільства. Також мирні дії несуть такий же посил. Взяти наприклад санкції країн заходу, відносно до країн Близького сходу. Невдовзі, перед 11 вересня, Осама Бін Ладен сказав що санкції Сполучених Штатів Америки це яскравий доказ існування так званого американського імперіалізму. Америка змусила голодувати мусульман Іраку. За підрахунками Усами, більш ніж півтора мільйони дітей були заморені голодом через дію Американських санкцій. “Зараз, коли 3,000 людей померло, то західний світ пізнав що таке справжній гнів мусульманського воїна”. В своїх подальших публічних висловлюваннях він продовжував критикувати та погрожувати Сполученим Штатам Америки.

4) Критика Ісламу від західних країн

терористи

Як сказали послідовники Аль Каїди, святий Аллах і його пророк заохочують мусульман боротися за збереження традиційних цінностей мусульманського світу. Це може бути досить огидною ідеєю, але для людей які оточені ісламським екстремізмом, віра в те що богохульники мусять страждати прививається фактичного із самого іхнього народження. Це абсолютно звичайна річ для них уже з самого юного віку. Здається, це огидна ідея для нас, але для людей, оточених ісламським екстремізмом, думка про те, що богохульники мусять страждати, прищеплюються в дуже молодому віці. Після кінофільму про безневинність Ісламу, маленькі діти що протестували в Пакистані були помічені із такими вигуками “Покарайте богухульників! Прикрийте веб сайт із богохульницьким кінофільмом!”. І як ми можемо бачити з минулих років, такі погрози не залишаються пустими словами. Вони як правило несуть в собі небезпеку. Такі неприємні інциденти як із Шарлі Ебдо тримають весь західний світ у страсі. Вони не дозволяють жартувати та сміятися з прихильників пророка Мухаммеда.

3) Пропагування боротьби проти Ісламу

терористи

Досить тяжко розібратися, що ж є основною метою терористів. Що саме вони намагаються досягти.Світ за який вони борються є ілюзією. Чому? Та тому що вони хочуть зробити весь світ під керівництвом одного уряду, який слідує священник законам Шаріату. Це абсурдна фантазія, не більше та не менше. Для батьох терористів, це не тільки боротьба за власну мету. Це також боротьба із самим собою. Багато із них страждають у вічній боротьбі за священний Іслам, навіть якщо це вічна боротьба яку просто не можна виграти. Вмерти в цій священній боротьбі є честю для прихильників Ісламу. Дана війна включає знищення цивільного населення, які за віруваннями терористів не є безневиними. Осама Бін Ладен заохочував вбивства циільних людей н засадах демократії. “Американське населення має право щоб відмовитися від політики власного керівництва. Але вони не роблять цього. Тому, поки їхні податки ідуть на боротьбу із нами, то вони як і військові не заслуговують жалю”.

2) Приносити Апокаліпсис

терористи

Не всі терористи вірять в те, що війну не можна виграти. Для багатьох із них, а особливо для послідовників Ісламської країни, війна проти Америки являється вічною боротьбою за незалежність. Терористи бачать себе не тільки як тими людьми, що борються із імперією. Вони бачать себе як частиною благословення, що буде тривати до кінця віків. Ісламська держава зробила головною метою те, щоб контролювати місто Дабік. Це було зроблено не через його стратегічну цінність а через те, що дане місто зявляється в стародавньому Ісламському пророцтві. Мухамед одного разу сказав “Остання година не прийде до того часу, поки Римляни не прибудуть до Дабіка і армія створена з найкращих людей планети не зустріне їх. Ісламська країна намагається якомога швидше наблизити цю годину до реальності.

терористи

1) Терористи залякують цивілізований світ

З поміж усіх цих причин, терористи бажають залякати нас. Вони хочуть, щоб ми постійно відчували страх. Їхня боротьба проти західного світу визначена законами Шаріату – око за око. Осама Бін Ладен одного разу сказав. “Хто зруйнував наші міста та селища, дає нам священне право зруйнувати його міста та селища”. Навіть якщо такі погрози не вдасться виконати, то вони всеодно будуть раді щоб найбільше нашкодити цивілізованому суспільству. Один із терористів, що намагався розбомбити в 1993 році Світовий Торговий Центр одного разу сказав “Я намагався деморалізувати ворогів Аллаха. Це було основною ціллю, щоб знищати основні засади їхнього цивілізованого життя”. Чому ми боїмося слова терорист? Якщо слово терорист означає людину, що бореться за власні права то ми усі терористи. Ми ті люди, які тримають ворогів Ісламу в постійній напрузі та переживаннях за власне життя.

Facebook Comments
Чому терористи ненавидять нас ?
Догори