Кріштіану Роналду

Кріштіану Роналду

10 причин любити Кріштіану Роналду

Футбольний геній, мільярдер, плейбой, філантроп. Чарівне поєднання. І це не персонаж з фантастичних коміксів – це реальна людина. З добрими вчинками і чуйним серцем. Це все сказано про неймовірно талановитого футболіста Кріштіану Роналду.

Кріштіану Роналду – справжня футбольна легенда

Вам пропонується переглянути підбірку з 10 важливих якостей молодого супергероя Кріштіану Роналду ознайомившись з котрою ви неодмінно будете симпатизувати цій людині.

Кріштіану Роналду

10) Кріш регулярно здає кров та плазму

Починаючи з 24 років зірка сучасного футболу є постійним донором крові та плазми. До речі, саме з цієї причини на тілі футболіста немає жодної татуювання: після нанесення тату здавати кров дозволяється тільки через 6-12 місяців. Тому цей багатій ніколи і не наносив татуювання на власне тіло. Він відчуває в собі потребу постійно допомагати людям, і ця допомога приносить йому задоволення.

Кріштіану Роналду

9) Він всерйоз займається благочинністю

Хоч Кріштіану Роналду це і не афішує, але журналістам все одно вдається дізнатися, коли він жертвує величезні суми на операції маленьким фанатам, на відновлення зруйнованих будинків або на спонсорство лікарень. А судячи з регулярних новин у масс-медіа, робить він це так само часто, як і здає кров. Кріш у своїх соцмережах завжди закликає слідувати його прикладу, тому що ненавидить байдужість до чужого горя.

8) Ніколи не забуває старих друзів

Зірка футболу відвідує старих друзів і дуже любить дарувати їм подарунки. Наприклад, Альберту Фантрау отримав від футболіста величезний заміський будинок в знак глибокої поваги і міцної дружби. Адже колись, під час відбіркового матчу в лісабонський «Спортинг», він віддав свій шанс Кріштіану, і той, прийнявши пас від нього, зміг забити свій найважливіший у кар’єрі гол, який відкрив йому шлях у великий футбол.

Кріштіану Роналду

7) Кріштіану Роналду безмежно любить власну родину

Величезна популярність, натовпи шанувальників, мільйони підписників і значні грошові суми ніяк не вплинули на головні цінності Кріштіану: для нього сім’я – це святе. З тихого відпочинку десь на віллі посеред островів він завжди обере за краще гучні посиденьки зі своєю великою і веселою сім’єю. А пафосні розваги без жодних роздумів поміняє на тихі вечора вдома в компанії своєї коханої жінки та улюблених дітей. Цей не дивно, адже він досить релігійна людина і веде себе відповідно.

6) Відкрито та легко йде на контакт із фанатами

Коли у тебе величезна армія фанатів, приділити час кожному просто не є можливим. Все одно хтось виявиться ображений і засмучений. Але тільки не у випадку з Роналду. Навіть запізнюючись на ЧС-2018, він знайде час, щоб вийти з автобуса і втішити його маленького фаната, обійняти, сфотографуватися і подарувати автограф. Як він може бути таким людяним зважаючи на свій статус? На це запитання і досі не має 100% ї відповіді.

5) Любить футбол більше ніж гроші

Кріштіану Роналду любить футбол більше грошей і готовий грати в нього, навіть якщо потім не отримає ні цента. Так, він віддав весь свій гонорар на потреби благодійності після перемоги «Реал Мадрида» в Лізі чемпіонів. А це, на секундочку, більше півмільйона євро! І це насправді заслуговує на повагу, тому що є інші зірки спорту які ніколи такого б не зробили.

Читати більше:

4) Не соромиться проявляти власні емоції

Ну і нарешті, великий, сильний в той же час дуже ранимий. Відчуваючи цілий набір цих емоцій, Кріштіану не боїться проявляти їх на людях. Будь то емоції радісні або сумні, він з однаковою силою і святкує, і плаче, не соромлячись цього. Він наче школяр, який постійно вчиться та не боїться бути смішним для оточуючого середовища. Чому він такий? Тому що він просто не боїться бути самим собою.

Кріштіану Роналду

3) Кріштіану Роналду завжди готовий прийти на допомогу

Сильний і в той же час дуже зворушливий вчинок – допомогти гравцеві команди супротивників дійти до лавки запасних. Тому самому, який визначив долю португальської команди в ЧС-2018. У подібній ситуації спокійно і з гідністю проявити повагу до майстерності хорошого футболіста – на таке здатний тільки Кріштіану.

Кріштіану Роналду

2) Вміє посміятись над собою

Кріштіану Роналду володіє відмінним почуттям гумору. Чого тільки коштувало його переодягання в бездомного, коли він цілу годину грав в футбол на вулицях Мадрида. Чіплявся до перехожих, просив номер телефону дівчат які проходили повз нього, жартував і просто насолоджувався моментом перебування в цьому невпізнанному образі. Такі моменти є для Кріша чимось на зразок приємного фільму, тому що через свій статус він навряд чи може собі дозволити отак прогулятись по місту.

Кріштіану Роналду

1) Неймовірно відповідальний за все що робить

Роналду розуміє значення слова «відповідальність». За команду, друзів та рідних. Деколи здається, що йому допомагає запам’ятати все якийсь комп’ютер або штучний інтелект. Але ні. Це все Кріш робить сам. Рівно п’ятнадцять років тому у великому футболі дебютував худющий, прищавий, з кривими зубами і тонкими ногами юнак, якийсь там Роналду. А тепер перед нами машина красивих голів, мультимільйонер, один з найтитулованіших футболістів світу. Він трудився, і у Кріштіану вийшло!

Facebook Comments
Кріштіану Роналду
Догори