10 фільмів, які повинні були отримати сиквел але не отримали

сиквел

Сиквел або фільми, яким так і не вдалося отримати продовження

Голівуд обожнює сиквел. Це звичайна річ, яка не потребує доказів. Коли фільм “зриває кассу” то він з вірогідністю 99,9% отримає сиквел, або ж по народному – римейк. Кіношники будуть штампувати сиквели доти, поки ідея фільму не обридне глядачам. А поки, кассовий фільм – це дуже велика ймовірність отримати продовження.

Фільми де відсутнє довгоочікуване продовження:

  1. Star Wars “Splinter of the Mind’s Eye”
  2. Місіс Даутфайр “Mrs. Doubtfire”
  3. Жах перед Різдвом “The Nightmare Before Christmas”
  4. Феріс Бьюлер бере вихідний “Ferris Bueller’s Day Off”
  5. Клуб «Сніданок» “The Breakfast Club”
  6. Forrest Gump “Forrest Gump”
  7. Володарі Всесвіту “Masters Of The Universe”
  8. Іншопланетянин “E.T. The Extra-Terrestrial”
  9. Мак і я “Mac And Me”
  10. Хто підставив кролика Роджера “Who Framed Roger Rabbit”

Сиквели це свого роду машина для збору грошей. Головна її ідея базується на класній ідеї, яка сподобалась глядачам. Проте, не всім фільмам щастить отримати довгоочікуване продовження. Деколи це стає неможливо з тих або інших причин. І так, перед вами 10 фільмів які повинні були отримати сиквел, але так і не отримали.

сиквел “Хто підставив кролика Роджера” (Who Framed Roger Rabbit)

10. “Хто підставив кролика Роджера” (Who Framed Roger Rabbit)

Кінофільм “Хто підставив кролика Роджера” вийшов на екрани в 1988 році. Ця незвична картина, яка демонструє живих героїв та комбіновану анімацію. Стрічка отримала неймовірний успіх у глядачів. Кіношники з вірогідністю в 99,9% збиралися зняти сиквел для даної картини. Але на жаль, римейк так й не вийшов. Через такі проблеми як:

 • судова тяганина по правам на сиквел;
 • часта зміна знімальної групи;
 • інші трудності, які вплинули на рішення робити римейк.

В 2016 році Роберт Земекіс, який є режисером оригінального фільму, висловився стосовно долі кінострічки. Він сказав, що вже має готовий сценарій до фільму. Згідно з сюжетом, домашній улюбленець кролик Роджер та Джессіка попадають в 50ті роки минулого століття. Неймовірно але факт, він був доволі песимістичний стосовно можливості зняти даний римейк в найближчому майбутньому.

“Мак і я” ( Mac And Me ) сиквел

9. “Мак і я” ( Mac And Me )

В 1988 році, цей фільм було випущено про чужинця який був розділений із його родиною та відправився на землю. Там він познайомився з хлопчиком. Звучить знайомо? Авжеш, адже він був випущений після схожої за сценарієм стрічки “Іншопланетянин” (E.T. the Extra-Terrestrial.). Продюсери були впевнені, що цей фільм стане справжнім хітом. Але не так сталось як гадалось. “Мак і я” зібрав в прокаті дуже скромну суму грошей. Цей фільм коштував 13 мільйонів долларів, а зібрав всього лиш 6. Тому власне, ця стрічка і не отримала довгоочікуваного продовження.

“Іншопланетянин” (E.T. The Extra-Terrestrial) сиквел

8. “Іншопланетянин” (E.T. The Extra-Terrestrial)

Режисером даної стрічки виступив Стівен Спілберг. Він зняв цей шедевр в 1982 році. Для того, щоб краще зрозуміти історію даного створення оригіналу, давайте ознайомимся із передстрорією його створення. Боси із Universal Studios пропонували Спілбергу декілька сценаріїв, для того щоб зняти фільм. Але він не погоджувався. Запах грошей не давав їм спокою, і вони вмовили його на те щоб написати сценарій, що отримав назву “Нічні небеса”. Це страшний фільм, який розповідав про поганих прибульців, що тероризували людей. Його знімати не хотіли, але багато ідей перейняв “Іншопланетянин”. Після отримання слави, босси просили Спілберга зняти ще один фільм. Друга частина фільму була похмурішою за стилістикою, а це несподобалось Спілбергу. Тому, він і відмовився від зйомок.

“Володарі Всесвіту” (Masters Of The Universe) сиквел

7. “Володарі Всесвіту” (Masters Of The Universe)

Якщо ви були дитиною 1980х, то ви напевно знаєте хто такий Хі-Мен та Володарі Всесвіту. В такому випадку ви були надзвичайно раді тому, що цей фільм був випущений в 1987 році. Коротко про сюжет цього сиквелу. До Гвілдору, винахіднику космічного ключа, прийшла Зло-Лін і заволоділа космічним ключем. Завдяки йому, дармоїди Скелетора проникли в місто і захопили Замок сірого черепа. На той час Гвілдор встиг виготовити другий ключ. Перебуваючи в замку Хі-Мен і його друзі активували ключ і вибрали напрямок навмання. Це привело їх на Землю. Перебуваючи на Землі вони зіткнулися з коровою. Після цього вони вирушили на пошуки космічного ключа, який зник в невідомому напрямку. Космічний ключ потрапив в руки Кевіна і Джулі, коли вони перебували на кладовищі. Вони натиснули на кілька кнопок і про його місцезнаходження стало відомо на Етернії. З цього моменту спеціально підготовлена команда проникає на Землю для захоплення космічного ключа. Сиквел даного фільму, не був вигідним вкладенням грошей тому його і заморозили.

сиквел “Форрест Гамп” (Forrest Gump)

6. “Форрест Гамп” (Forrest Gump)

Даний фільм був знятий в 1994 році, із Томом Хенксом в головній ролі. Він зібрав в прокаті більш ніж 500 мільйонів долларів та отримав багато кінонагород. З таким шаленим успіхом римейк був практично гарантований. До того ж, сценарій даного римейку був написаний по новелі “Гамп та команда”. Так чому ж це так і не відбулося? Багатьох глядачів не влаштовувала дивна сюжетна лінія, яка і могла стати червоним світлом для випуску сиквелу. Але самим великим чинником тут виступив сам головний актор, Том Хенкс. Він дуже не хотів повертатись до цієї ролі так як вважав історію Фореста закінченою.

Клуб “Сніданок” (The Breakfast Club)

5. Клуб “Сніданок” (The Breakfast Club)

В 1985 році Джон Х’юз зняв воістину геніальний та добрий фільм, який отримав назву “Клуб Сніданок”. Це один із самих відомих фільмів, який був знятий для молоді в той час. Він отримав багато схвальних відгуків від критиків та пристойні заробітки по касовим зборам. Все віщувало римейк. Але тим не менше, це не стало вагомою причиною для режисера щоб продовжити історію. Він вважав, що немає жодної причини через яку було б варто зібрати героїв даної кінострічки ще один раз. Остаточно унеможливила вихід римейку смерть режисера. Він помер в 2009 році та назавжди відклав ідею зйомок римейку даного фільму.

сиквел “Феріс Бьюлер бере вихідний” (Ferris Bueller’s Day Off)

4. “Феріс Бьюлер бере вихідний” (Ferris Bueller’s Day Off)

Клуб “Сніданок” це не єдиний популярний фільм який зняв Джон Хюз. Ця кінострічка також зібрала багато грошей в прокаті та 100% повинна була отримати римейк. В 1986 році світ познайомився з Метью Бродеріком, головним героєм даної кінострічки.Слухи про вихід сиквелу ходили роками. Навіть деякі члени команди говорили про цю знакову подію. В результаті продовження стрічки так і не вийшло. Чому? Це сталось через недостатньо хороший сценарій. Другим важливим чинником стала незацікавленість в ньому головного героя Метью Бродеріка.

“Жах перед Різдвом” (The Nightmare Before Christmas) сиквел

3. “Жах перед Різдвом” (The Nightmare Before Christmas)

В 1993 році Дісней та Тім Бартон дали нам чудовий анімаційний фільм “Жахи перед різдвом”. Пройшли роки, а продажі різноманітної атрибутики і товарів з героями даної стрічки все зростали. Цілком логічним кроком було б зняти сиквел до фільму. Босси компанії “Дісней” були налаштовані зняти сиквел та звернулися із цією пропозицією до Тіма Бартона. Але він був іншої думки стосовно продовження та відмовився знімати римейк історії з описом нових пригод Джека Скеллінгтона.

Місіс Даутфайр “Mrs. Doubtfire”

2. Місіс Даутфайр “Mrs. Doubtfire”

В 1993 році комедіний актор Робін Уільямс прекрасно зіграв батька, який через розлучення не міг офіційно бачитись із дітьми. Він прийняв цікаве рішення. Герой фільму вирішує влаштуватись на роботу у власний будинок, при цьому нарядившись як домогосподарка. Історія фільму сподобалась телекритакам та глядачам настільки, що здавалося б римейк гарантовано. Проте режисер стрічки Кріс Коламбус та головний актор Робін Уільямс були іншої думки. Їм не хотілося повертатися до світу незвично доброї та дотепної домогосподарки Місіс Даутфайр. Але, Голівуд може давати шанс. Нарешті було оголошено, що сценарій написано і по слухам, продовженню таки бути. Завадила цьому трагічна смерть головного героя стрічки Роберта Уільямса. Він покінчив життя самогубством та назавжди поховав надії фанатів на те, щоб побачити добру місіс Даутфайр на екранах телевізорів.

Зоряні Війни (“Star Wars”)

1 . Зоряні Війни (“Star Wars”)

Я знаю що ви там собі думаєте. Зоряні Війни мали не одне продовження. І тут ви будете праві. Але все ж таки був один фільм із цієї серії, який ми ніколи не бачили. Він називався “Splinter of the Mind’s Eye”. Це був фільм який Джордж Лукас планував як своєрідну страховку до стрічки Зоряні війни: Імперія завдає удару у відповідь. В 1970х кіностудії не любили робити римейки так, як вони люблять це робити сьогодні. Але Джордж Лукас перебував із ідеєю зняти цей фільм, в той час як знімались Зоряні Війни. Він був настільки впевненим, що найняв автора книги Алана Діна Фостера щоб написати сценарій до цього фільму, який за ідеєю був низькобюджетною кіноадаптацією. Зважаючи на те що основні “Зоряні Віни” побили всі рекорди в кінотеатрах, даний фільм продовження вирішили ніколи не знімати і дана історія залишилась на папері.

Facebook Comments
10 фільмів, які повинні були отримати сиквел але не отримали
Догори