Ігри на пс4

ігри на пс4

Топ ігри на пс4

Нарешті знайшов час щоб написати допис про самі кращі ігри на пс4 в які мені довелося пограти. Все відкладав цей момент і ось цей допис перед вами. Власне я завжди був трохи повернутим на забавках. Спочатку на ПК, потім на смарфоні та планшеті. А врешті решт добрався і до всенародної улюблениці 4ї плойки яка була випущена в 2013 році.

Працюючи на фрілансі я тупо задротив в ігри поки не поміняв місце проживання. Я переїхав із Луцька на Київ. Поміняв комфортну квартиру у Луцьку на зйомну квартиру у Києві. А до того часу поки я нічого не міняв то я бавився в купу забавок на своїй PlayStation та телевізорі від одноіменної компанії Sony. Окрім забавок на пс4 я також дивився фільми про відеоігри. Ех, були часи! Ну а зараз я хотів би вам розказати про самі кращі ігри на пс4 в які мені довелося пограти будучи вдома.

Топ ігри для ps4

Переглядаючи цей список щось всередині перевертається і я мимоволі згадую багато ігрових моментів із усіх цих забавок. Власне кожна гра викликала у мене самі різні емоції. І це чудово, для чого ж тоді ігри як не для того щоб викликати емоції? Зараз я розповім про 10 забавок для ps4 що мене вразили. Почнемо?

ігри на пс4 The Order 1886

10) The Order 1886

Що собою являє ця забавка? Це стрілялка від першої особи. Граючи в The Order 1886 не покидає відчуття що ти знаходишся всередині фільму. Таке враження скаладається по тій причині що все навколо дуже кінематографічне. В деяких епізодах це навіть схоже на іграшки від славетної Telltell games. Одним із моментів які мене вразили найбільше був самий початок. В той момент двоє наглядачів тюрьми вибивали душу із головного героя сера Ґалахада. Все у цьому епізоді було настільки продумано та грамотно пов’язано із кінемотографічною складовою що я був просто вражений.

 Wolfenstein The Old Blood або Топ ігри на пс4

9) Wolfenstein The Old Blood

Завжди любив дану серію яка розповідала про пригоди Вільяма Бласковіца. Як і усі ігри на пс4, дана забавка має круту графіку та драйвовий геймплей. Сам сюжет поділений на глави які гравці можуть проходити одну за іншою. Якщо говорити про сюжет даної іграшки на ps4 то нацисти виграють Другу Світову Війну. Це не влаштовує нашого героя і він змушений провести секретну операцію в Баварії. Сюжет гри Wolfenstein The Old Blood не є супероригінальним. Але він підкупає екшеном який ллється на вас з екранів ваших моніторів. Пам’ятаю що пройшов цю гру приблизно за 8-10 годин. Компанія MachineGames її випустила 5 травня 2015 року, я завантажив її в SonyPlay Store та пройшов за один раз.

Beyond Two Souls

8) Beyond Two Souls

Ця забавка забрала мене з нашої реальності не на один день. Як же тут все добре зроблено. Це як переглянути фільм в кінотеатрі але мети в руках геймпад і повністю керувати усім що робить на екрані. На мою думку Beyond Two Souls є одним із самих кращих інтерактивних психологічних трилерів на ринку. За допомогою motion capture головні ролі змогли зіграти реальні актори Еллен Пейдж та Вільям Дефо. Власне я навіть не можу виділити тут якісь чіпляючі моменти бо в даній грі мене зачепило абсолютно все. Одним словом треба грати і відчувати на собі все що робиться з героями цієї інтерактивної забавки.

Resident Evil Revelations 2

7) Resident Evil Revelations 2

Хто з нас не любить гру із серії Resident Evil? Гри на якій виросло не одне покоління геймерів. Сама перша забавка була випущена в далекому 1996 році. А зараз ми маємо 2019. Бляха, це цілих 23 роки пройшло. Як сама гра? Resident Evil Revelations 2 зроблена традиційно добре. Головна героїня Клер Редфілд як і годиться є крутою і валить зомбаків направо та наліво. Мені здається що в деяких моментах вона навіть краще справляється чим Міла Йовович, яка є головною героїнею цієї пригодницької саги. Окрім Клер, в даній грі можна побігати за Баррі Бартона та Мойру. Якщо ви з якихось причин пропустили цю гру на виживання то рекомендую ознайомитись.

The Witcher 3 Wild Hunt

6) The Witcher 3 Wild Hunt

Як би я хотів щоб подібні ігри на пс4 виходили частіше. Такий широкий світ який знаходиться у грі The Witcher 3 Wild Hunt підкупає. Хоча ні, він просто захоплює тебе допоки ти не пройдеш вздовж і впоперек цю гру та в кінці історії не повісиш свій клинок на стінку. Але на превеликий жаль таких ігор класа A досить мало і доводиться радіти тому що є. Коли Анджей Сапковський видав свої книги про відьмака то очевидно що він не думав про популярність. Але зараз його ім’я є всесвітньо впізнаваним по всьому світу. Дана гра є портована на усі основні платформи, що дало оцінити прогоди Геральта мільйонам людей по усьому світу.

Infamous First Light

5) Infamous First Light

Перший ексклюзив на ps4 який мені довелося пограти. Я отримав цю гру будучи підписаним на PlayStation Plus. Які враження я отримав від її проходження? Можу сказати що виключно позитивні. Це історія про панкувату дівчину на ймення Ебігейл Уокер. В принципі вона досить пристойна. Є деякі претензії до сюжету та до гри в цілому. Думаю що Infamous First Light можна віднести до іграшок на один раз. Вам однозначно не захочеться її перегравати маючи в наявності більш достойні гейм проекти.

God of War 3 ігри на пс4

4) God of War 3

Ексклюзив вибухового жанру hack-and-slash від творців із студії Santa Monica. Дана гра описує пригоди Кратоса від моменту коли він забирається Олімп і до моменту коли він проводить свій фінальний поєдинок. Згідно із офіціною статистикою дана гра розійшлася тиражом близько 5 мільйонів копій. Окрім Кратоса в God of War 3 зустрічаються персонажі грецької міфології серед яких можна виділити:

  • Зевс
  • Гея
  • Афіна
  • Пандора
  • Гефест
  • Афродіта
  • Геракл та інші

ігри на ps4 Mortal Kombat X

3) Mortal Kombat X

Скорпіон, Саб-Зіро, Джонні Кейдж! Ці імена вам про щось говорять? Якщо так то ви однозначно знаєте толк в крутих файтингах. Мова йде про Mortal Kombat X якщо хтось досі не здогадався 🙂 Робити фаталіті та бруталіті в цій забавці є не останнім задоволенням для будь якого представника чоловічої статі. Як на файтинг то все в цій грі добре і особливих претензій при розбиванні одного супротивника за іншим не виникає. Категорично рекомендую цю забувку якщо ви з якихось причин її пропустили. Ага, забув сказати що тут навіть сюжетний режим є. Хоча я думаю що він тут лише для галочки. А ви як думаєте?

The Last of Us Remastered

2) The Last of Us Remastered

Ось і вона. Моя улюблена гра на ps4 яка захопила мене не на один день. Ви проспали 2013 рік і не мали нагоди її пограти? Якщо є вільні вихідні то купляйте в PlayStation Store “The last of Us Remastered” і гарантую що ви залипнете на цілі 48 годин! Історія та сюжет даної забавки відточувались не один рік перед її офіційним релізом. Вона розказує про виживання Еллі та Джоуела в період Апокаліпсису. Я гарантую що атмосфера безнадії та жаху повністю поглине гравців “Останніх з нас” у повній мірі.

The Last of Us Left Behind

1) The Last of Us Left Behind

Ставши свідками небувалого успіху власної продукту, компанія Naughty Dog вирішила випустити її продовження. Воно отримало назву The Last of Us: Left Behind (“Останні з нас: Ті що залишились позаду). В сюжеті розповідається про Еллі та її подругу Райлі. Паралельно сюжет сиквелу зачіпав події що описувалися в головній грі “The last of Us Remastered”. Критики та я дуже добре оцінили дану іграшку. В ній було дуже багато корисних фішок, як от вміння зосередити свою увагу на ворогах. Така корисна навичка давала можливість легше втікати від ворогів.

Facebook Comments
Ігри на пс4
Догори