Комедії в житті Українця | Повсякденний Гумор

комедії

Комедії та повсякденний гумор

Комедії в житті українця трапляються кожен день. І навіть більше! Вони трапляються постійно з будь ким із нас. В даному пості я вирішив викласти 10 відеороликів з каналу #top5ua, які я зробив задля розваги україномовної частини ютубу. Деякі відео можуть здатися тупими, деякі зовсім не смішними, але деякі прийдуться вам до смаку. Це моє бачення тих чи інших проблем і я вирішив їх показати так, як у мене вийшло. Оцініть будь ласка та напишіть власну думку в коментарях пезпосередньо під постом або перейшовши на ютубчик.

Що ж тут за комедії?

Секретний кремлівський п****й клуб по інтересам

В даному ролику ви побачите, як пі***ри з Кремля планують власний бізнес план та обговорють його із самим головним карликом, який тільки те й робить, що здивовано киває своєю на**й відбитою головою.

Комедії в фільмі Інтерстеллар в українських реаліях

Кумедний перехід з популярного відривку Інтерстеллар на українські будні у верховній раді. Сцена тут просто нереальна і нікого не залишить байдужим!

Шок! Путлер співає українською мовою

Судячи з відео, це самий звичайний званий обід де відомі гості прославляють злобного карлика. Комедії в чистому вигляді починаються тоді, коли Путлер відкриває свого рота.

Прибуття або екс-Слуга Народу

Цікаве відео в якому комедії починаються фактично на перших секундах цього відео. Воно прийдеться до смаку усім фанатам політичних шаржів 2013-2015 років.

Під***й Олег Ляшко читає реп?

Головний депутат радикальної партії Олег Ляшко має багато талантів. Він уміє ганяти корупціонерів вилами, доїти корів, обійматися з доярками, танцювати брейк данс та читати реп!

Інші цікаві статті

Комедії з Аваковим та Саакашвілі

В кадр попав епізод, який рознесли на меми за декілька годин. Це сталося на якійсь нараді де був Порошенко  та багато інших чиновників першого рангу.

Анекдот дня від Яценюка

Послухайте лише свіжий анекдот від колишнього премєр міністра України Арсенія Петровича Яценюка. Пам’ятаєте з якого це фільму?

Хто б віддав сало в Subway Surfers

Комедії зустрічаються усюди. А тим хто подивився це відео то поготів. Реально смішний та коротенький відеокліп, який на даний момент зібрав більш ніж 4,000 переглядів.

Той хто біжить по лезу в період СССР

Один з відосів, які відносяться до кумедних відео лише деякою мірою. Тут підставлена озвучка з кінофільму “Той хто біжить по лезу” під СССРські реалії. Більше дивіться безпосередньо у відео.

Згадати все або Українська KAZKA

Один із самих останніх відосів, в якому зібрались чоловіки по яким сохнуть та сохли половина Українок. Це Арнольд Шварцнегер та Олег Винник. Цікаво? Дивіться більше переглянувши відеозапис.

Facebook Comments
Комедії в житті Українця | Повсякденний Гумор
Догори