Українські музичні гурти

українські музичні гурти

Відомі українські музичні гурти

Українська музика відома багатьма гуртами, які є справжніми професіоналами своєї справи. Їх творчість знають як в нашій державі так і далеко за її межами. Сьогодні хотілося б поговорити про 10 таких представників, які прославляють вітчизняну культуру далеко за межами батьківщини. Вашій увазі пропонується мій персональний чарт де представлені українські музичні гурти відомі як в Україні так і за кордоном. Буду вдячний, якщо після ознайомлення з цим чартом топ-співаків та музикантів, ви залишите коментар під даним постом, де розкажете про власний чарт з кращих українських музичних колективів.

Кращі українські музичні гурти

бумбокс українські музичні гурти

10) Бумбокс

Цей всесвітньо відомий український гурт є відомим в таких жанрах як хіп-хоп та фанкі грув. Бумбокс був створений 2004 року в Києві вокалістом Андрієм Хливнюком та музикантом Андрієм Самойлом. Музика даного гурту лірична та водночас сильна. Вона характеризується тим, що має чарівну здатність зачіпати найпотаємніші закутки вашої душі.

otorvald українські музичні гурти

9) o.Torvald

Саме такі музичні гурти як o.Torvald прославляють Україну далеко за її межами. Коли та ким він був створений? Даний колектив був створений 2005 року Женею Галичем в місті Полтава. Музика гурта o.Torvald характеризується драйвовими, ліричними а деколи навіть провокаційними текстами. За це їх і полюбила молодь як в Україні так і далеко за кордонами нашої держави.

українські музичні гурти kozak system

8) Kozak System

Українські музичні гурти на кшталт Kozak System постійно представляють сучасну Україну на світових та європейських музичних фестивалях. Був створений в 2012 році із музикантів, що вийшли зі складу іншого музичного колективу Гайдамаки. Вокалістом та ідейним музичним ідеологом гурту є Іван Леньо.

українські музичні гурти дахабраха

7) ДахаБраха

Ми живемо в той час, коли етно-музика перебуває у неймовірному розквіті та піднесенні. Саме тому в цьому чарті і присутній неймовірний український етно-гурт ДахаБраха. Згідно із слів її музикантів, назва гурту походить від староукраїнського “давати” та “брати”. Музичний стиль гурту можна віднести до етно-хаусу. Це наголошує на певній хаотичності поєднання різних етно-складових їхньої музики.

онука українські музичні гурти

6) Onuka

Яскравий приклад, коли українська електронна музика може бути дійсно якісною це неймовірно популярний як в Україні так і за її теренами гурт Onuka. Музику яку винонує Онука є насправді якісною та незвичайною в тому, що для її створення використовуються національні інструменти та пісенні мотиви. Вокалісткою даногу гурту є талановита Ната Жижченко.

jinjer українські музичні гурти

5) Jinjer

Музика лікує та надихає та неймовірні звершення. А музика рок-гурту Jinjer, що в 2009 році утворився в українському місті Горлівка та й взагалі поготів. Від неї просто зриває дах. Це я вам як фанат якісної рок музики говорю. Думаю після прочитання цього поста вам варто погуглити цю групу та оцінити на собі той драйв, шо несуть їхні пісні до людей. Даний гурт давав гастролі в таких країнах як Молдова, Румунія, Польща, Франція, Швейцарія та Німеччина.

танок на майдані конго українські музичні гурти

4) Танок на Майдані Конго

Ветерани українського шоу бізнесу це Танок на Майдані Конго. Вони виконують музику в стилі хіп-хоп, репкор, фанк та рок. Вокалістами даного колективу є Олег Фагот Михайлюта і Олександр Фоззі Сидоренко. ТНМК був заснований в далекому 1998 році коли було видано перший повноформатний альбом “Зроби мені хіп-хоп”. Такі українські музичні гурти як ТНМК назавжди увійшли в історію сучасної української музики завдяки неймовірному таланту Олега Михайлюти та Олександра Сидоренка.

українські музичні гурти

3) Океан Ельзи

Кити української рок-сцени. Реально, іншої характеристики до гурту “Океан Ельзи” підібрати не можна. Даний всесвітньо відомий колектив було створено у Львові в 1994 році.

Його беззмінним вокалістом є Святослав Вакарчук. “Океан Ельзи” багато разів визнавався кращим українським рок-гуртом на теренах Східної Європи та усього пострадянського простору.

українські музичні гурти sinoptic

2) Sinoptik

Рок-гурт створений 2012 року в українському місті Донецьк. В яких же стилях колектив “Sinoptic” виконує власну музику? Це альтернативний -, стоунер – та психоделічний рок. На момент написання цієї статті вони мають 4 повноцінні студійні альбоми.

Цікавою особливістю гурту Sinoptik є те, що вони виконують власні пісні лише англійською мовою. Даний гурт відомий своїми гастролями в таких країнах як Австрія, Словаччина, Чехія і та в деяких інших країнах Євросоюзу.

українські музичні гурти stoned jesus

1) Stoned Jesus

Такі українські музичні гурти як Stoned Jesus показують що в Україні є дійсно якісна музика, яка здатна збирати цілі армії прихильників. Доказом для цих слів є те, що їхній альбом The Harvest, що вийшов в 2015 році потрапив до багатьох музичних чартів країн Західної Європи.

На рахунку колективу Stoned Jesus виступи в 22 країнах по усьому світу. Даний гурт став першим українським музичним колективом, який об’їздив усю Південну Америку.

Facebook Comments
Українські музичні гурти
Догори