Мій улюблений YouTube канал

Мій улюблений YouTube канал

YouTube канал де я переглядаю цікаві відеоролики

Я та всі мої близькі друзі вже давно перестав дивитись телевізор. Причиною цьому є та дурня що ллється на нас з екранів телевізорів. Тому власне з мого першого курсу є відійшов від дурної звички дивитись “зомбо-ящик” та повністю переключився на YouTube. Чим же він кращий за середньостатистичний ящик що стоїть в кожного із нас у квартирі? Та усім! Там можна дивитись рівно те що тобі потрібно і не терпіти рекламу памперсів і прокладок під час перегляду улюбленого фільму. Окрім цього за допомогою Ютуб можна з успіхом навчатись та пізнавати нові навички та знання. Одним словом, одні очевидні плюси. І на якому ж каналі я зазвичай переглядаю цікаві відеоролики? Даний допис присвячую моїм 10 кандидатам на звання кращий YouTube канал року.

Кращі YouTube канали України

10) OmTv

YouTube канал OmTv

Суспільно-політичний канал який я оцінюю на 10 за 10. В моїй підсвідомості виникає стійкий зв’язок між ОМтв та подіями які сталися в 2013-2014 р під час Революції Гідності. Канал почав свою діяльність саме в ці сумні для України часи. Якщо сказати коротко то це один із самих правдивих каналів на всьому Ютубі. Дивлюся його як є вільна хвилинка бо контент тут дійсно якісний. Політика для персонально для мене це OMtv а не всякі інтери, 1+1 або ictv.

9) Ukraїner

YouTube Ukraїner канал

Коли ти дивишся на відеоматеріал з Ютуб каналу Ukraїner то реально даєшся диву. Тебе направду дивує те як в Україні багато гарних місць. З відеотеки Юкрейнера варто було б зробити якусь міні енциклопедію. Але як у приказці, не місце красить людину а людина місце. Я до того що в Україні дуже багато розумних і талановитих людей. Автор цього проекту Богдан Логвиненко разом з однодумцями постійно відкриває для нас Україну та її неперевершених і талановитих громадян.

8) Петро Бампер

YouTube Петро Бампер

Я персонально взнав про Петю та його компаньйона Суса приблизно пів року тому. Був вражений харизмою народного улюбленця Петі та його дружбана Суса. Хлопці мочать розважальний контент. Дивлячись їхні відео завжди знайдеться з чого посміятись. Це те що потрібно широкій аудиторії. Ось власне і весь секрет успіху цього каналу. Харизматичний Петя + та придуркуватий та в деякій мірі наївний Сус. Всі їхні відео будуються на конфлікті. Тому вони і підігрівають інтерес до свого контенту будуючи відео таким чином.

7) Зе Интервьюер

 Зе Интервьюер Ютуб

Ідейним натхненником цього проекту є Анатолій Анатоліч. Він є відомим теле та радіоведучим. А тепер має в власний відео-проект де бере інтерв’ю у відомих селебрітіс. Серед них були такі зірки як Олег Михайлюта, Дмитро Монатік, Андрій Хливнюк, Даша Астафьева, Женя Галич та багато інших людей що досягли успіху у своїй справі. Цей YouTube канал усі порівнюють із російськомовним шоу Юрія Дудя. Чому ж так? Та тому що сам формат та ідею Анатолій Анатоліч запозичив саме у Дудя. Приправив її власними фішками та елементами подачі контенту.

6) Pingvin Pro

Pingvin Pro Ютуб канал

Україномовний Ютуб канал який створює якісний контент виключно українською мовою. Відкрив їх для себе абсолютно випадково і є фанатом їхньої творчості по цей час. Pingvin Pro це команда з 10 людей які роблять для користувача якісні матеріали про новини із сфери IT, різноманітні огляди і техноописи. Всі їхні матеріали так чи інакше але відображаються командою пінгвінів у відео форматі для їхнього каналу. Рекомендую якщо хочете отримувати цікаві новини про нові технології виключно рідною мовою.

5) BIHUS info

BIHUS info YouTube

Суспільно-політичний канал який ведеться командою журналістів-розслідувачів під керівництвом Дениса Бігуса. Контент подається досить цікаво. Сам канал по великому рахунку присвячений том що діється в Україні. На відміну від ОМтв де контент ділиться на дві половини: Росія та Україна. Одним словом рекомендую його якщо ви цікавитесь суспільно-політичним життя в середині нашої держави.

4) Вечір з Яніною Соколовою

Вечір з Яніною Соколовою

Досить цікава та сильна жінка що має свй шарм та не боїться казати що думає. Чим і підкупає глядача акторка, журналістка і телеведуча Яніна Соколова. Зробивши кар’єру в офлайні (журналістика і театр) вона передбаралася в онлайн створивши YouTube канал де займається викриттям фейків російської пропаганди. І це у неї виходить досить вміло. На канал Яніни підписано більш ніж 160,ооо людей а переглядів кожне відео збирає в середньому 150-200 тисяч.

3) Вата TV

Вата TV YouTube

Іронічно-сатиристичний огляд подій що стосуються русского міра у виконанні незрівнянного Віктора Литовченка. Всі сюжети описані на ВатаТВ подані з великою іронією та неприкритим сарказмом. Чим власне і підкупають усіх глядачів каналу та підігрівають інтерес до матеріалу ВатаTV. За час свого існування канал зібрав більш ніж 140 тисяч прихильників. Кожен сюжет Віктора Литовченка і його команди збирає по 60-70 тисяч переглядів.

2) Роман Цимбалюк

Роман Цимбалюк

Авторський YouTube канал Романа Цимбалюка. Він є репортером українського агентства УНІАН в Москві. Він веде свій блог про взаємовідносини московії та України. Точніше не зовсім про відносини так як давно іде війна. Одним словом підписуйтесь на його канал якщо ця тема є для вас цікавою. Рекомендую цей канал усім прихильникам ОМтв, Камікадзе та БігусІнфо.

1) #BABYLON’13

#BABYLON'13 YouTube канал

Територія якісного документального кінематографу від професійної команди кінематографістів. Вавілон13 почав власну творчість створюючи коротке відео. Згодом це неформальне обєднання кінематографістів набрало обертів і Babylon13 почав випускати документальне кіно. Серед них такі кінострічки як “Зима що нас змінила” та “Наша Надія”.

Facebook Comments
Мій улюблений YouTube канал
Догори