Українські тв-шоу | Кращі Ток-шоу України

українські тв-шоу
Додому » Українські тв-шоу | Кращі Ток-шоу України

Українські ТВ-ШОУ які здатні привертати увагу

На сьогоднішній день в Україні дуже багато цікавих тв-шоу, які без сумнівів є цікавими так вже завоювали певну аудиторію. Сьогодні я б хотів скласти власний топ-10 де будуть розміщені українські тв-шоу різного формату та спрямування але від однієї медіагрупи StarLightMedia куди входять такі трендові українські канали як СТБ, Новий Канал, ICTV. Отже, давайте розпочнемо мій топ з найцікавіших українських тв-шоу.

Українські ТВ-Шоу

10) Зважені та щасливі

Мій топ-10 найцікавіших українських тв-шоу відкривають “Зважені та щасливі”. Це реаліті шоу телеканалу СТБ яке допомагає людям із зайвою вагою скинути зайві кілограми без будь якої шкоди для здоров’я. Абсолютно усі герої даного проекту є реальними людьми, які вже довгий час борються із зайвою вагою. Тренерами, які допомагали людям схуднути на даному проекті в різний час були такі люди, які:

  • Ігор Обухівський
  • Аніта Луценко
  • Вячеслав Узелков
  • Марина Узєлкова
  • Василь Вірастюк

На мою думку, це круте шоу яке буде актуальним ще не один сезон по одній простій причині. Сценаристи акцентують увагу на проблемі зайвої ваги, а вона є в багатьох українців. Як результат, велика аудиторія що з цікавістю дивиться за старанними намаганнями групи людей позбутися пари лишніх кілограмів тому що це стало сенсом їхнього життя.

9) Хата на тата

Українські тв-шоу є відомими завдяки таким соціально-гумористичним проектам як “Хата на тата”. Даний проект показує реальні українські сім’ї де чоловіки забули, що ж таке бути справжнім батьком. Усі сім’ї що беруть участь в даному телешоу є реальними та їхні проблеми є близькими для кожного з глядачів. Це і є тим стимулом, що приковує до екранів численну армію прихильників цього телепроекту.

8) Битва Екстрасенсів

Мабуть один з найпопулярніших телевізійних проектів України це Битва Екстрасенсів. Ця телевізійна программа є свого роду змаганням для людей, що мають надприродні здібності. Герої Битви Екстрасенсів мають здатність до того, щоб відчувати енергетику людини та передбачати події, що стануться в майбутньому. Вони з легкістю дізнаються про події, що відбулися в минулому і цим проковують до себе увагу багатьох людей. Не можу сказати, що я є фанатом даної програми але знаючи як люди обожнюють тематику надприродного, я не можу заперечувати популярність “Битви Екстрасенсів”.

7) Дизель Шоу

На мою думку, це реальна заміна для всюдисущого та древнього та суперполітизованого гумору проекту 1+1 – “95 квартал”. Даний проект є свіжим телевізійно розважальним шоу який є створеним завдяки телеканалу ICTV та команді КВН “Дизель Студіо”. Він має форму концертів, з котрими артисти гастролюють по нашій країні збираюси повні зали та отримуючи все нових прихильників та фанів власної творчості. Якщо ви ще досі не дивитесь Дизель Шоу то я категорично рекомендую звернути на нього увагу.

6) Страсті за ревізором

Іще одне рейтингове українське тв-шоу, яке веде дотепний ведучий Сергій Притула. В чому ж його головна родзинка? В даному проекті приймають участь невдоволені керівники українських готелів та ресторанів. Вони хочуть справедливого суду від експертів “Страсті за Ревізором. Подібні українські тв-шоу показують весь перелік емоцій, які виникають під час подібних перевірок. А вони в свою чергу здатні прикувати увагу багатьох людей, що відбивається на досить високих рейтингах цієї передачі.

5) Кохана, ми вбиваємо дітей

Одне із самих рейтингових тв шоу виробництва телеканалу СТБ це “Кохана, ми вбиваємо дітей”. Як і деякі інші учасники даного топу, даний проект є адаптацією іноземного продукту. У нашому випадку це британський проект “Honey, we’re killing the kids”. В чому ж суть даної телепрограми? Вона полягає в тому, що її ведучий Дмитро Карпачов разом з батьками пробує перевиховати неслухняних дітей. На корекцію поведінки в учасників є один місяць. Весь процес фільмується та показується глядачам у готовому вигляді телепрограми “Кохана, ми вбиваємо дітей”.

4) Х-Фактор

Без сумнівів одне із найпопулярніших тв-шоу нашого часу це Ікс-Фактор. Памятаю багато років тому, я навіть з цікавістю дивився декілька перших сезонів даної програми. Що ж таке цей X-Фактор? Це вокальний проект, який шукає таланти з народу щоб дати їм шанс розвинути власні уміння та навички на великій сцені. Без жодних сумнівів, це суперпопулярне шоу яке буде актуальним ще не один сезон. Чому я так думаю? Людям завжди було цікаво як нікому невідомі персонажі добиваються певних висот в шоубізнесі або деінде.

3) Я соромлюсь свого тіла

Даний проект приречений на велику армію телеглядачів, так як тут сценаристи давлять на жалість показуючи як люди борються з різноманітними захворюваннями психологічного та фізіологічного плану. Завдяки таким продуктам, телеканал СТБ є одним із самих рейтингових по всій території України.

2) Вар’яти Шоу

За що люблю Новий Канал так це за проекти з участю Сергія Притули. “Вар’яти Шоу” був приречений на популярність так як це перше гумористичне шоу де мовлення ведеться виключно українською та не говорять про політику. Якщо ви замучені надмірною політизованістю всього що вас оточує то ласкаво прошу до перегляду цього гумор шоу ідейним натхненником якої є Сергій Дмитрович Притула, якого я поважаю як артиста та волонтера української армії в часи війни проти російської федереції.

1) Мастер Шеф

Один з найцікавіших ТВ проектів нашого часу це без сумнівів “Мастер Шеф”. Метою даного проекту є розкриття прихованих кулінарних талантів пересічних українців, професії яких зовсім далекі від приготування їжі. Головним суддею є Ектор Хіменес Браво, який з успіхом справляється з тим щоб робити справжнє шоу для глядачів телеканалу СТБ.

Facebook Comments
Українські тв-шоу | Кращі Ток-шоу України
Догори